بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط ali0541 » جمعه 22 شهریور 1392, 11:15 pm

انشا... میاد نتایج.موندم چقدر کار داره واسه یه نتایج.مثل بعضی استادای دانشگاه آزاد که میزارن انتخاب واحد ترم بعد هم مهلتش تمام میشه دو هفته بعدش اعلام میکنن.
دلم میخواد خفه کنم این استادا رو bale dd: nar:
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

آواتار کاربر
MRG_VB
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: 4MB
تماس:

پست توسط MRG_VB » شنبه 23 شهریور 1392, 12:30 am

Hamedir نوشته شده:
اقبال نوشته شده:منبع خبر این سایته:

http://porsyar.com/m-1791142-1-3.html
ممنون خبر مال 16 بوده امروز 22 یک هفته شد که نیومد به امید خدا هفته جدید اگه بیاد looc
شما نفوس بد نکش. ddn:
حتما این هفته میاد yes:

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » شنبه 23 شهریور 1392, 12:34 am

MRG_VB نوشته شده:
Hamedir نوشته شده:
اقبال نوشته شده:منبع خبر این سایته:

http://porsyar.com/m-1791142-1-3.html
ممنون خبر مال 16 بوده امروز 22 یک هفته شد که نیومد به امید خدا هفته جدید اگه بیاد looc
شما نفوس بد نکش. ddn:
حتما این هفته میاد yes:
نه منم با سازمان تماس گرفتم.پرسیدم اواخر شهریور میاد یا اوایل مهر
جواب داد تا آخر شهریور حتما میاد ولی تاریخ دقیقش معلوم نیست.اطلاع رسانی میکنیم sbl bil:
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » شنبه 23 شهریور 1392, 12:38 am

ali0541 نوشته شده:انشا... میاد نتایج.موندم چقدر کار داره واسه یه نتایج.مثل بعضی استادای دانشگاه آزاد که میزارن انتخاب واحد ترم بعد هم مهلتش تمام میشه دو هفته بعدش اعلام میکنن.
دلم میخواد خفه کنم این استادا رو bale dd: nar:
در مورد نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی
به قول یکی از دوستان
اصل کار ، سازمان سنجش است که باید درست شود
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط maha19 » شنبه 23 شهریور 1392, 11:24 am

منم پیام دادم سازمان سنجش گفتن آخرشهریور حتما میاد
تو چندتا سایتم دیدم 25 شهریور 26 شهریور 28 شهریور خلاصه تنوع از ما انتخاب از شما dan
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

alnaz

پست توسط alnaz » شنبه 23 شهریور 1392, 12:10 pm

سلام به همه دوستان شرمنده که اینجاسوالم مطرح کردم.خواهش می کنم راهنماییم کنید.من دارای مدرک کاردانی(فناوری اطلاعات)ازدانشگاه علمی کاربردی هستم،درازمون سراسری شرکت کردم و مهندسی کامپیوتردردانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهدقبول شدم.درازمون کاردانی به کارشناسی هم شرکت کردم حالابه نظرشماارزش داره ثبت نام کنم؟یامنتظرنتایج کاردانی به کارشناسی باشم؟
اگه درکاردانی به کارشناسی جایی که دوست داشتم قبول نشدم می تونم بعدبرم ثبت نام کنم؟ثبت نام تمام نمیشه؟

ho3in.3ven
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ho3in.3ven » شنبه 23 شهریور 1392, 2:01 pm

نتایج هفته اول مهر میاد . gsg gsg gsg gsg
http://moshaverh-amiri2010.blogfa.com/p ... 8%a7%d8%b1

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » شنبه 23 شهریور 1392, 2:53 pm

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بر اساس برنامه زمانی تعیین شده فهرست اسامی پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 92 در هفته اول مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

بنابراین گزارش، فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 92، موسسه غیرانتفاعی سوره، آموزشگاه فنی نقشه‌برداری سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه اسلامی تبریز چهارشنبه 20 شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

بر این اساس تمامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته یا رشته‌های مربوط هر یک از مؤسسات مشخص شده فوق ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی مندرج در اطلاعیه ضرورت دارد با به همراه داشتن مدارک لازم به نشانی‌های مورد نظر برای انجام مراحل گزینش مراجعه کنند.

شایان ذکر است؛آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 92 در 7 گروه آزمایشی و 74 کد رشته امتحانی در روز پنجشنبه 24 مرداد 92 در 143 شهرستان برگزار شد و ظرفیت پذیرش دانشجو در این آزمون جمعا 180 هزار و 851 نفر است.

پذیرفته شدگان نهایی این آزمون ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی مندرج در اطلاعیه با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

یک نکته مهم تو خبر هست نقل و قول از سازمان سنجش نبوده این همون خبری که تو دفترچه هم بوده احتمال زیاد همین هفته نتایج میاد
***کـــــاش آدم هیـچـــــوقت نــفــهــمــــه،یه حـــرفـــایی دروغ بـــــوده...!!!***

EHSAN4

پست توسط EHSAN4 » شنبه 23 شهریور 1392, 3:10 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز بنده دیشب و به تازگی با این سایت خوب اشنا شدم و تا دیر وقت اکثر مطالب دوستان رو خوندم حالا برا بنده متاسفانه مشکلی پیش اومده خواهشم از دوستان اینه که اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه تا از این استرس خارج شم ...
من یک روز قبل از اینکه انتخاب رشته و شهر از طریق سازمان سنجش اعلام بشه به یک سفر 20 روزه رفتم و متاسفانه اصلا از این خبر مطلع نشدم بنده در رشته تربیت بدنی امتحان دادم از استان کرمان حالا شرایط بنده چجوری میشه ... یعنی ردمون میکنن یا نه ؟؟؟

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » شنبه 23 شهریور 1392, 3:13 pm

EHSAN4 نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان عزیز بنده دیشب و به تازگی با این سایت خوب اشنا شدم و تا دیر وقت اکثر مطالب دوستان رو خوندم حالا برا بنده متاسفانه مشکلی پیش اومده خواهشم از دوستان اینه که اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه تا از این استرس خارج شم ...
من یک روز قبل از اینکه انتخاب رشته و شهر از طریق سازمان سنجش اعلام بشه به یک سفر 20 روزه رفتم و متاسفانه اصلا از این خبر مطلع نشدم بنده در رشته تربیت بدنی امتحان دادم از استان کرمان حالا شرایط بنده چجوری میشه ... یعنی ردمون میکنن یا نه ؟؟؟
سلام و خسته نباشید اگه انتخاب رشته نکردین که هیچی شما فقط به عنوان شرکت کنند تو ازمون بودید و کارنامه ای برای شما صادر نمیشه چون انتخاب شهر و رشته نکردین .
***کـــــاش آدم هیـچـــــوقت نــفــهــمــــه،یه حـــرفـــایی دروغ بـــــوده...!!!***

EHSAN4

پست توسط EHSAN4 » شنبه 23 شهریور 1392, 3:17 pm

مرسی از راهنماییتون ولی انتخاب رشته که برا تربیت بدنی وجود نداره و فقط میبایست کد کرمان روزانه و شبانه رو بزنم ...

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » شنبه 23 شهریور 1392, 3:22 pm

EHSAN4 نوشته شده:مرسی از راهنماییتون ولی انتخاب رشته که برا تربیت بدنی وجود نداره و فقط میبایست کد کرمان روزانه و شبانه رو بزنم ...

فرقی نداره مهم این که شما تو سایت سازمان سنجش کد رهگیری ثبت نام انتخاب شهر رو ندارید ازاد هم که تموم شده اگه ازاد رو میزدید میشد، و هم چنین بدون ازمون ، تکمیل ظریفت هم شامل حالتون نمیشه چون تو سایت باز هم انتخاب شهر نکرده بودید موفق و پیروز باشید ، 100% بدون ازمون ازاد وردوی بهمن داره پیگر باشید ثبت نام کنید danesh

EHSAN4

پست توسط EHSAN4 » شنبه 23 شهریور 1392, 3:25 pm

مرسی داداش پس هیچ امیدی به قبولیمون نیست

آواتار کاربر
Hamedir
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Hamedir » شنبه 23 شهریور 1392, 3:29 pm

EHSAN4 نوشته شده:مرسی داداش پس هیچ امیدی به قبولیمون نیست
با این شرایط خیر

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط maha19 » شنبه 23 شهریور 1392, 6:55 pm

ho3in.3ven نوشته شده:نتایج هفته اول مهر میاد . gsg gsg gsg gsg
http://moshaverh-amiri2010.blogfa.com/p ... 8%a7%d8%b1
تو این سایتی که شما گفتی نکترو داشته باش ما که جمعه امتحان ندادیم
بنابراین گزارش، این آزمون با ظرفیت پذیرش دانشجوی 194 هزار و 236 نفر در 41 کد رشته امتحانی در روز جمعه 25 مرداد ماه در 143 شهرستان مختلف برگزار شد.

من به سنجش پیام دادم گفتن حتما تاآخر شهریور یعنی آخر همین هفته من دیگه نمیتونم منتظر بمونم
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

قفل شده