بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط Uniqueee » پنج‌شنبه 26 دی 1392, 10:16 am

rafael957490 نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:من نمیدونم این چه عادتیه که بچه های امسال دارن
میان اینجا سوال میکنن بعدش میگن مرسی جواب گرفتیم..آخه کجا؟ چجوری؟ یا سوالی رو عمومی نپرسین یا اگرم میپرسین به صورت عمومی جواب بدین...
شاید یکی دیگه هم میخواد یاد بگیره
آخه این چه عادتیه که شماها دارین؟؟
من دیگه حرفی ندارم!
نگاه کن دوست عزیز
اصلا بنده قصد دفاع از کسی ندارم من ادم بی طرفی هستم
شاید اون بنده خدا ، یه بار دیگه مطلب رو خونده باشه ، بعدش فهمیده باشه
البته شما هم راست میگید
دیگه هر کس سوالی و مطلبی یا حتی جواب سوالی رو بلده توی عمومی و توی این تاپیک بگه
که همه استفاده بکنن
والا منم با کسی مشکلی ندارم فقط میگم وقتی سوالی عمومی پرسیده میشه خب عمومی جواب بدین شاید مشکل یه نفر دیگه هم حل شد...
با سوال پرسیدن هم مشکلی ندارم فقط میگم کسی که میخواد جواب بده عمومی جواب بده...
راستی شما خوشتون میاد وقتی یکی یه سوالی از استاد میپرسه استاد بهش بگه بیا دم گوشت جواب بدم؟ اونوقته که شما اعتراض میکنین که استاد خب به همه بگین شاید این سوال، سوال منم باشه!
امیدوارم به کسی برنخورده باشه.
همین.
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » پنج‌شنبه 26 دی 1392, 11:52 am

آره ، چون حرفتون ناطق و روشنه
از این به بعد ، دوستان عزیز اگه مساله ای رو اشکال دارن ، عمومی بیان و دوستانی که این مسائل رو بلدن عمومی جواب بدن بهتره
البته انسان مختار است
ما جلوی کسی رو نمیگیریم
ولی بهتره ، عمومی جواب بدن دوستان عزیز
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط missleili » شنبه 28 دی 1392, 10:39 pm

Uniqueee نوشته شده:
rafael957490 نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:من نمیدونم این چه عادتیه که بچه های امسال دارن
میان اینجا سوال میکنن بعدش میگن مرسی جواب گرفتیم..آخه کجا؟ چجوری؟ یا سوالی رو عمومی نپرسین یا اگرم میپرسین به صورت عمومی جواب بدین...
شاید یکی دیگه هم میخواد یاد بگیره
آخه این چه عادتیه که شماها دارین؟؟
من دیگه حرفی ندارم!
نگاه کن دوست عزیز
اصلا بنده قصد دفاع از کسی ندارم من ادم بی طرفی هستم
شاید اون بنده خدا ، یه بار دیگه مطلب رو خونده باشه ، بعدش فهمیده باشه
البته شما هم راست میگید
دیگه هر کس سوالی و مطلبی یا حتی جواب سوالی رو بلده توی عمومی و توی این تاپیک بگه
که همه استفاده بکنن
والا منم با کسی مشکلی ندارم فقط میگم وقتی سوالی عمومی پرسیده میشه خب عمومی جواب بدین شاید مشکل یه نفر دیگه هم حل شد...
با سوال پرسیدن هم مشکلی ندارم فقط میگم کسی که میخواد جواب بده عمومی جواب بده...
راستی شما خوشتون میاد وقتی یکی یه سوالی از استاد میپرسه استاد بهش بگه بیا دم گوشت جواب بدم؟ اونوقته که شما اعتراض میکنین که استاد خب به همه بگین شاید این سوال، سوال منم باشه!
امیدوارم به کسی برنخورده باشه.
همین.
چون طرف صحبت شما من بودم .. بهت اطمینان میدم بهم بر نخورده عزیز من .. شما کاملا درست می گی ... ولی خب به من هم حق بده .. من چند بار پشت سر هم به اینجا سر زدم به امید یافتن جواب .. هی به سوالم تو انجمن نگاه کردم .. متاسفانه هیچ جوابی زیرش ندیدم ... فکر می کنم توقع زیادیه که من فقط به اینجا اکتفا کنم .. واسه همین هم از دوستان خوبم در اینجا وهم تلاش و پیگیری بیرون از اینجا به جوابم رسیدم ... شما هم گفته بودی بلدی .. کس دیگری هم به سوالم اهمیت نداده بود که لازم باشه نحوه رسیدن به جوابم رو اینجا مطرح کنم ... از طرفی سمانه جان لطف کرد پاسخ دقیقو نوشت .. که من فکر میکنم قبل از هر چیزی اجازه و خواسته ی خود سمانه جان مهم تر باشه .. به هر حال اگر کوتاهی از من بوده .. از این به بعد سعی می کنم دقت بیشتری خرج مطرح کردن سوال هام کنم
goll goli
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » یک‌شنبه 29 دی 1392, 12:21 pm

وای نه لیلی جون من اصلاً منظورم با اونی که سوال میپرسه نیست که..منظورم اونیه که میخواد جواب بده!
نمیدونم چرا کسی منظورمو متوجه نمیشه...به خدا من هیچ منظوری نداشتم.
معذرت میخوام از همگی gsg

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » یک‌شنبه 29 دی 1392, 2:06 pm

Uniqueee نوشته شده:وای نه لیلی جون من اصلاً منظورم با اونی که سوال میپرسه نیست که..منظورم اونیه که میخواد جواب بده!
معذرت میخوام از همگی gsg
این حرفا چیه ؟؟ تقصیر من بود عزیزم ... من منظورتو می فهمم .. چون کاملا حق باتوئه ... قربونت برم من اصلا ناراحت نشدم .. به هر حال تو راست می گی دیگه .. سوال باید جواب هم داشته باشه ... در ضمن تو عالم دوستی ما که با هم تعارف نداریم ... پس خیالت راحت .. من به شخصه ناراحت نشدم .. چون دلیلی نداشت واسه ناراحتی ... goll goli bale حق با تو بود از اول هم

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » یک‌شنبه 29 دی 1392, 5:01 pm

missleili نوشته شده:
Uniqueee نوشته شده:وای نه لیلی جون من اصلاً منظورم با اونی که سوال میپرسه نیست که..منظورم اونیه که میخواد جواب بده!
معذرت میخوام از همگی gsg
این حرفا چیه ؟؟ تقصیر من بود عزیزم ... من منظورتو می فهمم .. چون کاملا حق باتوئه ... قربونت برم من اصلا ناراحت نشدم .. به هر حال تو راست می گی دیگه .. سوال باید جواب هم داشته باشه ... در ضمن تو عالم دوستی ما که با هم تعارف نداریم ... پس خیالت راحت .. من به شخصه ناراحت نشدم .. چون دلیلی نداشت واسه ناراحتی ... goll goli bale حق با تو بود از اول هم
goll

haj.agha

پست توسط haj.agha » سه‌شنبه 1 بهمن 1392, 4:30 am

سلام به همه و خسته نباشید
اقا من از وقتی این تاپیکو دیدم ( و عین ۳۷ صفحشو خوندم ) کلا از همه چیز نا امید شدم :((
الانم واقعا موندم چی بگم ( حتی یکی از سوالایی که تو این ۳۷ مطرح شده بود رو هم اصلا نفهمیدم ) الان شما این سوالا یی
که پرسیدید قبلا تو دانشگا بهتون چقدرشو گفتن؟ اخه هیچیک از استادای ما حتی به این سوالا یه گوشه هم نزده تا بحال..
الانم کلا رفتم تو غم و اندوه...دوستان شما کتاباتونو خریدین یا اینکه دارید پی دی اف اون رو میخونید؟ من خداییش رتبم تو سراسری بد نبود ۲۰۲ شدم الانم واقعا گیج و سردرگمم نمیدونم تو این مدت من تنبل شدم یا شماها رتبه ۲ رقمی های کنکور هستید؟ ؟ جدی اگه هستید بگید تامن بدونم الان شما ها که این سوالا رو تو این ۳۷ گذشته پرسیدید تو چه سطحی بودید ( بلکه بگم شما ها ۲ رقمی اید و با این توجیه خودمو تسکین بدم) الانم سردرگم موندم چیکارکنم از چی شروع کنم ...
سردرگمیم هم برا اینه که اگه بخام مث شماها مباحثو یاد بگیرم باید کلا هرچی استاد گفته رو بریزم دور (عملا استاد ۳۰٪ اینایی که شماها میپرسیدید رو درس داده) برا همینم موندم ...........آیا شما هم مثل من استادهایتان بدردنخور بوده اند؟ یا اینکه این مشکل مختص منه و باید با بدبختی تا قبل کنکور هرجوری برسونم؟
دوستان بدجوری گرفتار تشویش ذهنی شدم........لطفا سوالامو پاسخ بدید ( دانشگاه هم دانشکده فنی پسران قم هستم که با این اوصاف به اصلا به درد نمیخوره و البته اصلا کارشناسی هم نداره احتمالا هم نیاره)

zohreh.ch

پست توسط zohreh.ch » سه‌شنبه 1 بهمن 1392, 5:27 pm

سلام دوستان عزیزم ...
من این چند وقت کلی مشکل برام پیش اومدو هیچی نخوندم:-(
از اون برنامه ای هم که واسه خودم ریختم اصلا راضی نیستم...
من هنوز سه کتاب مدار منطقی و اندیشه و زبان رو تهیه نکردم!!!
هدف من فقط قبولی تو دانشگاه دولتی و روزانه اس دیگه مهم نیست که چه دانشگاهی باشه..
بچه ها ازتون خواهش میکنم یکی واسم برنامه ریزی کنه ک بتونم به خواسته ام برسم خودم از اون برنامه که نیریزم خوشم نمیاد بعد ۲ روز انجام دادنش اگه کمکم کنین خیلی ازتون ممنون میشم لطف بزرگی میکنین
بعد یه چیز دیگه شما نمیدونین چه موقعه ممکنه زمان ثبت نام کنکور ۹۳ باشه؟
:(
از درسای ذخیره و سیستم بدم میاد:(
یه چیز دیگه مرجع کنکور زبان سی ++ پس چرا تو کتاب برنامه نویسی سی رو بیشتر یاد دادن تا سی ++ رو؟
راستی کتابای من همه گسترش علوم پایه هستن جز برنامه که استاد عادلی نیا مدرسانه
منتظر برنامه ریزتون هستم دوستان
تا یادم نرفته من خونه نشینم نه جایی میرم نه کاری میکنم اینو گفتم واسه کسی که بخاود برام برنامه ریزی کنه پیشاپیش دستش درد نکنه

free me
محل اقامت: رشت

پست توسط free me » سه‌شنبه 1 بهمن 1392, 11:28 pm

منم آمادگی خودمو اعلام میکنم واسه قبولی در دانشگاخ شریعتی به یاری حق البته
موفق و موید باشید goli rooz danesh

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 2 بهمن 1392, 12:03 pm

haj.agha نوشته شده:سلام به همه و خسته نباشید
اقا من از وقتی این تاپیکو دیدم ( و عین ۳۷ صفحشو خوندم ) کلا از همه چیز نا امید شدم :((
الانم واقعا موندم چی بگم ( حتی یکی از سوالایی که تو این ۳۷ مطرح شده بود رو هم اصلا نفهمیدم ) الان شما این سوالا یی
که پرسیدید قبلا تو دانشگا بهتون چقدرشو گفتن؟ اخه هیچیک از استادای ما حتی به این سوالا یه گوشه هم نزده تا بحال..
الانم کلا رفتم تو غم و اندوه...دوستان شما کتاباتونو خریدین یا اینکه دارید پی دی اف اون رو میخونید؟ من خداییش رتبم تو سراسری بد نبود ۲۰۲ شدم الانم واقعا گیج و سردرگمم نمیدونم تو این مدت من تنبل شدم یا شماها رتبه ۲ رقمی های کنکور هستید؟ ؟ جدی اگه هستید بگید تامن بدونم الان شما ها که این سوالا رو تو این ۳۷ گذشته پرسیدید تو چه سطحی بودید ( بلکه بگم شما ها ۲ رقمی اید و با این توجیه خودمو تسکین بدم) الانم سردرگم موندم چیکارکنم از چی شروع کنم ...
سردرگمیم هم برا اینه که اگه بخام مث شماها مباحثو یاد بگیرم باید کلا هرچی استاد گفته رو بریزم دور (عملا استاد ۳۰٪ اینایی که شماها میپرسیدید رو درس داده) برا همینم موندم ...........آیا شما هم مثل من استادهایتان بدردنخور بوده اند؟ یا اینکه این مشکل مختص منه و باید با بدبختی تا قبل کنکور هرجوری برسونم؟
دوستان بدجوری گرفتار تشویش ذهنی شدم........لطفا سوالامو پاسخ بدید ( دانشگاه هم دانشکده فنی پسران قم هستم که با این اوصاف به اصلا به درد نمیخوره و البته اصلا کارشناسی هم نداره احتمالا هم نیاره)
سلام دوست عزیز.
این فکر و خیالای منفی رو بذار کنار...
ما هیچ کدوممون نابغه نیستیم و خیلیا هستن که از دانشگاهی که کاردانیشونو توش خوندن راضی نیستن و همچنین استاداش.نمونش خود.من...
به جای ناامیدشدن هرچه سریعتر برو کتابهاتو بخر و با توکل به خدا و با اراده و مصمم شروع کن به خوندن...انشالله که نتیجشو میبینی حتما...
این سوال و جوابایی هم که میگی مت ازشون سردر نیاوردم با خوندن مباحث مربوط به اونا یادشون میگیری منم تا قبل از خوندن بلد نبودم.
به نظر من بهترین منابع کتابهای آقای مقسمیه...ساده و روان توضیح داده و درعین حال مفید...
موفق باشی...
goll
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 2 بهمن 1392, 12:07 pm

zohreh.ch نوشته شده:سلام دوستان عزیزم ...
هدف من فقط قبولی تو دانشگاه دولتی و روزانه اس دیگه مهم نیست که چه دانشگاهی باشه..
بچه ها ازتون خواهش میکنم یکی واسم برنامه ریزی کنه ک بتونم به خواسته ام برسم خودم از اون برنامه که نیریزم خوشم نمیاد بعد ۲ روز انجام دادنش اگه کمکم کنین خیلی ازتون ممنون میشم لطف بزرگی میکنین
یه چیز دیگه مرجع کنکور زبان سی ++ پس چرا تو کتاب برنامه نویسی سی رو بیشتر یاد دادن تا سی ++ رو؟
تا یادم نرفته من خونه نشینم نه جایی میرم نه کاری میکنم اینو گفتم واسه کسی که بخاود برام برنامه ریزی کنه پیشاپیش دستش درد نکنه
سلام زهره جان
ﺍﺻﻼ‌ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ ﻭ ﺭﻭﺣﯿﺘﻮ ﻧﺒﺎﺯ... ﻫﻨﻮﺯ ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺴﺖ...
ﻓﮏ.ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻫﻔﺖ ﻣﺎﻫﯽ ﻓﺮﺻﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﮐﻪ ﻣﺎﻩ ﺁﺧﺮ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺬﺍﺭﯾﻢ ﺑﺮﺍ ﺗﺴﺖ ﺯﺩﻥ ﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﻧﮑﺘﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ.ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ 6ﻣﺎﻩ...ﺍﻭﻝ ﻣﺸﺨﺺ ﮐﻦ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﺩﻭﺭ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﺨﻮﻧﯽ.ﻣﺜﻼ‌ ﺍﮔﻪ ﺩﻭ ﺩﻭﺭ ﺑﺮﺍﺕ ﮐﺎﻓﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﭼﻬﺎﺭﻣﺎﻩ ﯾﺎ ﮐﻤﺘﺮ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺑﺮﺍ ﺩﻭﺭ ﺍﻭﻝ ﻣﺜﻼ‌ ﻭ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﺑﺮﺍ ﺩﻭﺭ ﺩﻭﻡ.
ﺑﻌﺪ ﺩﺭﺳﻬﺎﺗﻮ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻦ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭼﻬﺎﺭﻣﺎﻩ...ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺎﻫﺎﻧﺘﻮ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻦ ﺑﯿﻦ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺎ ﻭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺑﯿﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻫﻔﺘﻪ...
ﻣﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻢ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺩﺭﺱ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ ﻭ ﺑﯿﻨﺶ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ...ﻣﻦ ﻃﺒﻖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯾﻢ ﻫﺮ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺩﺭﺱ ﻧﺼﻒ ﯾﻪ ﻓﺼﻞ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﻢ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﻮ ﺑﺎﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻧﺼﻒ ﺑﺨﻮﻧﯽ...
ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﻭ ﺁﻣﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﮕﻢ ﮐﻪ ﺁﻣﺎﺭ ﺭﻭ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺨﻮﻧﺶ...ﭼﻮﻥ ﺗﺴﺘﺎﺵ ﺭﺍﺣﺘﻪ.ﻣﻦ ﺁﻣﺎﺭ ﻣﺪﺭﺳﺎﻧﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﯿﻢ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﭼﻨﺪﺻﻔﺤﺸﻮ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ.
ﺍﺻﻼ‌ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﺭﺍﻩ ﻧﺪﻩ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻮﮐﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﭘﯿﺶ ﺑﺮﻭ...
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﻫﻢ ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺳﻠﯿﻘﻪ ﺍﯾﻪ...ﻣﺜﻼ‌ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﯾﺎ ﯾﻪ ﺩﺭﺱ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺳﻠﯿﻘﻪ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ.ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﻬﻤﻪ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﺑﻠﻨﺪﻣﺪﺕ ﺣﺘﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ...ﻭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺟﻤﻌﻪ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺑﺮﺍ ﻣﺮﻭﺭ ﻫﻔﺘﮕﯿﺖ.ﻭ ﻫﺮﻣﺒﺤﺚ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯽ ﯾﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﻣﺒﺤﺚ ﻗﺒﻠﯿﺶ ﺑﻨﺪﺍﺯ.
موفق باشی ...
goll goli

البته این روش و نظر شخصی من بود ولی با توجه به اطلاعاتی که از بقیه کسب کردم گفتم.
از بقیه دوستای عزیز هم خواهش میکنم اگه روش دیگه ای مدنظرشونه برا برنامه ریزی بگن...ممنون میشم.

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » چهارشنبه 2 بهمن 1392, 1:40 pm

haj.agha نوشته شده:سلام به همه و خسته نباشید
سلام .. شما هم خسته نباشی .. بدیهیه که وقتی اینجارو نگاه کنید چیزی از بحث های ما عایدتون نمیشه .. چون از اول تو بحث نیودید و مسلما مطالعات تون هم حالا یا فراموش شده یا نیاز به دوره داره جهت یاد آوری ... من به شخصه اصلا رتبه برتر نبوده و نیستم .. استادای دانشگاه من هم خیلی سطحی درس دادند و الان که از کتاب به جای جزوه دارم استفاده میکنم همش مباحث نا آشناست برام ولی سعی می کنم با تمرکز و استفاده از منابع دیگه اونا رو یاد بگیرم .. اولین کاری که شما باید کنی اینکه باید کتاب های تخصصی تر بگیری .. مثل کتاب های استاد مقسمی که مرجع اصلی کنکوره و فوق العاده اند ... حالا یا پی دی اف یا اصل نسخه رو ... برای خودتون برنامه ریزی کنید .. هر چی که تا الان خوندید و بذارید کنار و از نو شروع کنید .. لازمه بگم برای درس خوندن نیازی نیست رتبه چند باشی .. زرنگ باشی یا تنبل .. من مصاحبه با رتبه های برتر سال 88 رو تو سایتی خوندم و تعجبم از اینجا بود که اکثرشون برای داشگاه هایی نه چندان خوب بودن و حتی یکی دو تا از دانشکده سما .. فکر نکنم دانشگاه شما از این ها بدتر بوده ... همه چیو باید بذارید به حساب تلاش خودتو نو درس خوندنتون .. بسم الله بگید و شروع کنید .. اصلا هم فکر بد به خیالتون راه نرید .. همه ی ما تو این حسا مشترکیم .. خودمن خیلی مباحثو اول که خوندم گریه ام می گرفت ولی رفته رفته یاد گرفتم ..شده باید صد بار هم خوند تا فهمید .. با توکل بر خدا شما هم بعد از چند ماه میبینید که اصلا هم این 37 صفحه ترسناک نیست .. خودتون هم می تونید به ما ملحق شین و مشکلات تونو بپرسید تا با هم حلش کنیم ... با توکل بر خدا موفقیت از ان ماست bale

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » چهارشنبه 2 بهمن 1392, 1:52 pm

samanehhh نوشته شده:
سلام زهره جان
ﺍﺻﻼ‌ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ ﻭ ﺭﻭﺣﯿﺘﻮ ﻧﺒﺎﺯ... ﻫﻨﻮﺯ ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺴﺖ...
ﻓﮏ.ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻫﻔﺖ ﻣﺎﻫﯽ ﻓﺮﺻﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﮐﻪ ﻣﺎﻩ ﺁﺧﺮ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺬﺍﺭﯾﻢ ﺑﺮﺍ ﺗﺴﺖ ﺯﺩﻥ ﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﻧﮑﺘﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ.ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ 6ﻣﺎﻩ...ﺍﻭﻝ ﻣﺸﺨﺺ ﮐﻦ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﺩﻭﺭ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﺨﻮﻧﯽ.ﻣﺜﻼ‌ ﺍﮔﻪ ﺩﻭ ﺩﻭﺭ ﺑﺮﺍﺕ ﮐﺎﻓﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﭼﻬﺎﺭﻣﺎﻩ ﯾﺎ ﮐﻤﺘﺮ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺑﺮﺍ ﺩﻭﺭ ﺍﻭﻝ ﻣﺜﻼ‌ ﻭ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﺑﺮﺍ ﺩﻭﺭ ﺩﻭﻡ.
ﺑﻌﺪ ﺩﺭﺳﻬﺎﺗﻮ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻦ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭼﻬﺎﺭﻣﺎﻩ...ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺎﻫﺎﻧﺘﻮ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻦ ﺑﯿﻦ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺎ ﻭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺑﯿﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻫﻔﺘﻪ...
ﻣﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻢ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺩﺭﺱ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ ﻭ ﺑﯿﻨﺶ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ...ﻣﻦ ﻃﺒﻖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯾﻢ ﻫﺮ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺩﺭﺱ ﻧﺼﻒ ﯾﻪ ﻓﺼﻞ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﻢ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﻮ ﺑﺎﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻧﺼﻒ ﺑﺨﻮﻧﯽ...
ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﻭ ﺁﻣﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﮕﻢ ﮐﻪ ﺁﻣﺎﺭ ﺭﻭ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺨﻮﻧﺶ...ﭼﻮﻥ ﺗﺴﺘﺎﺵ ﺭﺍﺣﺘﻪ.ﻣﻦ ﺁﻣﺎﺭ ﻣﺪﺭﺳﺎﻧﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﯿﻢ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﭼﻨﺪﺻﻔﺤﺸﻮ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ.
ﺍﺻﻼ‌ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﺭﺍﻩ ﻧﺪﻩ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻮﮐﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﭘﯿﺶ ﺑﺮﻭ...
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﻫﻢ ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺳﻠﯿﻘﻪ ﺍﯾﻪ...ﻣﺜﻼ‌ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﯾﺎ ﯾﻪ ﺩﺭﺱ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺳﻠﯿﻘﻪ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ.ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﻬﻤﻪ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﺑﻠﻨﺪﻣﺪﺕ ﺣﺘﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ...ﻭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺟﻤﻌﻪ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺑﺮﺍ ﻣﺮﻭﺭ ﻫﻔﺘﮕﯿﺖ.ﻭ ﻫﺮﻣﺒﺤﺚ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯽ ﯾﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﻣﺒﺤﺚ ﻗﺒﻠﯿﺶ ﺑﻨﺪﺍﺯ.
موفق باشی ...
goll goli

البته این روش و نظر شخصی من بود ولی با توجه به اطلاعاتی که از بقیه کسب کردم گفتم.
از بقیه دوستای عزیز هم خواهش میکنم اگه روش دیگه ای مدنظرشونه برا برنامه ریزی بگن...ممنون میشم.
سلام زهره عزیز .. منم با سمانه جان موافقم ... باید ببینی اولا کدوم زمان در روز تو بیشتر وقت آزاد داری و علاه بر این می خوای چه درسایی رو بخونی .. اول تخصصی بعد عمومی .. یا تخصصی و عمومی با هم .. من خودم هر روز یک فصل تخصصی می خونم و عمومی ها رو گذاشتم واسه بعد از عید . لطفا زمان های آزاد و درسایی که می خوای بخونی رو بگو تا اگر دوست داشتنی واست برنامه ریزی کنم ..

haj.agha

پست توسط haj.agha » پنج‌شنبه 3 بهمن 1392, 12:08 am

خیلی ممنون از همه دوستانی که با حرفاشون قوت قلب دادن....منو از سرردرگمی و نارحتی بیرون اوردند....از اینکه با این انجمن و‌ شما اشنا شدم بسیار خوشحالم و مایه افتخارمه......امیدوارم بتونم از راهنمایی های شما کمال استفاده رو ببرم و پیشرفت کنم......ممنون از همه شما

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » پنج‌شنبه 3 بهمن 1392, 11:38 am

ببین عزیزم این برنامه رو دوست داری؟
شنبه:برنامه/زبان تخصصی/مدار/ادبیات
یکشنبه:ساختمان/زبان عمومی/سیستم/معارف
دوشنبه:برنامه/زبان تخصصی/ذخیره/ادبیات
سه شنبه:مدار/زبان عمومی/سیستم/معارف
چهارشنبه:ذخیره/زبان تخصصی/ساختمان/ادبیات
پنج شنبه:برنامه/زبان عمومی/آمار/معارف...
درسهای تخصصیتو بایدسعی کنی هرهفته حداقل یه فصل ازشون بخونی از هر کدومش...البته واسه آمار من مدرسانو دارم که 5فصله.اگه مال تو هم مدرسانه هر هفته باید نصف فصل بخونی.اگه مقسمی باشه فک میکنم باید فصلهاش بیشتر باشه پس هفته ای یه فصل باید بخونی...
البته من باز هم میگم هر شخص بهتره خودش برنامه ریزی کنه برا خودش...
موفق باشی...سوال دیگه ای هم داشتی بپرس...
goll

samaneh480@yahoo.com

قفل شده