بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
AmirSoft
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط AmirSoft » جمعه 3 مرداد 1393, 5:18 pm

سلام دوستان همونطور که میدونید کمتر از 25 روز دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی هستش منم میخوام از فردا شروع کنم بخونم همه منابع رو هم دارم rooz
بنظرتون چجوری بخونم موفق شم ؟
اصلا امیدی هست ؟
کسایی که تجربه دارن کمکم کنن لطفا / نیازمند کمکتون هستم :(
مرسی goll
تصویر

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » جمعه 3 مرداد 1393, 6:59 pm

AmirSoft نوشته شده:سلام دوستان همونطور که میدونید کمتر از 25 روز دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی هستش منم میخوام از فردا شروع کنم بخونم همه منابع رو هم دارم rooz
اصلا امیدی هست ؟
مرسی goll
سلام ، خوش اومدی
خوشم میاد از آدمهایی که دقیقه ی 90 هم نشدن رو باور ندارن!
هدف شما چیه؟ غیر انتفاعی یا دولتی؟ هدف من بهترین نتیجه ی ممکنه. فک میکنم بهترین هدف باشه!
بنظرم همه ی منابع رو بریز دور و 2 جلد کتاب نکته و تست کاردانی به کارشناسی رو بگیر و کار کن. فک میکنم دیگه واسه ی همه ی منابع دیره . البته اگه پایه خوبی داشته باشی و از همین الان جدی بخونی هم چیز زیادی رو از دست نمیدی. موفق باشی.

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط missleili » جمعه 3 مرداد 1393, 7:53 pm

lalaya نوشته شده:خسته نباشید بچه ها ssb:
یه سوال فنی nar: الان دقیقا احساستون نسبت به درس ذخیره چیه؟!!
من که احساس میکنم اگه تو همین لحظه پرتش کنم تو دیوار و دیگه نرم برش دارم، 23 روز دیگه اصلا پشیمون نمیشم!!
شما با این درس اوک هستین؟ نفرت من از این درس شخصیه یا نه؟ dan
dan
احساس من تا لحظه آخر شبیه یه مجموعه از این شکلا ست rooz khk: rooz هی می خونم هی میبینم فرمولاش یادم رفته ! خودتو ناراحت نکن عزیزم .. تنها نیستی bale
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
AmirSoft
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط AmirSoft » شنبه 4 مرداد 1393, 3:35 am

lalaya نوشته شده:
AmirSoft نوشته شده:سلام دوستان همونطور که میدونید کمتر از 25 روز دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی هستش منم میخوام از فردا شروع کنم بخونم همه منابع رو هم دارم rooz
اصلا امیدی هست ؟
مرسی goll
سلام ، خوش اومدی
خوشم میاد از آدمهایی که دقیقه ی 90 هم نشدن رو باور ندارن!
هدف شما چیه؟ غیر انتفاعی یا دولتی؟ هدف من بهترین نتیجه ی ممکنه. فک میکنم بهترین هدف باشه!
بنظرم همه ی منابع رو بریز دور و 2 جلد کتاب نکته و تست کاردانی به کارشناسی رو بگیر و کار کن. فک میکنم دیگه واسه ی همه ی منابع دیره . البته اگه پایه خوبی داشته باشی و از همین الان جدی بخونی هم چیز زیادی رو از دست نمیدی. موفق باشی.
سلام مرسی جوابمو دادی goll
من هدف ام دولتیه چه روزانه چه شبانه فرقی نمیکنه.بله بهترین نتیجه بهترین هدفه bale
میتونی بگی منظورت چه کتاب هایه دقیق ؟ من یه کتاب سوالات طبقه بندی شده دارم که تست های چند سال اخیر توشه . بنظرت خوبه ؟
بیشتر چه کتاب هایی رو بخونم ؟. البته اینو هم بگم زبانم قویه و نیاز به خوندن ندارم
میشه به جزوات سایت کارشناسی اعتماد کرد ؟
ببخشید سوالام زیاد شد ;)
تصویر

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Shiraz
تماس:

پست توسط soroushsh » شنبه 4 مرداد 1393, 2:27 pm

تفاوت های فایل ترتیبی شاخص دار و چند شاخصی کدومند؟
طولانی ترین سفرها نیز یك روز با گامی كوچک آغاز می شود
از ابتدای كار نترس به انتهای كار فكر كن

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » شنبه 4 مرداد 1393, 3:42 pm

تصویر
آخرین ویرایش توسط lalaya در شنبه 11 مرداد 1393, 10:58 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط soroushsh » شنبه 4 مرداد 1393, 6:57 pm

دوستان کلید سوالات کاردانی به کارشناسی 92 همراه با ریاضی (همه درسا)رو پید کردم اگر خواستید استفاده کنید.
http://learnsalami.com/upload_images/im ... _51806.zip

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » شنبه 4 مرداد 1393, 10:03 pm

soroushsh نوشته شده:تفاوت های فایل ترتیبی شاخص دار و چند شاخصی کدومند؟
من برای ذخیره 3 تا منبع دارم که توی هیچکدوم مستقیما به همچین مبحثی اشاره نشده و از کلمه ی فایل چند شاخصی! استفده نشده، شما مدرسان داری؟؟
حالا اگه منظور کتاب شما از فایل چند شاخصی همون ساختار شاخص چند سطحی باشه(که و منابع من اومده) ، در توضیح باید گفت وقتی از شاخص چند سطحی استفاده میشه که تعداد مدخل ها (رکوردها)ی شاخص زیاد باشه و شاخص اونقدر بزرگ شه که امکان قرارگیریش تو حافظه ی اصلی فراهم نباشه. اونوقت برای شاخص هم، شاخص میسازیم و اسمشونو میذاریم شاخص چند سطحی.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » شنبه 4 مرداد 1393, 10:04 pm

soroushsh نوشته شده:دوستان کلید سوالات کاردانی به کارشناسی 92 همراه با ریاضی (همه درسا)رو پید کردم اگر خواستید استفاده کنید.
مرسی بابت کلید. من امروز نشستم که بی کلید ریاضی 92 رو حل کنم و بعد از خودم کلید بذارم ha: خوب شد این کارو نکردم چون فعلا تونستم 10 تا از 15 تارو حل کنم که جواب 5 تاش هم با کلید شما نمیخونه ha: سوال 74 رو اگه حل کردی لطفا حلشو بذار 2 ساعته مغزمو پوکونده nar: looc looc

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط missleili » شنبه 4 مرداد 1393, 11:35 pm

lalaya نوشته شده:
soroushsh نوشته شده:دوستان کلید سوالات کاردانی به کارشناسی 92 همراه با ریاضی (همه درسا)رو پید کردم اگر خواستید استفاده کنید.
مرسی بابت کلید. من امروز نشستم که بی کلید ریاضی 92 رو حل کنم و بعد از خودم کلید بذارم ha: خوب شد این کارو نکردم چون فعلا تونستم 10 تا از 15 تارو حل کنم که جواب 5 تاش هم با کلید شما نمیخونه ha: سوال 74 رو اگه حل کردی لطفا حلشو بذار 2 ساعته مغزمو پوکونده nar: looc looc
باریکلا ! راستی راستی ریاضی می زنی از 15 تا 10 تاش م درست درمیاد fekr آفرین به شما .. شک ندارم که تصویر پروفایلت در آینده ای نه چندان دور ، حتما محقق میشه .. رتبه یک کارشناسی مال خودته عزیزم goli yes:
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 5 مرداد 1393, 12:23 am

missleili نوشته شده:
باریکلا ! راستی راستی ریاضی می زنی از 15 تا 10 تاش م درست درمیاد fekr آفرین به شما .. شک ندارم که تصویر پروفایلت در آینده ای نه چندان دور ، حتما محقق میشه .. رتبه یک کارشناسی مال خودته عزیزم goli yes:
ممنونم ولی خب اولا 5 تا از 10 تام درست بود (که به درست بودن کلید بیشتر از غلط بودن حل خودم مشکوکم dan ) و ثانیا ریاضی درسی که بشه روش حساب باز کرد نیس. تنوع سوال زیاده و دست طراح بازه و انگار نه انگار قراره برای تکنسین کامپیوتر سوال آزمون طرح کنه! از امید ریاضی ، امید ریاضی متغیر های پیوسته رو انتخاب میکنه که مجبور بشی انتگرال بگیری و توی انتگرال گیری ناسره، از تابعی استفاده میکنه که ظاهرا حل حدش نیاز به هوپیتال داره ولی بعد هوپیتال هم جواب حد اونچیزی نمیشه که کلید میگه dan فک کنم کلا این فکر که قراره فقط چنتا سوال ریاضی حل کنیم بهمون حواس جمعی بیشتری بده تا فکر درصد بالا زدنش، نمیدونم.

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » یک‌شنبه 5 مرداد 1393, 1:28 am

lalaya نوشته شده:
missleili نوشته شده:
ممنونم ولی خب اولا 5 تا از 10 تام درست بود (که به درست بودن کلید بیشتر از غلط بودن حل خودم مشکوکم dan ) و ثانیا ریاضی درسی که بشه روش حساب باز کرد نیس. تنوع سوال زیاده و دست طراح بازه و انگار نه انگار قراره برای تکنسین کامپیوتر سوال آزمون طرح کنه! از امید ریاضی ، امید ریاضی متغیر های پیوسته رو انتخاب میکنه که مجبور بشی انتگرال بگیری و توی انتگرال گیری ناسره، از تابعی استفاده میکنه که ظاهرا حل حدش نیاز به هوپیتال داره ولی بعد هوپیتال هم جواب حد اونچیزی نمیشه که کلید میگه dan فک کنم کلا این فکر که قراره فقط چنتا سوال ریاضی حل کنیم بهمون حواس جمعی بیشتری بده تا فکر درصد بالا زدنش، نمیدونم.
موفق باشن همه دوستان عزیز
فکر کنم چند تا از سوالات ریاضی رو طوری بیارن
که بشه با ماشین حساب اونا رو حل کرد
راستی ماشین حساب مجازه؟؟؟؟؟
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط soroushsh » یک‌شنبه 5 مرداد 1393, 9:23 am

lalaya نوشته شده:
من برای ذخیره 3 تا منبع دارم که توی هیچکدوم مستقیما به همچین مبحثی اشاره نشده و از کلمه ی فایل چند شاخصی! استفده نشده، شما مدرسان داری؟؟
حالا اگه منظور کتاب شما از فایل چند شاخصی همون ساختار شاخص چند سطحی باشه(که و منابع من اومده) ، در توضیح باید گفت وقتی از شاخص چند سطحی استفاده میشه که تعداد مدخل ها (رکوردها)ی شاخص زیاد باشه و شاخص اونقدر بزرگ شه که امکان قرارگیریش تو حافظه ی اصلی فراهم نباشه. اونوقت برای شاخص هم، شاخص میسازیم و اسمشونو میذاریم شاخص چند سطحی.
یکی از تفاوت هاش اینه:فایل چند شاخصی متقارن است ولی فایل ترتیبی شاخص دار غیر متقارن است.یکی دیگه اینه که فایل ترتیبی شاخص دار باید مرتب باشه اما فایل شاخصی مهم نیست مرتب باشه.یکی دیگه اینه که فایل ترتیبی شاخص دار نیاز به ناحیه سرریز دارد اما چند شاخصی نیاز نداره.حالا من نمیدونم کدومش متراکم هست یعنی لنگرگاه رکوردیه. و کدومش غیر متراکمه و لنگرگاه گروهی؟؟؟
راستی من رکورد در سطح کاربر و سطح انتزاعی و ذخیره سازی رو قاطی میکنم.یه تعریف از هر کدوم رو بگید .

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 5 مرداد 1393, 4:57 pm

rafael957490 نوشته شده: راستی ماشین حساب مجازه؟؟؟؟؟
سالهای پیش مجاز بوده، امسال هم باید مجاز باشه. تو اطلاعیه ای که سازمان سنجش قبل گرفتن کارت ورود به جلسه میده، جزئیات رو مشخص میکنن.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 5 مرداد 1393, 5:13 pm

soroushsh نوشته شده:
lalaya نوشته شده:
یکی از تفاوت هاش اینه:فایل چند شاخصی متقارن است ولی فایل ترتیبی شاخص دار غیر متقارن است.یکی دیگه اینه که فایل ترتیبی شاخص دار باید مرتب باشه اما فایل شاخصی مهم نیست مرتب باشه.یکی دیگه اینه که فایل ترتیبی شاخص دار نیاز به ناحیه سرریز دارد اما چند شاخصی نیاز نداره.حالا من نمیدونم کدومش متراکم هست یعنی لنگرگاه رکوردیه. و کدومش غیر متراکمه و لنگرگاه گروهی؟؟؟
راستی من رکورد در سطح کاربر و سطح انتزاعی و ذخیره سازی رو قاطی میکنم.یه تعریف از هر کدوم رو بگید .

طبق گفته ی شما: فایل ترتیبی شاخص دار باید مرتب باشه اما فایل چند شاخصی مهم نیست مرتب باشه.
به علاوه ی اینکه: در شاخص غیر متراکم، فایل داده ای باید روی مقادیر صفت خاصه شاخص مرتب باشد، تا بتوان رکوردها را گروهبندی کرد ولی در شاخص متراکم لزومی ندارد که فایل داده ای مرتب باشد و روی فایل نامرتب هم ایجاد می شود.
نتیجه میگیریم:
~~> فایل چند شاخصی= متراکم
فایل ترتیبی شاخص دار= غیر متراکم

تصویر

تصویر

تصویر

پ.ن: بچه هایی که سوال میپرسین، لطفاً حتماً از مبحث سوالتون عکس بذارین. چه یه تست باشه و چه سوال مفهومی. اینکار از کسی که میخواد جواب بده کمتر زمان میگیره و کمتر باعث سردرگمی میشه.

قفل شده