بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال

پست توسط Juggernaut » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:45 pm

.
دوستان! .... دوستان! ... توجه کنید!
.
در عنوان تاپیک اینطور آمده : بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال!
.
نه بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه گزینش در دانشگاه ها!
.
^^
.

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:52 pm

با توجه به صحبت های دوستان میشه نتیجه گرفت تو غیرانتفاعی ها شاید این سازمان سنجش یه جوراتی واسه بچه های همون استان داره پارتی بازی میکنه ولی تو مقطع روزانه یا شبانه محاله...
یعنی اصلا همین غیر انتفاعی هم یه جوراتی ...
بالاخره کسی راجع به این موضوع تحقیق کرد!
!
!
!

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 3:11 pm

[quote="Juggernaut"].
دوستان! .... دوستان! ... توجه کنید!
.
در عنوان تاپیک اینطور آمده : بحث و تبادل نظر پیرامون کارنامه ها و رتبه های امسال!
.
نه بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه گزینش در دانشگاه ها!
.
^^
.[/quote]

ولله juggernaut عزيز من كه زبونم مو در آورد از بس كه تذكر دادم متاسفانه هيچ كس گوش نميده .
دوستان توجه كنيد اين تاپيك فقط ماله امسال نيست بچه ها سالهاي آينده هم از اين تاپيك استفاده ميكنند اينطور كه دوستان وارد بحث شدند نه تنها اين تاپيك رو به بيراهه ميكشونه بلكه به ضرر آيندگانه لطفا كمي ملاحضه كنيد .

golden

پست توسط golden » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 3:24 pm

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان.من با رتبه 318 نرم افزار با توجه به اینکه ساکن اصفهان هستم میمخواستم بدونم اولویت انتخاب اولمو چی قرار بدم
شبانه شریعتی تهران یا غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی اصفهان و یا شبانه دانشگاه شهید رجایی تهران؟؟؟؟ اگه فقط غیر انتفاعی ها رو قبول میشم به نظرتون دانشگاه آزاد بهتره برم یا غیر انتفاعی رو؟؟؟؟اگه میشه اولویتهای خوبی که میتونه برام وجود داشته باشه رو و البته نزدیک اصفهان باشه رو برام بنویسید(آیا فقط یکی از انتخاب ها رو قبول میشیم؟؟؟)

از زحماتتان کمال تشکر رو دارم.

آواتار کاربر
nazi_6

پست توسط nazi_6 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 3:30 pm

سلام دوستان.من رتبه ام شد 5716 به نظرتون غیرانتفایی مشهد شانس قبولی دارم؟؟؟؟هر چند می دونم سجاد و خیام محاله قبول بشم.بعد از سجاد و خیام کدوم غیرانتفایی مشهد رو توصیه میکنید؟؟؟؟

amin_com

پست توسط amin_com » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 4:15 pm

سلام دوستان میخواستم بدونم من با رتبه 603 کجا قبول میشم؟ه شبانه امیدی هست؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 4:35 pm

[quote="mjafari86"]آقا کنعان لطف بکنبد و این مزخرفات رو تمومش کنید اینجا کسی با حرفهای شما گول نمیخوره
آخه اگه همچین موضوعی یعنی ناحیه بندی وجود داشت سازمان سنجش یا تو دفترچه شماره 1 یا 2 یه توضیح راجب این موضوع میداد همونطوری که این ناحیه بندی برای
کنکور بچه های نظری هست اما نه یواشکی بلکه تو دفترچه اونا کامل راجب اون توضیح دادن
حالا بماند که شما قصدتون چیه از مطرح کردن این حرفها اما میخواین یه سنگی بندازین شاید بگیره
یعنی اینکه شما هدفتون اینکه بچه ها اون جایی که شما قصد دارین بزنید تا اونجایی که میشه نزنن و از رقابت شرکت کنندهای اونجا کم بکنید درست نمیگم ؟
فکر کنم شما از تبریز هستید درسته ؟
از دوستان که این متن رو میخونن خواهش میکنم تبریز رو تویه انتخابهای بالای خودشون قرار بدن منم که رتبم 2663 شده تبریز رو انتخاب 4 میزنم
اون موقع معلوم میشه اراجیف شما در راستای چه اهدافی هست
از دوست خوبم مهیار و rosa_127 و سارا
میخوام کمک بکنند که این موضوع روشن بشه که برای غیر انتفاعی هیچ ناحیه بندی وجود نداره
اقا کنعان اگر هم به سنجش زنگ زدی و اون شخص به تو اینجوری گفته و توهم خوب حرفش رو فهمیدی پس شک نکن که اون یارو مطلع نبوده و راجب کنکور نظری بهت گفته
راستی مهیار بهت تبربک میگم برای رتبه خوبت همچنین به سارا خانوم
البته من رو ببخشید که بعضی وقتها بد حرف میزدم اخه استرس زیادی داشتم شرمنده

صفحه 6 دفترچه شماره 2 بخش (و) نوشته :نظر به اینکه بر اساس نمره کل محاسبه شده برای هر یک از داوطلبان پذیرش علمی صورت میگیرد . لذا
ترتیب تقدم یا تاخر کدهای محل تحصیل انتخابی توسط داوطلب هیچگونه تاثیری در گزینش نهایی نخواهند داشت و منحصراَ تقدم کد محل تحصیل نشانگر ترتیب علاقه داوطلب به تحصیل در محل مربوط میباشد[/quote]

واقعا دوست عزيز برات متاسف هستم كه هر چي از دهنت بد و بيرا و فحش برام نثار كردي اسم خودت هم گذاشتي تحصيل كرده
حالا ما ميگيم اومديم اينجا دوست پيدا كني واقعا براي خودم متاسف براي داشتن چنين دوستان و چنين افرادي كه تو انجمن هستن
دوست عزيز شما جايي را پيدا كن كه من بگم تبريز نزنين حتي من با مهيار بحث داشتم كه چرا نبي اكرم تبريز بين 10 موسسه قرار ندادن چون ميخواستم دوستان اينجارو انتخاب كنن چون موسسه خوبي هستش
دوست عزيز شما نميدونم با من چه مشكلي داريد شما اگه با من مخالفيد چرا اولويت اول خودتون سراج انتخاب نكردين كه مثلا به تصور شما انتخاب ما بسوزه و ما قبول نشيم شما اولا هر جا كه دوست دارين زدين بعد اوليت 4 خودتون نبي اكرم كه بهترين موسسه شمال غرب كشور هستش و تنها موسسه در شمال غرب كه براي خانومها خوابگاه داره چرا سراج نزدين كه افتضاح ترين موسسه شمال غرب كشوره نزدين دوست عزيز ناراحت نباش من نبي اكرم قبول نميشم چون رتبم نميرسه من اومديم به قبولي تو دانشوران و سراج كه تراز پايين بر ميداره شما بايد اين كارو ميكردين تا به تصور خودتون مثلا يكي از انتخابهاي من بسوزه شما بايد سراج انتخاب ميكردين بالاتر از سراج
هميشه اون بالا يه خدايي هست اون بالا هيچ كس هم ندونه اون ميدونه كه قصد من كمك به دوستان الهي به اميد تو نه به اميد خلق روزگار شما هم زياد نگران من نباش چون قبول ميشم
دوما دوست عزيز پرونده من معلومه و همه مديران و ساير دوستان من رو ميشناسن
سوما درسته تو نظري ها ظرفيت موسسات 100% ناحيه اي هست ولي در كارداني به كارشناسي من گفتم كه حداقل 50% صد در صد ناحيه اي و بقيه از ساير استانها البته من كه به سازمان سنجش زنگ زدم اينطور گفت
دوست عزيز منطق حرف شما بر اساس دفترچه هستش همون دفترچه كه سال پيش اون گند قظيه برنامه سازي و امسال تو دفترچه معارف بود كه انديشه اومد اين همون دفترچه هستش
آخه دوست عزيز مگه سازمان سنجش ديوونه هستش بنويسه موسسات ناحيه اي هستش اونوقت ناحيه هاي 5 و 7 اعتراض ميكردن حتي شورش ميكردن
شما دليلت فقط دفترچه هستش
1- حالا دلايل من پيك سنجش
2- خود سازمان سنجش(زنگ زدم و گفتن )
3- شما يك موسسه تو كل ايران پيدا كنيد كه بيشتر از 80% ظرفيت يك موسسه از يك ناحيه غير بومي هستش مثلا بيش از 80% ظرفيت نبي اكرم از ساير استان ها و فقط 20 % ظرفيت نبي اكرم از استانهاي آذربايجان شرقي و غربي و اردبيل شما يك موسسه غير انتفاعي تو ايران برام پيدا كنيد كه شرايطش اينطوري باشه

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 4:54 pm

Ok
من مشهد زندگی می کنم ، والا به خدا خودم ام از تراز و اینا خبر ندارم ...
منتها چند تا مطلب هست که باید بگم :

1- اون دوستمون که سبزوار زندگی می کنه و دوستاش => بومی مربوط به شهر نیست مربوط به استان ئه !!!! یعنی اینکه من در استان خراسان رضوی بومی حساب میشم ... بومی یعنی اینکه من در این استان و در این شهر درس خوندم نه صرفا فقط متولد شدن !
حالا اینکه ایجا توی دفترچه نگفته کم لطفی بوده !

2- اون آقای خشن که که بی توجه به مسائل میان و با همه دعوا می کنند . در خانه اگر کس است یک حرف بس است .
یکبار گفتند سهمیه برای بومی قائل شده سازمان سنجش ولی باز هم دارید با همه دعوا می کنید .
بالاخره من که فلان جا هستم باید یک سری امکاناتی رو برام قائل بشن یا نه ؟ یکیش همین بومی بودن !!!

3- مهیار جان مشهد پارسال تا رتبه 5500 دانشجو گرفت !
دوستان ئه خودم که رتبشون تا 1500 بود دانشگاه خیام قبول شدند ، اونهایی هم که زیر 1000 بودند همشون دانشگاه سجاد قبول شدند .
رتبه های 1500 تا 3500 دانشگاههایی مثل سلمان قبول شدند از 3500 تا حدود 5000 داشنگاههایی مثل خاوران و خراسان قبول شدند و در آخر اونهایی که از 5000 تا 6000 بودند دانشگاه اقبال لاهوری پذیرفته شدند .

قابل توجه اونهایی می خواند مطمئن بشند که سهمیه بومی هست یا نه ! ( البته با توجه به توضیحات خوب جناب کنعان ) دانشگاه خیام که 15 تا از دوستای من اونجا قبول شدند به گفته اونها ! حدوده 4 یا 5 نفر شهرستانی داره !!!

پیشنهاد :
چه اونهایی که مثل مهیار رتبشون خوب شده و چه اونهایی که رتبشون مثل من ذاقارت شده ! اول دانشگاه های داخل شهر و استان خودتون رو انتخاب کنید بعدش برید سراغ جاهای دیگه .

موفق باشید ;)

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 6:45 pm

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمام دوستان بخصوص دوست خوبمون rosa_127 بابت راهنماييهاي با ارزششون.
قبل از هر چيز به تمام كساني كه مجاز به انتخاب رشته شدند تبريك مي گويم البته مي دونم كمي دير گفتم.
در مورد شانس قبولي در انتخاب رشته بايد بگويم كه تا رتبه 30000 هم شانس براي قبولي داريد.شايد يك صندلي خالي در يك موسسه براي شما دوست عزيزي كه به 1001 دليل ناخواسته رتبه خوبي كسب نكرديد وجود داشته باشد.پس به طور منطقي به انتخاب رشته مبادرت ورزيد.
يك انتخاب رشته صحيح با كمي شانس شما رو روي صندلي دانشگاه مي نشونه.
متاسفانه به غير از چند موسسه آموزش عالي بقيه موسسات فاقد سايت مي باشند كه باعث سردرگمي داوطلبان گشته ولي به نظر من به غير از چند موسسه كه زياد در موردشون بحث شد بقيه موسسات تقريبا از نظر علمي در يك سطح هستند.
از نظر انتخاب رشته هم بايد بگويم بر اساس اولويت نمره مي باشد نه اولويت انتخاب بنا براين با خيال آسوده بر اساس علايق خود به انتخاب رشته بپردازيد.همچنين در مورد اعمال سهميه بندي ناحيه اي بايد به اطلاع برسونم كه خودم با شماره سازمان سنجش(02188923596) تماس گرفتم و شخصي كه به قول يكي از دوستان از پاي منقل تازه بلند شده بود به من گفت معلوم نيست!!!!!!!!!!!
البته اگر اين حرف رو نمي زد بايد تعجب مي كرديم.
ولي به نظر من ناحيه اي اعمال نمي شود چون اگر مي خواستند اعمال كنند حتما توي دفترچه مثل كنكور سراسري مي نوشتند.به هر حال اين طبيعي كه بيشتر دانشجويان در يك دانشگاه بومي همون منطقه باشند.خودتون دوست نداريد در كنار خانواده به ادامه تحصيل بپردازيد؟؟؟؟؟؟؟؟
اكثر سوالاتي هم كه در اين تايپك به وجود آمده مربوط به خوب مطالعه نكردن دفترچه شماره 1 و شماره 2 مي باشد كه به تمامي دوستان توصيه مي كنم كه قبل از انتخاب رشته اين دفترچه ها رو خوب مطالعه كنند و اگر سوالي براتون پيش اومد با سازمان تماس بگيرند يا در اين تايپك اعلام كنند و در آخر بر اساس فهم و شعور خودتون انتخاب كنيد نه بر اساس حرفهاي دوستان!!!
به هر حال در اين تايپك هر كسي بر اساس ايده هاي خودش يا حتي بر اساس منافع خودش ممكنه نظري بده شما به اين چيزها زياد توجهي نكنيد و در مورد تصميمتون تحقيقات بيشتري كنيد تا يك انتخاب رشته موفق داشته باشيد.

براي همه دوستان آرزوي قبولي در كنكور 87 دارم.به اميد موفقيت شما دوستان گرامي

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 7:04 pm

یه خواهشی از اون دسته از عزیزانی دارم که رتبه هاشون زیر 6000 هست !

اگر واقعا" قصد قبولی ندارید ، اگر وقت دارید و میخواید برای سال بعد بخونید ، بزارین اون دسته از بچه هایی که
رتبه بالای 6000 کسب کردن و این آخرین فرصتشون هست و یا میخوان وارد دانشگاه بشن انتخاب رشته انجام بدند !
برای اینکه فقط بخوان تراز دانشگاهها دستشون بیاد که مثلا" کجاها چقدر قبولی داره و بر اساس اون بخوان برای
سال آینده برنامه ریزی کنند که بخونن و نزدیکتر قبول بشن خواهشا" این کار رو نکنن !
مطمئن باشین دوستان بعد از اینکه جواب قبولیشون بیاد رتبه هاشون رو به همراه شهر قبولیشون میزارن !
خودتون رو بزارین جای دوستانی که شاید فقط میخوان قبول بشن !

ممنونم !

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 7:09 pm

دوستان عزیز هنوز شما بحث پیرامون این موضوع نه جندان جالب رو تموم نکردید!

عزیزان من همون طور که مهیار عزیز گفت قراره تو این تاپیک بیشتر راجع به کارنامه ها و رتبه های شما بحث کنیم که آیندگان بهره ای ببرند، نه که بیاین ببینن ما داریم چه بحث های واقعا بی معنی واسه خودمون را انداختیم،

بسه دیگه حالا دیگه هر کسی میخواد بومی فکر کنه واسه خودش بومی هم انتخاب رشته کنه، چرا افکار بعضی از دوستان عزیزمون رو دارین بهم میریزین.
بذارین اینا به سبک خودشون انتخاب رشته کنن و شما هم به سبک خودتون، بعد از اعلام نتایج یه بررسی کلی میکنیم ببینیم حق با کی بوده، دیگه تمام م م م .

ضمنا r_12737 عزیز هم حق داره بعضی دوستان باید یه ذره مراعات این شرایط حساس رو بکنن که بعید میدونم بعضی ها اصلا شرایط دیگران رو درک کنن!!!

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 7:38 pm

[quote="nanimehr"]دوستان عزیز هنوز شما بحث پیرامون این موضوع نه جندان جالب رو تموم نکردید!

عزیزان من همون طور که مهیار عزیز گفت قراره تو این تاپیک بیشتر راجع به کارنامه ها و رتبه های شما بحث کنیم که آیندگان بهره ای ببرند، نه که بیاین ببینن ما داریم چه بحث های واقعا بی معنی واسه خودمون را انداختیم،

بسه دیگه حالا دیگه هر کسی میخواد بومی فکر کنه واسه خودش بومی هم انتخاب رشته کنه، چرا افکار بعضی از دوستان عزیزمون رو دارین بهم میریزین.
بذارین اینا به سبک خودشون انتخاب رشته کنن و شما هم به سبک خودتون، بعد از اعلام نتایج یه بررسی کلی میکنیم ببینیم حق با کی بوده، دیگه تمام م م م .

شما با من هستيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار کاربر
mjafari86
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط mjafari86 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 8:20 pm

بچه ها من الان با حدود 7 موسسه غیر انتفاعی تماس گرفتم همشون میگفتن تنها ملاک قبولی رتبه هست و سهمیه بومی و ناحیه برای غیر انتفاعی وجود نداره اگه شما هم به شک افتادید میتونید تماس بگیرید

اقا کنعان و دیگر دوستانی که با ایشون موافق هستن باید بگم اگه همچین چیزی بود خود موسسات غیر انتفایی ازش خبر داشتن درست نمیگم ؟؟؟؟؟؟؟؟
اما شما رو حساب تحقیقات خودتون میگین سهمیه ناحیه بندی اعمال میشه و اینکه نظزی ها 100% پذیرششون بر اساس ناحیه بندی هست پس برای اطلاع شما من بهتون میگم خود من 20 نفر رو میشناسم که از بچه های تهران هستن و زاهدان قبول شدن سالهای گذشته پس حتما زاهدان اومده تو ناحیه تهران
اخه دوست من اقا کنعان شما کنکور بچه های مثلا ریاضی رو ببین
نوشته رتبه فلانی در ناحیه مثلا 3 شده 2000 و در کشور شده 6000
حالا ما که کلا یک نمره داریم و خود سنجش تو دفترچه نوشته پذیرش بر اساس رتبه هست حالا رو چه حساب یکدفعه بیاد بر اساس ناحیه اعمال بکنه ؟؟ اهان حتما چون شما میگید باید اینجوری باشه

اقا مهیار بچه های مشهد اینقدر رقابت بینشون زیاد هست که نذارن جا به دیگران برسه تو شهر خودشون پس این دلیل مناسبی نیست برای استنبات
حالا خودتون اگه باور ندارین فقط بزنید ناحیه خودتونو اقا کنعان اگه دستش باز باشه میگه همه تهرانیها با زاهدان تو یک ناحیه هستن پس با این حساب تهرانیها بزنن زاهدان بقیه جاها بمونه واسه شما

شما که به پیک سنجش اشاره داری خوب یه اسکن بگیر بذار تو سایت تا هم ما و هم موسسات غیر انتفاعی روشن بشیم

هرکسی هرجایی میتونه بزنه ملاک فقط رتبه هست و تا رتبه 9000 هم میتونن به قبولی تو جای پرت امیدوار باشن

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 8:46 pm

saharsob
سلام.سطح علمي اين موسسه ها رو رتبه بندي كنيد
غزالي قزوين-علامه رفيعي قزوين-كوثر قزوين-كاشاني ابيك-اديبان گرمسار-كومش سمنان- شهاب دانش قم
ممنون مي شم.

------------------------------------------------

سلام

این رتبه بندی من فقط و فقط براساس مطالبی هست که تو سایت ها از این دانشگاهها نوشته شده

1-شهاب دانش قم واقعا دانشگاه خوبیه یکی از انتخاب های خوب هستش از لحاظ امکانات

سایت shahabdanesh.ac.ir/fa/default1.aspx

2-علامه رفيعي قزوين البته چند تا از دانشجوهای این دانشگاه اصلا راضی نبودن

3-كوثر قزوين

سایت دانشگاه http://www.kowsar.ac.ir

4-كاشاني ابيك

http://www.jamtech.ir

5-غزالي قزوين

6-اديبان گرمسار

http://www.adiban.ac.ir

7-كومش سمنان

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 9:12 pm

[quote="mjafari86"]آقا کنعان لطف بکنبد و این مزخرفات رو تمومش کنید اینجا کسی با حرفهای شما گول نمیخوره
آخه اگه همچین موضوعی یعنی ناحیه بندی وجود داشت سازمان سنجش یا تو دفترچه شماره 1 یا 2 یه توضیح راجب این موضوع میداد همونطوری که این ناحیه بندی برای
کنکور بچه های نظری هست اما نه یواشکی بلکه تو دفترچه اونا کامل راجب اون توضیح دادن
حالا بماند که شما قصدتون چیه از مطرح کردن این حرفها اما میخواین یه سنگی بندازین شاید بگیره
یعنی اینکه شما هدفتون اینکه بچه ها اون جایی که شما قصد دارین بزنید تا اونجایی که میشه نزنن و از رقابت شرکت کنندهای اونجا کم بکنید درست نمیگم ؟
فکر کنم شما از تبریز هستید درسته ؟
از دوستان که این متن رو میخونن خواهش میکنم تبریز رو تویه انتخابهای بالای خودشون قرار بدن منم که رتبم 2663 شده تبریز رو انتخاب 4 میزنم
اون موقع معلوم میشه اراجیف شما در راستای چه اهدافی هست
از دوست خوبم مهیار و rosa_127 و سارا
میخوام کمک بکنند که این موضوع روشن بشه که برای غیر انتفاعی هیچ ناحیه بندی وجود نداره
اقا کنعان اگر هم به سنجش زنگ زدی و اون شخص به تو اینجوری گفته و توهم خوب حرفش رو فهمیدی پس شک نکن که اون یارو مطلع نبوده و راجب کنکور نظری بهت گفته
راستی مهیار بهت تبربک میگم برای رتبه خوبت همچنین به سارا خانوم
البته من رو ببخشید که بعضی وقتها بد حرف میزدم اخه استرس زیادی داشتم شرمنده

صفحه 6 دفترچه شماره 2 بخش (و) نوشته :نظر به اینکه بر اساس نمره کل محاسبه شده برای هر یک از داوطلبان پذیرش علمی صورت میگیرد . لذا
ترتیب تقدم یا تاخر کدهای محل تحصیل انتخابی توسط داوطلب هیچگونه تاثیری در گزینش نهایی نخواهند داشت و منحصراَ تقدم کد محل تحصیل نشانگر ترتیب علاقه داوطلب به تحصیل در محل مربوط میباشد[/quote]

نمیخواستم وارد بحث بشم ولی دوست عزیز خیلی بی ادبانه نوشتی آقا کنعان هر چی نوشته با توجه به چیزهایی که از سازمان سنجش پرسیده .شما هر جور میخوای انتخاب رشته کن.ما اینجا میایم مشورت کنیم تصمیم آخر دست خودمون هست.
سعی کنیم از بحث خارج نشیم و مودبانه تر بنویسم..............

راستی آقا کنعان منم
نبی اکرم
دانشوران
سراج
علم و فن ارومیه
رو انتخاب کردم هنوز انتخاب شهر نکردم.نبی اکرم خیلی باحاله.رتبه ام خوب نیست9123 خورده ای ولی امیدی به سراج دارم.یکی از دوستام رشته اش کامپیوتر نیست در ارومیه دانشجو میگه اسمال برای درسها اینقدر سخت میگیرن.

قفل شده