آزمون دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » جمعه 6 اردیبهشت 1387, 10:18 pm

اين براي ما خوبه اما يه دانشگاه كه هدفش از معرفي يه رشته دو دره بازيه دانشجوهاش نيست بالاخره با يه تفكري اومدن اين رشته رو گذاشتن ديگه ؟ حالا شما اگه براتون زحمتي
نيست و امكانش باشه ميتونيد چارت واحد هاي علمي كاربرديه آزاد و از دوستتون بگيريد ؟ من
هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم شايد تو سر صلا يه تفاوتي باشه كه ما نميدونيم :?:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 6 اردیبهشت 1387, 10:57 pm

yazdanfar نوشته شده:اين براي ما خوبه اما يه دانشگاه كه هدفش از معرفي يه رشته دو دره بازيه دانشجوهاش نيست بالاخره با يه تفكري اومدن اين رشته رو گذاشتن ديگه ؟ حالا شما اگه براتون زحمتي
نيست و امكانش باشه ميتونيد چارت واحد هاي علمي كاربرديه آزاد و از دوستتون بگيريد ؟ من
هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم شايد تو سر صلا يه تفاوتي باشه كه ما نميدونيم :?:
متاسفانه دیگه اون دوست . دوست من نیست
رفت دنبال زندگیش ما رو هم به حال خودمون ول کرد...

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » شنبه 7 اردیبهشت 1387, 12:03 am

من در این مورد براتون پرس و جو کردم از افرادی که اگه بشناسیشون براتون حرفاشون سنده.

در واقع همشون گفتن هیچ فرقی نداره فقط همون که آقا فرشید گفتن تعداد واحدا ش بیشتره.
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 7 اردیبهشت 1387, 1:34 pm

والا این ترم که شهریه ی علمی کاربردیش بیشتر از مهندسیش بود
دیگه از سالای دیگه خبر ندارم...

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » یک‌شنبه 8 اردیبهشت 1387, 1:13 am

این نازی خانم شاید سنداش یکم قدیمی شده.:
علمیکاربردی :
1- واحداش از ازاد بیشتره
2- شهریش گرون تره
3- قبولی توش اسونه اسونه باورتون نمی شه دوسته من که هنرستانو تو 6سال خوند جای 3 سال ( سر اینجریان ازاد بدون کنکور وارد کاردانی شد)
بعدشم زد علمی کاربردی کامپیوتر حالا داره می خونه.(2 نهایت 4 سال دیگه هم همه بهش می گن مهندس.
تو ایران کل مردم گیجن این قدر مدرک ریخت بیرون.
به لیسانس علمی کاربری میگن مهندس به کارشناس حسابداری می گن مهندس به هر حل به هر چیزی که 4سال بخونی بهت می گن مهندس اگه راهنماییتم تو 4 سال بخونی می شی مهندس.
کلا دوستان وضعیت داغونه هر چی می تونین بگیرین برین سره کاره لذت ببرین از زندگی
4- حتما با ازاد یه سری جاها فرق داره.
مثلا شاید اگه اگه اگه کار پیدا بشه شاخ بزاره بگه مهندسی می خوام.
5- تو خارج رفتنو ایناشو زیاد در جریان نیستم.

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » یک‌شنبه 8 اردیبهشت 1387, 11:19 pm

طبیعتا اگر واحد بیشتر باشه شهریه هم گرون تره (قابل توجه بعضی ها)

ولی دوست گلم بازم می گممممممممممم فرقی نداره. مهندسی بازم :wink: :wink:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 9 اردیبهشت 1387, 10:14 am

nazi111 نوشته شده:طبیعتا اگر واحد بیشتر باشه شهریه هم گرون تره (قابل توجه بعضی ها)

ولی دوست گلم بازم می گممممممممممم فرقی نداره. مهندسی بازم :wink: :wink:
طبق تحقيقاتي كه من كردم و پوآرو مشهور هم در اين تحقيق نقش داشت
هيچ فرقي نداره وقتي اينو شنيدم شاخ درآوردم :shock: :shock:
آخه ما مگه ديوونه شده بوديم كه مهندسي انتخاب كرديم و علمي كاربردي انتخاب نكرديم
باورم نشد چون به يه نفر گفته بودم بپرسه خودم رفتم به اون واحد كه علمي كاربردي برميداره
بيش از 100 كيلومتر از تبريز دور شديم آخرش جالبه كه چه جوابي دادن
هيچ فرقي نداره همون حتي ميگفت بالاي هر دو مدرك يك چيز مينويسه :shock: :shock:
واقعا كه :?: ديگه چي بگم گفتم ديگه اين چه قضيه هستش گفت اين كار دانشگاه آزاد كرده كه بگه رشته هاش زياد براي كارداني به كارشناسي :shock:
فقط وقتي از اون واحد اومدم بيرون چهره من ديدني همه ميگفتن جن ديدي مات و مبهوت شده بوده بودم
3- قبولی توش اسونه اسونه باورتون نمی شه دوسته من که هنرستانو تو 6سال خوند جای 3 سال ( سر اینجریان ازاد بدون کنکور وارد کاردانی شد)
حالا واقعا اگه كسي ميخواد قبول بشه بزنه علمي كاربردي چون امسال تو تبريز 60 نفر امتحان ميدادن ظرفيت بيش از 100 بود يعني اصلا سر جلسه هم نشين قبول شو :lol:
عجب اوضاعي اين دانشگاه آزاد :wink:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » دوشنبه 9 اردیبهشت 1387, 12:44 pm

نه عزیزم فرق که زیاد داره در ظاهر فرق نداره منم رفتم گرمسار برای اینکه ببینم فرقش چیه

حتی مدیر گروهای مهندسی و علمی کاربردی یکی نیست بهترینارو برای مهندسیا میذارن

خوب آدم مگه خوله که هم ÷وله مهندسیو بده هم به اندازه اونا پاس کنه تازه مهندسیم نگیره

تازه علمی کاربردی همه دانشگاها ندارن منی که تو تهرانم بیام 3 تا دانشگاه تو تهران و

ول کنم برم گرمسار در ضمن قبولی تو آزاد که مثله سراسری سخت نیست که ریسکش بالا

باشه هر سالم که داره ظرفیت میبره بالا دماوند ساله 85 102 نفر میگرفت امسال کرد

150 نفر بقیه هم همینطور

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » دوشنبه 9 اردیبهشت 1387, 8:26 pm

خب عزیز شما که حالا حالا ها وقت داری و دوست نداری ریسک کنی این کارو نکن در ضمن در مورد مهندسی و کارشناسی بحث در تاپیک های مختلف شده و همهگی به 1 نتیجه واحد رسیدن و اونم این بوده که در هر صورت لیسانستو که گرفتی مهندسی هر کجا که باشی.

من خودم الان کارمندم از من فقط خواستن 1 مدرک لیسانس ببرم براشون مهم هم نیست از کجا مدرکو گرفته باشم .

نتیجه اینکه تو این وضعیت بالاخره هر کجا که شد برای گرفتن کارشناسی کوتاهی نکنید اون کسی موفقه که بتونه بازم پیشرفت کنه. نمی خواین که در همین مقطع در جا بزنید. این موضوع را در محیط کار بهتر متوجه میشین. البته می دونم که خوب می دونید محض یاد آوری عنوان کردم.

آقا کنعان عزیز این همه تبلیغ نکن شانس قبلیمون همین جا هم کم میشه هااااااااااااااا :wink: :wink: شانس که نداریم :wink:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 10:44 pm

نازی خانم چرا کنان جانو می زنی :lol:
شما هیچ شانس قبولی ندارین :lol: :P

amir abbas
کاربر اخراجی
محل اقامت: تهران

پست توسط amir abbas » جمعه 14 تیر 1387, 7:11 pm

سلام ببینم کسی درباره اینکه امسال چه دانشگاههای ازادی تونستن جواز کارشناسی ناپیوسته نرم افزار رو بگیرن خبری نداره.مثل اینکه دانشگاه ما(تهران شرق)از امسال می گیره.در مورد ظرفیت و ترازهای دانشگاههای استان تهران چی؟
به امید پایان تنهایی

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » شنبه 15 تیر 1387, 2:40 am

اقا در مورد دانشگاهها اینکه اخه اگه می خوایین دانشگاه ازاد رو بدونین چه جوریه یه سر فیلم سه در چهار رو ببینین واقعا اونجوریه اخه من تو بهترین واحد دانشگاه ازاد درس خوندم معدلم من هم 16/58 بود باور کنین ارزش نداره چه مهندسی باشه چه علمی کاربردی هر دو مدرک ارزش درس و زحمت کشیدن تو این دانشگاه را نداره کلا این دانشگاه اعتبار علمی و سواد رو از بین برده اخه من تو دفترچه یه واحد دیدم به اسم قره اخاج من میشناسم یه روستاست تازه شهر شده یا انگوت باور کنین سربازی رفتن به عجب شیر شرف داره به درس خوندن تو این دانشگاه ازاد ثانیا دوستان دانشگاه شمسی پور رو با اون واحد جنوب مقایسه نکین خواهشا من داداشم اونجا درس میخونه شاگرد اول هم شد اون ترم انگار اسب تندرو رو با یه شتر مقایسه می کنین دانشگاه ازاد مثال شتره. دانشگاهی که واقعا مدرکش ارزشمندتره و واقعا دانشجو هستی فقط دانشگاه پیام نور است البته دانشگاههای دولتی جای خود دارد.

amir abbas
کاربر اخراجی

پست توسط amir abbas » شنبه 15 تیر 1387, 3:00 am

reza-1365 نوشته شده:اقا در مورد دانشگاهها اینکه اخه اگه می خوایین دانشگاه ازاد رو بدونین چه جوریه یه سر فیلم سه در چهار رو ببینین واقعا اونجوریه اخه من تو بهترین واحد دانشگاه ازاد درس خوندم معدلم من هم 16/58 بود باور کنین ارزش نداره چه مهندسی باشه چه علمی کاربردی هر دو مدرک ارزش درس و زحمت کشیدن تو این دانشگاه را نداره کلا این دانشگاه اعتبار علمی و سواد رو از بین برده اخه من تو دفترچه یه واحد دیدم به اسم قره اخاج من میشناسم یه روستاست تازه شهر شده یا انگوت باور کنین سربازی رفتن به عجب شیر شرف داره به درس خوندن تو این دانشگاه ازاد ثانیا دوستان دانشگاه شمسی پور رو با اون واحد جنوب مقایسه نکین خواهشا من داداشم اونجا درس میخونه شاگرد اول هم شد اون ترم انگار اسب تندرو رو با یه شتر مقایسه می کنین دانشگاه ازاد مثال شتره. دانشگاهی که واقعا مدرکش ارزشمندتره و واقعا دانشجو هستی فقط دانشگاه پیام نور است البته دانشگاههای دولتی جای خود دارد.
من هم یه خاله 60ساله دارم که داره تو پیام نور درس میخونه اونم it تو مرکز تهران.اگه آزاد مثل شتره پیام نور عین کره خره لنگیه که هیچوقت به مقصد نمیرسه.آخه به چیه پیام نور مینازی؟استاداش؟امکاناتش؟یا اون کنکور مسخرش؟یا اون ظرفیت میلیاردیش؟شما توکدوم واحد دانشگاه آزاد درس خوندین؟واحد ساوجبلاغ؟اگه ادعات میشه که داداشت شاگرد اول شمسی پوره بیارش با من که یه دانشجوی معمولیه دانشگاه آزاد قیام دشتم کل بندازه.آخه پسر خوب شمسی پور که زیر نظر آموزش و پرورش عین دبیرستان اداره میشه که کلکل نداره
به امید پایان تنهایی

amir abbas
کاربر اخراجی

پست توسط amir abbas » شنبه 15 تیر 1387, 11:15 am

reza-1365 نوشته شده: من تو بهترین واحد دانشگاه ازاد درس خوندم معدلم من هم 16/58 بود باور کنین ارزش نداره
من تو دفترچه یه واحد دیدم به اسم قره اخاج من میشناسم یه روستاست تازه شهر شده یا انگوت باور کنین سربازی رفتن به عجب شیر شرف داره به درس خوندن تو این دانشگاه ازاد . دانشگاهی که واقعا مدرکش ارزشمندتره و واقعا دانشجو هستی فقط دانشگاه پیام نور است البته دانشگاههای دولتی جای خود دارد.
آخه من به این آدمی که معلوم نیست حرفاش با کدوم استناد تطابق داره چی بگم؟پیام نور تو ده کوره واحد نداره؟تو همون قیام دشت که ما درس میخونیم یک واحد پیام نور هم زدن.نصف یک دبیرستان دخترانه رو اجاره کردن و... البته هم هنر میخواد و هم یک مقدار رو که بیای پیام نور رو با آزاد مقایسه کنی
تو کدوم دانشگاه آزاد درس میخوندی؟
دانشجو پیام نور بودن مثل مدرسه شبانه یا غیر حضوریه
مدرک پیام نور به هیچ دردی نمیخوره مگه شغل شریف نگهبانی
به امید پایان تنهایی

amir abbas
کاربر اخراجی

پست توسط amir abbas » شنبه 15 تیر 1387, 11:46 pm

بچه ها اگه دوست دارین از دانشگاه آزاد اطلاعات بیشتری بدست بیارین یا سوال خاصی دارین به این قسمت مراجعه کنین:viewtopic.php?t=4891
به امید پایان تنهایی

قفل شده