یک تحصن درست و حسابی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
kia2007
تماس:

یک تحصن درست و حسابی

پست توسط kia2007 » شنبه 20 مرداد 1386, 5:54 am

سلام خدمت همه دوستان و بچه های این فروم
راستش دیدم تصمیم گرفته شد که همه با هم تحصنی داشته باشیم گفتم چند نکته را با اجازه بزرگترا و قدیمی های این فروم یاد آوری کنم تا شاید این تحصن بهتر و کاملتر بشه:
1- از همه تقاضا دارم که هرجوری که ممکن هست خودشون را به محل تحصن برسون چون همانطوری که بارها دوستان گفتند تعداد نفرات نقش مهمی داره نیازی هم نیست یک لشگر همرا با خودمون بیاریم همون داوطلبایی که احساس واقعی دارند که حقشون داره پایمال میشه تشریف بیارند
2- ما نه قصد خرابکاری داریم نه قصد کار سیاسی حداقل تو این زمان احتیاجی به این کارا نیست پس به غیراز مشکلات مربوط به خودمون مسائل دیگری را مطرح نمیکنیم(جو گیر نشیم لطفا)
3- من به دوستانی که این تحصن را پیشنهاد کردم مخصوصا بافکر عزیز و آقا پیمان گل توصیه می کنم برای اینکه در روز تحصن چند دستگی پیش نیاد و هرکی ساز خودشو نزنه از همین الان اگر قرار پلاکارتی ،نامه ای، طوماری و یا هرچیز دیگه ای در آنجا مورد استفاده قرار بگیره متن این موضوع مشخص بشه که مثلا اگر قرار بچه ها از منزل پلاکارت بیارن متن اون پلاکارت مشخص و معلوم باشه
4- یک پیشنهاد هم دارم که با این وقت کم شاید نتیجه مطلوب داشته باشه اونم اینه که همه بچه ها به هر خبرنگار معتبر و یا خبرگزاری که آدرس و یا نشونی از اون دارند این تحصن را اطلاع بدن که اونا هم تحصن مارو پوشش بدهند
5 - از بچه هایی که دوربین فیلمبرداری و یا عکسبرداری دارند در صورتی که می توانند با خودشون به محل تحصن بیارند شاید یک زمانی به دردمون خورد(البته همه دیگه موبایل دوربین دار دارند به جز من :cry: )

تمامی مطالبی که در بالا گفتم نظر شخصی من هستش شاید خیلیا با همه و یا بعضی از این پیشنهادات موافق نباشند و حتی پیشنهاد بهتری داشته باشند که خواهش می کنم اینجا و یا در وبلاگ بافکر جان اونو مطرح کنند.
بازم از قدیمیها معذرت میخوام که جسارت کردم
منتظر نظر همه هستیم
رازقی پر پر شد باغ در چله نشست
ما نشستیم و تماشا کردیم
یا حق

آواتار کاربر
bafekr
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

بافكر

پست توسط bafekr » شنبه 20 مرداد 1386, 6:08 pm

سلام دوست عزيز
به نظر من نظراتت كاملا درست و زيبا بود .
در مورد پلاكارد ، لطفا فقط مطالبي باشه كه به سهميه ها مربوط بشه نه چيز ديگه اي كه بهونه دستشون بديم.
لطفا هر كي خبرنگاري رو مي شناسه خبر كنه ، هر چقدر مي تونيد عكس بگيريد خودمون از طريق اينترنت پخش مي كنيم .
به خبرگزاري ها اطلاع رساني كنيد و ...
سرزنده باشيد.

nt
تماس:

پست توسط nt » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 1:28 am

7 ساعت و 30 دقیقه دیگر
ببینم چی کار می کنید ....... :twisted: :evil:

قفل شده