مقایسه ی دانشگاه های تهران

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

مقایسه ی دانشگاه های تهران

پست توسط SJJ » شنبه 2 شهریور 1387, 3:13 am

به پیشنهاد دوستمون ، ebi_dragon ، این تاپیک برای مقایسه ی دانشکده ها و دانشگاه های تهران (شمسی پور ، رجایی و شریعتی زده شد)
لطفا نظراتتون رو بیان کنید.

آواتار کاربر
ebi_dragon
محل اقامت: تهران

خیلی ممنون

پست توسط ebi_dragon » شنبه 2 شهریور 1387, 3:27 am

از sjj عزیز واقعا ممنونم که این تاپیک رو ایجاد کردن . دوستان از همتون عاجزانه تقاضا دارم هر کس هر چی راجع به مقایسه این دانشگاه ها میدونه اینجا مطرح کنه . اطمینان دارم اینکه شریعتی بهتره یا شهید رجایی و یا اینکه شمسی پور بهتره یا شهید رجایی سوالیه که ذهن خیلی ها رو به خودش مشغول کرده و من هم واقعا گیر کردم که برم رجایی یا شمسی پور . تقاضا دارم دوستان کمک کنند زمان زیادی باقی نمونده

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: خیلی ممنون

پست توسط مهيار » شنبه 2 شهریور 1387, 11:59 pm

[quote="ebi_dragon"]از sjj عزیز واقعا ممنونم که این تاپیک رو ایجاد کردن . دوستان از همتون عاجزانه تقاضا دارم هر کس هر چی راجع به مقایسه این دانشگاه ها میدونه اینجا مطرح کنه . اطمینان دارم اینکه شریعتی بهتره یا شهید رجایی و یا اینکه شمسی پور بهتره یا شهید رجایی سوالیه که ذهن خیلی ها رو به خودش مشغول کرده و من هم واقعا گیر کردم که برم رجایی یا شمسی پور . تقاضا دارم دوستان کمک کنند زمان زیادی باقی نمونده[/quote]

دوست عزيز به نظر من شمسي پور به مراتب از دانشگاه رجايي بهتره گول اينكه شمسي پور آموزشكدست رو نخوريد به هر حال شمسي پور قدمتش تويه پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ناپيوسته از رجايي بيشتره . به نظر من شمسي پور خيلي بهتره اگر قصدتون موندن تويه تهرانه بهترين انتخاب واسه دولتي شمسي پور (البته اين فقط نظر من شايد نظر شما فرق داشته باشه)

mina_mah

Re: مقایسه ی دانشگاه های تهران

پست توسط mina_mah » یک‌شنبه 3 شهریور 1387, 2:40 am

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
آخرین ویرایش توسط mina_mah در یک‌شنبه 3 شهریور 1387, 4:40 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 3 شهریور 1387, 10:15 am

[quote="mina_mah"]سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من که سر از این رتبه بندی در نیاوردم درباره دانشگاه باهنر بگم هر سال از 30 نفر رشته ریاضی 18 نفرارشد قبول می شن امسال رتبه 1 مهندسی معدن و مهندسی کساورزی و 29 حسابداری و 8 مهندسی فناوری اطلاعات و 8و 49 علوم کاپیوتر از باهنر بود(آمار قبولی کامپیوتر در 4 گرایش 10 نفر بود) باهنر تو رشته های علوم قوی هست و امسال حدود 100 که من می شناختم و ارشد داده بودند قبول شدن حالا نمی دونم این آمار صفر از کجا و حالا به نظر شما دانشگاه خواجه نصیر و علم صنعت و دانشگاه های اصفهان و مشد و تبریز هیج جایی در این میان ندارند که از قوی ترین های ایران هستند و به عنوان مثال امیر کبیر و صنعتی اصفهان که در رتبه 2 و 3 بعد از شریف در رشته هی فنی هستد هیچ قبولی ندارند خوتون قضاوت کنید[/quote]

دوست عزيز مطمئنيد اين پست مربوط به اين تاپيكه ؟ فكر كنم اشتباه كرديد . اين پست مربوط به درصدهاي ارشد كه شما اشتباه اينجا زديد !!!!

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط moon » جمعه 26 مهر 1387, 12:39 pm

به نظر شما شریعتی بهتره یا رجایی ؟
یه سوال دیگه هم داشتم:
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب بهتره یا تهران شمال؟و در کجای تهران هستن؟
ممنون

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » شنبه 11 آبان 1387, 5:39 am

به نظر من رجایی بهتر از شمسی پوره چون نفرات برتر کنکور(البته پسرها) انتخاب اولشون رجاییه و حضور نفرات برتر خودش خود به خود باعث بالا رفتن سطح این دانشگاه میشه.
ولی برای خانمها شریعتی بهتر از رجاییه(البته به نظر بنده).

shamsipour

پست توسط shamsipour » چهارشنبه 6 آذر 1387, 2:43 am

با سلام خدمت دوستان عزیز.من از دانشجویان شمسی پور هستم به نظره من رجایی بیشتر شبیه یک دانشگاهه تا شمسی پور.شمسی پور دارای جوی خیلی خشک وغیر صمیمیه از نظره علمی هم استادای تاپ دارن یکی یکی میرن چون ما دانشجوها قدرشونو نمیدونیم هر چی جوونه تازه فارغ التحصیل شده رو آوردند درس بدن من که هر چی سوال می پرسم بلد نیستند البته من دانشجوی کارشناسی می باشم.

ali94504

پست توسط ali94504 » دوشنبه 25 آذر 1387, 5:00 pm

راستش به نظر من اگه به اسم هم نگاه کنید
آموزشکده فنی شهید شمسی پور < دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

قفل شده