تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی ، لطفا کمک کنید..

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
saeed17
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خراسان شمالی

تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی ، لطفا کمک کنید..

پست توسط saeed17 » یک‌شنبه 13 اسفند 1391, 2:05 pm

سلام دوستان. من کاردانی رو بهمن ماه تموم کردم و فقط یه تک درس بصورت معرفی به استاد باقی موند که ترم قبل افتاده بودمش. بعدش کارشناسی ناپیوسته قبول شدم آزاد وثبت نام کردم. به علت مشکل مدیرگروه به تاخیر افتاد و من معرفی رو 15اسفند امتحان میدم. و دانشگاه غیرانتفایی کاردانیم هم میگه تاریخ آخرین نمرت که استاد ارائه کنه تاریخ فارغ التحصیلی برات منظور میکنیم یعنی حداقل همون 15/12/91 و فایل سازمان سنجش رو باز کرد برام که نوشته بود تبصره : کسانی که یک تک درس دارند تا تاربخ 25/12/91 فرصت دارند درس رو امتحان بدن و فارغ التحصیل بشن.
-
حالا دانشگاه آزاد که قبول شدم ناپیوسته کارشناسی، میگه ما همچین چیزی نداریم و شما حتما باید تاریخ فارغ التحصیلیت 30/11/91 بخوره! وگرنه از لحاظ خصوصا نظام وظیفه چون سربازی نرفتی مشکل برمیخوری. ( لازم به ذکره من ورودی 89 کاردانی پیوسته بودم و تا 6 ترم سنوات دارم یعنی تا پایان همین ترم جاری)
-
الان متاسفانه دانشگاه کاردانیم تاریخ فارغ التحصیلی رو عقب نمیزنه و میگه تبصره هست و از اون ور دانشگاه آزاد قبول نداره و میگه حتما 30/11/91... اینقدر پرسیدم و پادویی کردم که خسته شدم. خواستم خواهش کنم هر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی بکنه. واقعا ممنون میشم دوستان.
گره افتاده در کارم ، به خودکرده گرفتارم
به جز درد و فرو رفتن ، چه راهی پیش و رو دارم

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی ، لطفا کمک کنید..

پست توسط peyman » یک‌شنبه 13 اسفند 1391, 10:32 pm

سلام
تا اونجایی که من میدونم تاریخ مدرک شما باید قبل از 11/30 باشه و توی دفترچه هم درج شده
قانونا اونا درست میگن
با دانشگاه آزاد صحبت کنید شاید راهی باشه که کنار بیان وگرنه نمیشه کاری کرد
...

آواتار کاربر
saeed17
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خراسان شمالی

Re: تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی ، لطفا کمک کنید..

پست توسط saeed17 » دوشنبه 14 اسفند 1391, 1:27 pm

درسته تو دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته سال 91 تاریخ 5/7 که سنجش برای دانشگاه غیرانتفایی فرستاده نوشته تا 30/11 و زیرش نوشته تبصره که تا 25/12 اگر بصورت تکدرس هست مهلت دارند.
.
و دوستانی که غیرانتفایی رفتن جاهای دیگه بهشون برای تاریخ گفتن دیرتر بخوره مشکلی نیست ولی آزاد گیز میده... میگه از لحاظ نظام وظیفه مشکل برمیخوری!
.
حالا وقتی این قانون اومده برای دولتی ها و غیر انتفایی پس ماهم که آزاد هستیم نظام وظیفه نباید مشکلی داشته باشیم دیگه...؟ :(
گره افتاده در کارم ، به خودکرده گرفتارم
به جز درد و فرو رفتن ، چه راهی پیش و رو دارم

قفل شده