بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

Re: کنکور 93 و دوستان اعلام آمادگی کنند

پست توسط rafael957490 » شنبه 20 مهر 1392, 10:50 pm

خواهش می کنم سمانه خانم
والله چه عرض کنم
متاسفانه خودم این کتابا رو نخوندم که واستتون توضیح بدم
ولی اگر نوشته برای دولتی هستش بدون معطلی برید بخریدش ضرر نمی کنید
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » شنبه 20 مهر 1392, 11:46 pm

rafael957490 نوشته شده:خواهش می کنم سمانه خانم
والله چه عرض کنم
متاسفانه خودم این کتابا رو نخوندم که واستتون توضیح بدم
ولی اگر نوشته برای دولتی هستش بدون معطلی برید بخریدش ضرر نمی کنید

goll مرسی تشکر...
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » یک‌شنبه 21 مهر 1392, 11:28 am

سلام!
شما که یکی رو میخواین زیر 500باشه خودتون چند بودین؟
من خودم رتبه کاردانیم 205 بود...امسالم شبانه زنجان قبول شدم و رفتم اونجارم دیدم ولی ثبت نام نکردم...
من که دیگه زنجان رو دوست ندارم و فقط شریعتی میخوام...
فعلاً هم دارم دنبال کتاب میگردم؛ چون وقتی قبول شدم اکثر کتابامو بردم به کتابخونه دانشگامون اهدا کردم درست همون کاری که وقتی کاردانی قبول شدم و کتابامو به کتابخونه مدرسه اهدا کردم.
چرا زنجانو نمیخوای به منم بگو؟؟؟؟ دلیلشو شاید منم تصمیمم عوض شد ممنون میشم[/quote]

نمیدونم چرا...ولی دوسش نداشتم! شاید یکی از دلایلش این بود که شدیداً دلم میخواست شریعتی قبول شم!
حتی پارسال برا مسابقه ای رفته بودیم اونجا...خیلی خوب بود..کاملاً آدمو تحویل میگرفتن...ولی زنجان چی؟؟ اصلاً معلوم نبود کی به کیه؟ یه پسری اومده بود برا ثبت نام بیچاره میگفت الان 2روزه توو این شهر با خواهرم آواره ام...اصلاً جواب درست و حسابی به آدم نمیدن...تازه برخورد خوبی هم نداشتن!
هزینه خوابگاهشم خیلی گرون بود...ترمی 500تومن بود...البته اینم بگمااااااااااا هزینه خوابگاه فرقی برای شبانه روزانه قائل نبود همه ترمی 500تومن...
البته من خوابگاهشو ندیدم ولی توو بروشوری که بهمون دادن نوشته بود که خیلی مجهزه...فروشگاه و سایت کامپیوتری و سالن ورزشی و غیره داره...ولی جا برا پسرا نبود باید میرفتن بیرون خوابگاه میگرفتن که اونم مال خودشون بود.
تازه مسیرشم برا من خوب نبود...یعنی مستقیم زنجان نمیدادن ما یه مسیر دیگه گرفتیم ولی زنجان پیاده شدیم!
خلاصه دیگه دلم نمیخواد برم اونجا............
درسته شاید سطح علمیش خیلی خوب باشه...چون حتی دانشجوی دکتری هم داشت ولی بنظرم برا ما شریعتی و شمسی پور خیلی بهتر باشه! مطمئناً تهران خیلی خیلی خیلی بهتر از زنجان هستش...
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 21 مهر 1392, 12:23 pm

Uniqueee نوشته شده:
leilaa نوشته شده:
lalaya نوشته شده:سلامـــــــ، دوستان من به یه رقیب نیاز دارم که قدم به قدم با هم پیش بریم. یکی که انگیزه و برنامه ی جدی واسه شریعتی داشته باشه و رتبه کاردانیش ترجیحا زیر 500 و نهایتا زیر 1000 باشه. اگه اینجا کسی علاقه و جدیت واسه اینکار داره خصوصی پیغام بده لطفا. با تشکر.
سلام!
من خودم رتبه کاردانیم 205 بود...امسالم شبانه زنجان قبول شدم و رفتم اونجارم دیدم ولی ثبت نام نکردم...
فعلاً هم دارم دنبال کتاب میگردم؛ چون وقتی قبول شدم اکثر کتابامو بردم به کتابخونه دانشگامون اهدا کردم درست همون کاری که وقتی کاردانی قبول شدم و کتابامو به کتابخونه مدرسه اهدا کردم.
سلام!
رتبه م 194 بود و اعتراف میکنم که کنکور کاردانی بسیار کنکور ساده و بی رقابتی بود و رتبه 50 شم افتخار نداره! من برای این رتبه رو مطرح کردم که رقیبم تجربه مطالعه کنکوری داشته باشه و معاشرت و رقابت باهاش تو این دوره باعث اصطکاک من نشه، همین!
مطمئنا تجربه ت خیلی کمکت میکنه!! امیدوارم موفق باشی رفیق.

Just SMILE..it WORKS :)

رسیدن
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط رسیدن » یک‌شنبه 21 مهر 1392, 9:17 pm

نمیدونم چرا...ولی دوسش نداشتم! شاید یکی از دلایلش این بود که شدیداً دلم میخواست شریعتی قبول شم!
حتی پارسال برا مسابقه ای رفته بودیم اونجا...خیلی خوب بود..کاملاً آدمو تحویل میگرفتن...ولی زنجان چی؟؟ اصلاً معلوم نبود کی به کیه؟ یه پسری اومده بود برا ثبت نام بیچاره میگفت الان 2روزه توو این شهر با خواهرم آواره ام...اصلاً جواب درست و حسابی به آدم نمیدن...تازه برخورد خوبی هم نداشتن!
هزینه خوابگاهشم خیلی گرون بود...ترمی 500تومن بود...البته اینم بگمااااااااااا هزینه خوابگاه فرقی برای شبانه روزانه قائل نبود همه ترمی 500تومن...
البته من خوابگاهشو ندیدم ولی توو بروشوری که بهمون دادن نوشته بود که خیلی مجهزه...فروشگاه و سایت کامپیوتری و سالن ورزشی و غیره داره...ولی جا برا پسرا نبود باید میرفتن بیرون خوابگاه میگرفتن که اونم مال خودشون بود.
تازه مسیرشم برا من خوب نبود...یعنی مستقیم زنجان نمیدادن ما یه مسیر دیگه گرفتیم ولی زنجان پیاده شدیم!
درسته شاید سطح علمیش خیلی خوب باشه...چون حتی دانشجوی دکتری هم داشت ولی بنظرم برا ما شریعتی و شمسی پور خیلی بهتر باشه! مطمئناً تهران خیلی خیلی خیلی بهتر از زنجان هستش...

سلام دوستان goli

1. طبق آمار سالهای گذشته قبولی روزانه دانشگاه زنجان رتبه ی بالاتری نسبت به قبولی در روزانه شریعتی میخواد bale
2. دوستم امسال روزانه قبول شده زنجان خوابگاه 150 تومن ازش گرفتن ، راضی هم هستش از دانشگاش .... در مورد 500 تومنیاش اطلاعی ندارم احتمالا خوابگاه کم آوردن ...
3. برا ادامه تحصیل و ارشد و اینا شنیدم معدل دانشگاهی به نسبت بهتر از معدل دانشکده ای هستش danesh
4. دانشگاه زنجان دانشجو دختر و پسر باهم هستن به نظرم بد نیستش از حالت هنرستانی بیایم بیرون !! میگن تو تک جنسیتی رقابت بیشتره ... نمیدونم به نظرم برعکسه تو مختلط رقابت بیشترم میشه :wink:
5. مسیرشم بستگی داره از کجا میخوای بری زنجان خب ddn:

نتیجه : هر دانشگاهی مزایا و معایبی داره ، شریعتی و شمسی پورم داره ، انشاا.. همگی با توکل به خدا و تلاش هرجا دوست داریم قبول شیم goll
خدایا می خواهم برای تو حرکت کنم
و تمام سعی خود را به کار گیرم

هدفمند و پر شور گام بر می دارم
و فردا را به تو می سپارم

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » دوشنبه 22 مهر 1392, 7:12 am

رسیدن نوشته شده:

سلام دوستان goli

1. طبق آمار سالهای گذشته قبولی روزانه دانشگاه زنجان رتبه ی بالاتری نسبت به قبولی در روزانه شریعتی میخواد bale
2. دوستم امسال روزانه قبول شده زنجان خوابگاه 150 تومن ازش گرفتن ، راضی هم هستش از دانشگاش .... در مورد 500 تومنیاش اطلاعی ندارم احتمالا خوابگاه کم آوردن ...
3. برا ادامه تحصیل و ارشد و اینا شنیدم معدل دانشگاهی به نسبت بهتر از معدل دانشکده ای هستش danesh
4. دانشگاه زنجان دانشجو دختر و پسر باهم هستن به نظرم بد نیستش از حالت هنرستانی بیایم بیرون !! میگن تو تک جنسیتی رقابت بیشتره ... نمیدونم به نظرم برعکسه تو مختلط رقابت بیشترم میشه :wink:

نتیجه : هر دانشگاهی مزایا و معایبی داره ، شریعتی و شمسی پورم داره ، انشاا.. همگی با توکل به خدا و تلاش هرجا دوست داریم قبول شیم goll
مرضیه جون خداخیرت بده کلی امیدوارم کردی آخه اون دوستمون که گفت ترمی پونصد میگیرن خیلی ناامید شدم گفتم اگه که بریم غ.انتفاعی...

samaneh480@yahoo.com

رسیدن
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط رسیدن » دوشنبه 22 مهر 1392, 8:24 am

مرضیه جون خداخیرت بده کلی امیدوارم کردی آخه اون دوستمون که گفت ترمی پونصد میگیرن خیلی ناامید شدم گفتم اگه که بریم غ.انتفاعی...
سلام سمانه جان :grin:
خواهش می کنم عزیزم نمیخوام دلسردت کنم ولی حرفای من و حرفای تمامی دوستان وحی منزل نیستش bale

کما اینکه حرفام به معنای نقض حرفای دوستمون نبود ، احتمالاً بعضیا 150 بوده بعضیا 500 تومن ....

از طرفی بسته به شرایط شخصه که اون دانشگاه میتونه براش "خوب" به نظر بیاد یا "بد" danesh ، دوستاییم هستن در شریعتی طبق شرایط خودشون ناراضی هستن ....... و کساییم هستن اونجا که کاملاً راضین ، اینا ملاک نمیشه برای کاملاً بد بودن یا خوب بودن اون دانشگاه ....

یهو دیدی سال دیگه اصلاً دانشگاه زنجانی برای انتخاب کردن نبود و شریعتی بشه مختص فرهنگیا! سالهای قبل مثه اینکه این اتفاق ها زیاد افتاده ...... آینده رو نمیشه پیش بینی کرد امیدوارم دانشگاهی رو نه تنها کم نکنن بلکه اضافه هم بشه yes: اینا ملاک نیستش عزیزم goll

از یه شهر به شهر دیگه بخوای بری بلاخره دانشگاه هزینه برمیداره حتی " روزانه ش " ...
نظر شخصیم : حتی اگه هزینه هم بدم به یه دانشگاه خوب در شهر دیگه م باشه می ارزه تادانشگاه سطح پایینتر در شهر خودم ... هرکسی نظری داره بلاخره و البته توان مالی ... bale

به خدا توکل کن و بدون که تلاش انسان همراه با توکل به خدا نتیجه بخش خواهد بود goll
خدایا می خواهم برای تو حرکت کنم
و تمام سعی خود را به کار گیرم

هدفمند و پر شور گام بر می دارم
و فردا را به تو می سپارم

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » دوشنبه 22 مهر 1392, 8:47 am

حق با توهه مرضیه جون...منم با نظر تو موافقم عزیزم...
shad

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » دوشنبه 22 مهر 1392, 8:49 am

دوستان راهنماییم کنید لطفا

یه کار تو یه شرکت نرم افزاری برام پیدا شده ...به نظرتون قیدشو بزنم و بشینم بخونم واسه کارشناسی یا اینکه قید درس خوندنو بزنم؟...میترسم برم سرکار و بعدا پشیمون بشم که چرا ننشستم بخونم واسه کارشناسی...موندم چیکار کنم....

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » دوشنبه 22 مهر 1392, 10:02 am

Uniqueee نوشته شده:
leilaa نوشته شده:[quote="lal

سلام!
سلام!
رتبه م 194 بود و اعتراف میکنم که کنکور کاردانی بسیار کنکور ساده و بی رقابتی بود و رتبه 50 شم افتخار نداره! من برای این رتبه رو مطرح کردم که رقیبم تجربه مطالعه کنکوری داشته باشه و معاشرت و رقابت باهاش تو این دوره باعث اصطکاک من نشه، همین!
مطمئنا تجربه ت خیلی کمکت میکنه!! امیدوارم موفق باشی رفیق.[/quote]
عزیزم دعوا که نداریم..منم منظورم این بود که رتبه هیچ وقت نمیتونه تعیین کنه که اراده داری یا نه؟

چون من دوستایی دارم که کاردانیشونو علمی کاربردی خوندن ولی کارشناسی دولتی قبول شدن!
امیدوارم شما هم موفق باشی.

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » دوشنبه 22 مهر 1392, 10:04 am

رسیدن نوشته شده:

سلام دوستان goli

این خوابگاهای 150تومنی کجا بود که به ما ندادن؟ اگه اینجوری بود که منم ثبت نام میکردم و 10روز مریضی نمیکشیدم؟

آواتار کاربر
m@ster
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد

پست توسط m@ster » دوشنبه 22 مهر 1392, 10:29 am

سلام
دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم
خیلی خوسحال شدم که همچی جای هست که بتونم از تجربیات دیگران استفاده کنم
من ترم آخر کاردانی نرم افزارم چند روزی هست که تصمیم گرفتم برای کنکور خودموآماده کنم
البته کنکور امسالم شرکت کردم دانشگاه شیراز قبول شدم مجازی شرایطش زیاد جالب نبود بیخیالش شدم " "
انشالله امسال با همت بیشتر میخونم

دوستان بسته های مدرسان شریف ( کاردانی به کارشناسی نرم افزار) خوبه ، ارزش خرید داره ؟
یا اینکه خودم کتاب ها تهیه کنم تست بزنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
تصویر

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 22 مهر 1392, 11:36 am

m@ster نوشته شده:سلام
دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم
خیلی خوسحال شدم که همچی جای هست که بتونم از تجربیات دیگران استفاده کنم
من ترم آخر کاردانی نرم افزارم چند روزی هست که تصمیم گرفتم برای کنکور خودموآماده کنم
البته کنکور امسالم شرکت کردم دانشگاه شیراز قبول شدم مجازی شرایطش زیاد جالب نبود بیخیالش شدم " "
انشالله امسال با همت بیشتر میخونم

دوستان بسته های مدرسان شریف ( کاردانی به کارشناسی نرم افزار) خوبه ، ارزش خرید داره ؟
یا اینکه خودم کتاب ها تهیه کنم تست بزنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
خوش آمدید
در مورد منابع که حرف اول و آخر ، آقای مقسمی و گسترش علوم پایه رو میزنه توی دروس تخصصی در مقطع کارشناسی ناپیوسته
در مورد مدرسان شریف ، به نظرم کتاب مدار و برنامه نویسی که عادلی نیا نوشته میتونه بسیار مفید باشه
در مورد دروس عمومی ساکو (برای ادبیات و اندیشه و زبان) بسیار خوبه
بازم کمکی خواستید در خدمتیم sbl

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 22 مهر 1392, 11:40 am

samanehhh3566 نوشته شده:دوستان راهنماییم کنید لطفا

یه کار تو یه شرکت نرم افزاری برام پیدا شده ...به نظرتون قیدشو بزنم و بشینم بخونم واسه کارشناسی یا اینکه قید درس خوندنو بزنم؟...میترسم برم سرکار و بعدا پشیمون بشم که چرا ننشستم بخونم واسه کارشناسی...موندم چیکار کنم....
بستگی به شرایط خودتون داره سمانه خانوم
اگه دوست دارید بمونید و در سطح فوق دیپلم برید سر کار خوبه ولی زیاد جالب نیس!!
البته این نظر بنده هستش نه نظر شما
تصمیم گرفتنش با خودتونه
اگه شما توانایی دارید که حتما دارید کارشناسی قبول بشید
بخونید برای کارشناسی
بهتره ، حداقل دیگه تکلیفتون روشنه و لیسانس رو گرفتید
دیگه چیزی بین دیپلم و لیسانس نیستید (منظورم فوق دیپلم ) هستش
امیدوارم هر تصمیمی که میگیرید به صلاح شما باشد انشالله

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » دوشنبه 22 مهر 1392, 11:47 am

rafael957490 نوشته شده:
samanehhh3566 نوشته شده:دوستان راهنماییم کنید لطفا

بستگی به شرایط خودتون داره سمانه خانوم
اگه دوست دارید بمونید و در سطح فوق دیپلم برید سر کار خوبه ولی زیاد جالب نیس!!
البته این نظر بنده هستش نه نظر شما
تصمیم گرفتنش با خودتونه
اگه شما توانایی دارید که حتما دارید کارشناسی قبول بشید
بخونید برای کارشناسی
بهتره ، حداقل دیگه تکلیفتون روشنه و لیسانس رو گرفتید
دیگه چیزی بین دیپلم و لیسانس نیستید (منظورم فوق دیپلم ) هستش
امیدوارم هر تصمیمی که میگیرید به صلاح شما باشد انشالله
از راهنماییتون بسیار ممنونم آقامحمد...راستش خودمم دوست دارم ادامه بدم درسمو و با نظر شما موافقم...ولی خانوادم میگن که برو سرکار والبته اگه حقوقش خوب باشه و بعد در کنار کارت برو دانشگاه آزاد...حالا موندم باید چه تصمیمی بگیرم؟

samaneh480@yahoo.com

قفل شده