بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
zarei1991
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

پست توسط zarei1991 » شنبه 1 مهر 1391, 1:27 am

سلام دوستان...سال قبل هم سنجش همین بازیارو در آورد....سازمان سنجش نه .....سازمان رنجش....
من خودم رشتم ریاضی بود و از بخت بدم کاردانی قبول شدم...نمیدونستم سنجش اصلا احترامی واسه فنی ها قایل نیست....یادم میاد کنکور کاردانی فنی رو می خواستن لغو کنن....درسته من ریاضیم تو دانشگاه قویه ولی به نسبت فنی ها تو درسای برنامه نویسی ضعیفترم.......دقت کردین سنجش چقدر به کنکور ارشد و کنکور نظری ها اهمیت میده.....امتحان به موقع و اعلام نتایج به موقع....ولی وقتی به نتایج بچه های فنی میرسه اصلا فنی ها رو آدم حساب نمیکنه...سازمان سنجش به خدا قسم اینا همه انسانن و برابر....چرا باید برای نظری ها بهترین دانشگاه رو بزاری و برای فنی ها......بعضی از بچه های فنی واقعا حقشونه تو شریف بخونن....چیشون کمه؟؟؟
کسی هم نیس که پیگر باشه....پیگیرم بشی محکومت می کنن....در حالی که واقعا حق با تو هستش....سنجش متاسفم برات که حتی به حرف خودتم اهمیت نمیدی....
شرمنده سرتون رو درد آوردم...
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره...هم چنان منتظر باشید و با هم بحث نکنید...هر کی مرکز آموزش عالی شهرضا قبول شد بیاد و شیرینی بده...
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی به شکوفه ها به باران برسان سلام ما را.....

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » شنبه 1 مهر 1391, 1:30 am

از اين ادم هاي اعتقادي كه فكر ميكنن همه بايد روزه بگيرن و سجاده اب بكشن حالم به هم ميخوره .

اره گنده تر از من نتونستن كاري كنن ،‌چون خيلي ها افكارشون شبيه شما هست كه فكر ميكنه يكي بايد به جاي همه تصميم گيري بكنه .

اصلا نميدونم چطور دارم جواب يكي مثل شما رو ميدم. اگر بحث منطقي بود ، تا اون جايي كه راه داشت ميرفتم.

افرادي مثل شما بودن كه باعث شدن خيلي ها از دين و ... فراري بشن .

همين طور هم كه ميبنيد اينجا همه كار و زندگيشون رو هوا هست بعد شما ميگي من به فكر خودم هستم . 4 5 تا پست بالاتر نمونه خيلي واضحي هستش كه ببيني مشكل من يكي بوده يا اكثريت از وضعيت انتخاب رشته بدون درصد ها و زمان كنكور امسال ناراضي بودن . يعني من به فكر خودم بودم حتما . همه چيز واضح هست.

كسي رو كه خواب هست ميشه از خواب بيدارش كرد ولي كسي كه خودش رو به خواب زده نه !
هر طور دوست داريد زندگي كنيد و اعتقادات خودتون رو داشته باشيد و به اعتقادات ديگران احترام بذارين.

پ.ن : lol poo
جواب هات خيلي منطقي و حسابي هست . من اگر روزه نميگيرم دلايل خودم رو دارم. فكر هم نميكنم به هيچكس مربوط بشه.حداقلش اينه كارنامه كسي رو دست كسي ديگه نميدن.

هنوز احترام به عقايد شخصي رو هم ياد نگرفتيد.

از اين به بعد هم به احترام جناب اقاي محسن خان كه سعي ميكنه تو تاپيك بچه ها رو راهنمايي كنه و مديريت سايت و به احترام بچه هاي ديگه جواب شما رو نميدم.

Black List براي همين مواقع هست .
همچنان خوش باشيد .
آخرین ویرایش توسط nIMa_aZx در شنبه 1 مهر 1391, 1:54 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » شنبه 1 مهر 1391, 1:42 am

ببینید خیر ندیده ها چ جوری با اعصاب بچه های مردم بازی میکنن
gld
gld
gld
gld
وای خدا کنه زود بیاد
زود این هفته تموم شه nar
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

آواتار کاربر
Nitro
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Nitro » شنبه 1 مهر 1391, 3:22 am

zarei1991 نوشته شده:سلام دوستان...سال قبل هم سنجش همین بازیارو در آورد....سازمان سنجش نه .....سازمان رنجش....
من خودم رشتم ریاضی بود و از بخت بدم کاردانی قبول شدم...نمیدونستم سنجش اصلا احترامی واسه فنی ها قایل نیست....یادم میاد کنکور کاردانی فنی رو می خواستن لغو کنن....درسته من ریاضیم تو دانشگاه قویه ولی به نسبت فنی ها تو درسای برنامه نویسی ضعیفترم.......دقت کردین سنجش چقدر به کنکور ارشد و کنکور نظری ها اهمیت میده.....امتحان به موقع و اعلام نتایج به موقع....ولی وقتی به نتایج بچه های فنی میرسه اصلا فنی ها رو آدم حساب نمیکنه...سازمان سنجش به خدا قسم اینا همه انسانن و برابر....چرا باید برای نظری ها بهترین دانشگاه رو بزاری و برای فنی ها......بعضی از بچه های فنی واقعا حقشونه تو شریف بخونن....چیشون کمه؟؟؟
کسی هم نیس که پیگر باشه....پیگیرم بشی محکومت می کنن....در حالی که واقعا حق با تو هستش....سنجش متاسفم برات که حتی به حرف خودتم اهمیت نمیدی....
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره...هم چنان منتظر باشید و با هم بحث نکنید...هر کی مرکز آموزش عالی شهرضا قبول شد بیاد و شیرینی بده...
حرف دل من رو زدی.من هم مثل شما رشتم ریاضی بود و کاردانی قبول شدم nar

heidari-m
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidari-m » شنبه 1 مهر 1391, 7:43 am

همنشين بي خرد مباش، که کار زشت خود را زيبا جلوه داده، دوست دارد تو همانند او باشى.

FamiD
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط FamiD » شنبه 1 مهر 1391, 2:43 pm

Nitro نوشته شده:
zarei1991 نوشته شده:سلام دوستان...سال قبل هم سنجش همین بازیارو در آورد....سازمان سنجش نه .....سازمان رنجش....
حرف دل من رو زدی.من هم مثل شما رشتم ریاضی بود و کاردانی قبول شدم nar
و حرف دل من..... :(

دلم خیلی گرفته... کاش امروز جوابا میومد.... nar
ger ger ger ger ger ger ger ger

hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hossein.021 » شنبه 1 مهر 1391, 3:12 pm

سلام دوستان خوبم
ثبت نام قبولیهای کارشناسی ناپیوسته از 11مهر/ ظرفیت پذیرش در 2 نیمسال
معاون سازمان سنجش ضمن اعلام زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته، ظرفیت پذیرش دانشجویان این مقطع در دو نیمسال تحصیلی را اعلام کرد.

جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: در نیمسال نخست تحصیلی جاری 161 هزار و 751 دانشجو و در نیمسال دوم 18 هزار و 105 دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش می شوند.

وی با اشاره به زمان ثبت نام پذیرفته شدگان، اظهار داشت: پذیرفته شدگان طی روزهای 11 تا 13 مهرماه سال جاری در مراکز پذیرفته شده مهلت نام نویسی دارند.

به گفته معاون سازمان سنجش، پذیرفته شدگان در 314 کدرشته محل سال تحصیلی را آغاز خواهند کرد.

به گزارش مهر، نتایج نهایی آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته در روز شنبه هشتم مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دانشگاه آزاد اسلامی نیز همزمان از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com اعلام می‌شود.

دعا میکنم بعد اینهمه انتظار و استرس همه تو ن قبول بشید.
یا علی

آواتار کاربر
leila banoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط leila banoo » شنبه 1 مهر 1391, 3:19 pm

بچه ها یعنی 8 شنبه هم آزاد میاد هم سراسری؟

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 1 مهر 1391, 4:33 pm

leila banoo نوشته شده:بچه ها یعنی 8 شنبه هم آزاد میاد هم سراسری؟

اینطور که اعلام شده باید همون روز بیان بله

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » شنبه 1 مهر 1391, 5:14 pm

بچه ها به نظر من همین الان برید خریدای دانشگاتونو بکنید چون 2 3 روز بعدش ثبت نامه فرصت نمیکنید از ما گفتن بود dan دارم بهتون اعتماد به نفس میدم که حتما همه قبولید dan goli tof:
من که این هفته میرم danesh

ali_kkk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_kkk » شنبه 1 مهر 1391, 5:28 pm

shell69 نوشته شده:بچه ها به نظر من همین الان برید خریدای دانشگاتونو بکنید چون 2 3 روز بعدش ثبت نامه فرصت نمیکنید از ما گفتن بود dan دارم بهتون اعتماد به نفس میدم که حتما همه قبولید dan goli tof:
سلام
واقعا" خسته نباشی فک نمیکنی یخورده دیر شده
من 1ماه مونده به آزمون خرید کردم ha: ha:
به امید قبولی همگی دوستان
امیدوارم شنبه فروم کارشناسی پر بشه از اینا rgs rgs shd: shd: str: str: str: shad shad rgs sanj: mz: mz: str: shd: rgs rgs rgs

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » شنبه 1 مهر 1391, 5:43 pm

ali_kkk نوشته شده:
shell69 نوشته شده:بچه ها به نظر من همین الان برید خریدای دانشگاتونو بکنید چون 2 3 روز بعدش ثبت نامه فرصت نمیکنید از ما گفتن بود dan دارم بهتون اعتماد به نفس میدم که حتما همه قبولید dan goli tof:
سلام
واقعا" خسته نباشی فک نمیکنی یخورده دیر شده
من 1ماه مونده به آزمون خرید کردم ha: ha:
به امید قبولی همگی دوستان
امیدوارم شنبه فروم کارشناسی پر بشه از اینا rgs rgs shd: shd: str: str: str: shad shad rgs sanj: mz: mz: str: shd: rgs rgs rgs
ااا ینی من جزو عقب مونده هام؟ fekr
حالا ایشالا همه قبول میشیم منم مشهد قبول میشم dan فک کنم از حالا باید آماده باشم برم بلیط بگیرم yes:

ali_kkk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_kkk » شنبه 1 مهر 1391, 5:52 pm

ااا ینی من جزو عقب مونده هام؟ fekr
حالا ایشالا همه قبول میشیم منم مشهد قبول میشم dan فک کنم از حالا باید آماده باشم برم بلیط بگیرم yes:[/quote]

eeeeee
این چه حرفیه
انشاا... شما،من و همگی دوستان قبول بشیم
تنها برای خودتون دعا نکنید برای همه ی دوستان دعا کنین
اینجوری دعاتون حتما" مستجاب میشه
به امید قبولی rgs rgs rgs rgs shad shad shd: shd: shd: shd: shd: shd:

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zhashemi » شنبه 1 مهر 1391, 6:05 pm

aisen912 نوشته شده:عجب برنامه ریزیای این سنجش دقیق،اون ازآزمونش که ساعت 8شروع شدساعت10:30جمع کردن
راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟ ger

بیست وهفت شهریور بچه های ریاضی اومده بودن ثبت نام تو دانشگاه ما! اونوقت بچه های فنی باید موهاشون مثل سرشون سفیدبشه تا بهشون بگن با رتبه ی دو رقمی غیرانتفاعی قبول شدی! ger

ali_1366
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_1366 » شنبه 1 مهر 1391, 6:13 pm

دوستان عزیز با این درصدا به نظرتون غیرانتفاعی خاوران مشهد قبولم آیا؟؟کلا رتبم به نظر شما چند میشه؟زیر 10000 میشه آیا؟دوستان لطفا جواب بدین سریع تر
ادبیات و معارف و ریاضی و مدار سفید
زبان عمومی و تخصصی 60%
برنامه سازی 10%
تخصصی 23%

قفل شده