قبول شدگان کنکور 87 اعلام حضور کنند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

kaiser
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: قبول شدگان کنکور 87 اعلام حضور کنند

پست توسط kaiser » جمعه 29 شهریور 1387, 11:20 am

milad-am نوشته شده:سلام kaiser
می خواستم ببینم که تو علوی روزا می رفتی یا بعد از ظهر . چون منم علوی بودم البته بعدازظهر شعبه آریاشهر . منم مشاورم آقای آبرومندی بود واقعا مشاور خوبی بود

من صبح می رفتم بچه های صبح به نسبت درس خون بودن
راجع به اون رفیقم که گفتم 100 % شانسی قبول شده...
من خودم می شناسمش و عمرا اگه چیزی خونده باشه چون می گم تو علوی بود و چون اونجا با اولیا در ارتباطن معلوم میشه کی میخونه کی نه. ولی حالا که قبول شده تو شمسی پورم هم دانشگاهیه منه. مبارکش
راستی میلاد تو باید امین تاجیکو بشناسی می ونی کجا قبول شده؟ شمسی پور شده نه؟
تو مدرسه هم کلاسی من بود.

milad-am
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط milad-am » جمعه 29 شهریور 1387, 12:50 pm

آره تاجیک شمسی پور روزانه قبول شد.

saman_arbaba
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: بانه
تماس:

پست توسط saman_arbaba » جمعه 29 شهریور 1387, 1:06 pm

سلام و تبریک به همه دوستانی که قبول شدن .
منم روزانه ارومیه قبول شدم . اونایی هم که قبول نشدن نا امید نشن من خودم سومین بارم بود که کنکور دادم و اخرش به هدفم رسیدم . yes: yes: str:
هيچ وقت مغرور نشو، برگها وقتي مي ريزند كه فكر ميكنند طلا شدند.

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 29 شهریور 1387, 4:51 pm

با سلام و عرض تبریک به دوستان عزیزم

میخواستم به عرض اون دوستانیکه شبانه قبول شدن و میگن ما که آزاد میریم چون روزانه است(از جمله merdad عزیز) برسونم که کی گفته که شبانه حتما باید شب باشه ، شما هم مثل روزانه ها و حتی بعضا سر کلاس اونها میشینید و تنها تفاوتتون اینه که شما شهریه میدین.

به امید موفقیت همه bil:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
----------------------------------------------------------------------------
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

mammad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mammad » جمعه 29 شهریور 1387, 4:56 pm

nanimehr نوشته شده:با سلام و عرض تبریک به دوستان عزیزم

میخواستم به عرض اون دوستانیکه شبانه قبول شدن و میگن ما که آزاد میریم چون روزانه است(از جمله merdad عزیز) برسونم که کی گفته که شبانه حتما باید شب باشه ، شما هم مثل روزانه ها و حتی بعضا سر کلاس اونها میشینید و تنها تفاوتتون اینه که شما شهریه میدین.

به امید موفقیت همه bil:
در ضمن اينطوري هم كه به من گفتن مدركش هيچ فرقي با روزانه نداره يعني هيچ اشاره اي به شبانه بودن نميكنن.(ممكنه درست نباشه البته)

آواتار کاربر
farsijava
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: karaj

پست توسط farsijava » جمعه 29 شهریور 1387, 5:10 pm

بچه هایی که شبانه قبول نشدند یه موقع فکر نکنند خوب نیست. شبانه عموما فقط یه ترم از روزانه دیر تر یا زود تر شروع میشه و بعدش هم تو ترم های بالاتر بچه های روزانه و شبانه کلاس هاشون رو با هم ور میدارند. کلاس ها هم شب برگزار نمیشه فقط اسمش شبانه و فقط یه شهریه ای باید بدی (تقریبا 1/3 آزاد).
که اگر شبانه شهرستان قبول شده باشید با آزاد تقریبا براتون یکی در میاد ولی اگه شهر خودتون هستید که حتما برید.
هر چند شهرستان بودید هم برید مگه اینکه آزاد شهرتون واسه خودش کلی تهران جنوب باشه
http://www.gaza.ir
----------------------------
bbc یک نظر سنجی راه انداخته در مورد حمایت از اسراپیل یا فلسطین. که متاسفانه با اینکه از هرچند رای یکی طرف اسراییل هست درصد آمار اسراپیل بالاتر هست
با شرکت در اون و گسترش این خبر از حقانیت فلسطین دفاع کنید:
http://www.israel-vs-palestine.com

ali_7

پست توسط ali_7 » شنبه 30 شهریور 1387, 2:02 pm

eymanopera نوشته شده:سلام به همه و اونایی که قبول شدن به همتون تبریک می گم من که شوکه شدم با این که اون همه خونده بودم ولی قبول نشدم من که از غصه دق می کنم درضمن من سال اولم بود ولی زور داره اخه خیلی خونده بودم خوب هم زدم khk: khk: khk: khk: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
منم دارم دقققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققق ميكنممممممممممممممممم

خيلي خوندم از خيلي چيزا گذشتم كه قبول بشم ولي نشد

اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه dd: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: khk: khk: khk: khk: khk: khk: nar: nar: nar: nar: :!: :!: :!: :!: :cry:

kaiser
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kaiser » شنبه 30 شهریور 1387, 8:19 pm

milad-am نوشته شده:آره تاجیک شمسی پور روزانه قبول شد.
ببین من شماره اشو ندارم تونستی بهش بگو روز ثبت نامش با من یکیه. احتمالا شماره ی منو داره. اگه بگی kaiser نمیشناسه بگو محسن ازاددل گفت زنگ بزن بهش دیگه هم دانشگاهیمونه دیگه

1496

پست توسط 1496 » شنبه 30 شهریور 1387, 10:45 pm

کد رشته قبولی : 1496

كامپيوتر / نرم افزاركامپيوتر / اموزشكده فني وحرفه اي پسران اهواز / شماره يك / شهيدچمران / روزانه

ali_7

پست توسط ali_7 » یک‌شنبه 31 شهریور 1387, 4:56 pm

اصلا چيزي به اسم تكميل ظرفيت وجود داره؟

واقعا هست؟

NaserKhan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NaserKhan » یک‌شنبه 31 شهریور 1387, 5:35 pm

کسی آدرس دقیق آموزشکده ی فنی شماره 2 تبریز اطلاعی داره آخه توی نقشه پیداش نمیکنم ktb:

123456789

پست توسط 123456789 » یک‌شنبه 31 شهریور 1387, 5:59 pm

آدرس آموزشکده ی فنی شماره 2 تبریز :
انتهای خیابان طالقانی مجتمع اموزشی علامه امینی
تلفن: 5429670-0411

sale2000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sale2000 » یک‌شنبه 31 شهریور 1387, 6:03 pm

ما از قبولیه همه خوشحالیم!
آخرین ویرایش توسط sale2000 در پنج‌شنبه 2 آبان 1387, 7:51 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 31 شهریور 1387, 10:20 pm

NaserKhan نوشته شده:کسی آدرس دقیق آموزشکده ی فنی شماره 2 تبریز اطلاعی داره آخه توی نقشه پیداش نمیکنم ktb:
با سلام
دوست عزيز اونجا قبول شدي فقط قبول شدنتو تبريك ميگم bil: من كارداني اونجا خوندم اگه اطلاعاتي خواستي بهت ميگم
در مورد آدرس خيابان طالقاني بگير تا آخر برو وقتي رسيدي به انتها دنبال دبيرستان يا هنرستان طالقاني بگرد وقتي هنرستان طالقاني پيدا كردي دبيرستان وروديش يه آموزشگاه رانندگي داره به نام طالقاني حالا كه اونجا رسيدي دنبال تربيت معلم علامه اميني بگرد وقتي اونجارو پيدا كردي از نگهباني بپرس آموزشكده فني نشون ميده اگه اونجا قبول شدي فقط تو يك كلام خلاصه ميكنم خدا به دادت برسه التماس دعا
تنها آموزشكده كه تابلو نداره من اولين روز پرسيدم گفتم چرا تابلو نداره گفت تابلو داشت ولي يه آخوندي بريده و برداشته تابلو بعدا ميفهمي
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

NaserKhan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NaserKhan » یک‌شنبه 31 شهریور 1387, 11:09 pm

kanan نوشته شده:
NaserKhan نوشته شده:کسی آدرس دقیق آموزشکده ی فنی شماره 2 تبریز اطلاعی داره آخه توی نقشه پیداش نمیکنم ktb:
با سلام
دوست عزيز اونجا قبول شدي فقط قبول شدنتو تبريك ميگم bil: من كارداني اونجا خوندم اگه اطلاعاتي خواستي بهت ميگم
در مورد آدرس خيابان طالقاني بگير تا آخر برو وقتي رسيدي به انتها دنبال دبيرستان يا هنرستان طالقاني بگرد وقتي هنرستان طالقاني پيدا كردي دبيرستان وروديش يه آموزشگاه رانندگي داره به نام طالقاني حالا كه اونجا رسيدي دنبال تربيت معلم علامه اميني بگرد وقتي اونجارو پيدا كردي از نگهباني بپرس آموزشكده فني نشون ميده اگه اونجا قبول شدي فقط تو يك كلام خلاصه ميكنم خدا به دادت برسه التماس دعا
تنها آموزشكده كه تابلو نداره من اولين روز پرسيدم گفتم چرا تابلو نداره گفت تابلو داشت ولي يه آخوندي بريده و برداشته تابلو بعدا ميفهمي
اولا تشکر میکنم بابت کمکتون
دوما چه دانشگاهیه؟

ثانیا منظورت چیه از خدا به دادت برسه دانشگاه خوبی نیست؟ یا سختگیرند؟ cuf: his: ktb:

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”