بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
jafaripur
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خوی
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

پست توسط jafaripur » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 2:29 pm

jafaripur نوشته شده:طبق کلید سوالات سایت .

اندیشه = 35
ادبیات = 6.6
زبان عمومی = 35
زبان تخصصی = 73.3
مدار = 37.7
برنامه سازی = 40
دروس تخصصی = 16.6
--------------------------
به نظرتون رتبه تخمینی چند می شه ؟
روزانه که فکر نکنم فبول شم .
علم و فرهنگ تهران یا نبی اکرم تبریز قبول هست ؟
این انتخاب هامه , به نظرتون ویرایش کنم ؟ کدومش محتمل تره ؟
من خوی هستم .
2041 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه زنجان || (روزانه)
2 2035 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (روزانه)
3 2056 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجائي -تهران || (شبانه)
4 2039 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه بيرجند || (روزانه)
5 2031 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (روزانه)
6 2043 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (روزانه)
7 2042 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (روزانه)
8 2033 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (روزانه)
9 2046 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (روزانه)
10 2036 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (روزانه)
11 2047 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مركزاموزش عالي شهرضا || (روزانه)
12 2032 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (روزانه)
13 2034 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (روزانه)
14 2045 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي تربت حيدريه || (روزانه)
15 2052 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (شبانه)
16 2053 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (شبانه)
17 2048 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (شبانه)
18 2049 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (شبانه)
19 2050 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (شبانه)
20 2051 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (شبانه)
21 2058 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (شبانه)
22 2061 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (شبانه)
23 2062 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مركزاموزش عالي شهرضا || (شبانه)
24 2059 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (شبانه)
25 2057 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه جهرم || (شبانه)
26 2064 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علم وفرهنگ تهران || (غير انتفاعي)
27 2219 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي نبي اكرم /ص /-تبريز || (غير انتفاعي)
28 2144 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز || (غير انتفاعي)

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 2:33 pm

Moh3n II نوشته شده:
آقا محسن من فردا می تونم اولویتامو تغییر بدم من فقط تهرانو انتخاب کردم. قزوین قبولم؟ آخه بدبختی چون متاهلم هم نمی تونم خارج از تهران برم چی کار کنممممممممم
دیگه باید تصمیم بگیری خودت که بری یا نری.
بفرمایید شما 69 هستید متاهل هستید بعد می گی چرا عقب می افتم و نمی تونم و اینا...
خوب ازدواج اصولا آدمو عقب می اندازه.
حالا من وارد زندگی شخصی شما نمی شم.
اما معمولا ازدواج باید در مرحله ای باشه که آدم به اون مرحله از پیشرفت و درس رسیده باشه و بعدا بهش فکر کنه نه تو سن کم...
این نظر شخصی منه البته

محسن جان حالا شما این بنده خدا رو از زندگی ناامید نکن looc
ما تو فامیلمون زیاد داریم که بعد از اینکه متاهل شدن کارشناسی گرفتن
اونم با سن تقریبا بالا
مثلا 32 سالگی
نمونش شوهر دختر خالم
یه نموه دیگه داییم که ارشد قبول شد با دو بچه اونم تهران خودشم آبادان
این حرفا رو نزنید nar:

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 2:35 pm

محسن جان حالا شما این بنده خدا رو از زندگی ناامید نکن
ما تو فامیلمون زیاد داریم که بعد از اینکه متاهل شدن کارشناسی گرفتن
اونم با سن تقریبا بالا
مثلا 32 سالگی
نمونش شوهر دختر خالم
یه نموه دیگه داییم که ارشد قبول شد با دو بچه اونم تهران خودشم آبادان
این حرفا رو نزنید
شدنش که می شه
اما تمرکز آدمو می گیره
اونم اول زندگی
باید چندجا متعهد باشی...
منم نا امید نکردم گفتم که نظر شخصیه منه.

همین الانم گفتم بزنه قزوین حتما قبول هستن دیگه bale

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 2:36 pm

jafaripur نوشته شده:

اندیشه = 35
ادبیات = 6.6
زبان عمومی = 35
زبان تخصصی = 73.3
مدار = 37.7
برنامه سازی = 40
دروس تخصصی = 16.6
من خوی هستم .
2041 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه زنجان || (روزانه)
2 2035 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (روزانه)
3 2056 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجائي -تهران || (شبانه)
4 2039 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه بيرجند || (روزانه)
5 2031 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (روزانه)
6 2043 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (روزانه)
7 2042 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (روزانه)
8 2033 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (روزانه)
9 2046 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (روزانه)
10 2036 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (روزانه)
11 2047 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مركزاموزش عالي شهرضا || (روزانه)
12 2032 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (روزانه)
13 2034 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (روزانه)
14 2045 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي تربت حيدريه || (روزانه)
15 2052 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (شبانه)
16 2053 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1شيراز/شهيدباهنر/ || (شبانه)
17 2048 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (شبانه)
18 2049 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران اراك || (شبانه)
19 2050 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (شبانه)
20 2051 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد/دارالفنون / || (شبانه)
21 2058 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (شبانه)
22 2061 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (شبانه)
23 2062 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مركزاموزش عالي شهرضا || (شبانه)
24 2059 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (شبانه)
25 2057 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه جهرم || (شبانه)
26 2064 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علم وفرهنگ تهران || (غير انتفاعي)
27 2219 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي نبي اكرم /ص /-تبريز || (غير انتفاعي)
28 2144 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز || (غير انتفاعي)
من نمی دونم خوی کجا می شه
حالا شما که همه دولتی هارم زدی...
با اینکه من مخالف راه دور رفتن واسه این دولتی هام
ولی شانس شبانه وجود داره

jafaripur
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خوی
تماس:

پست توسط jafaripur » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 2:42 pm

Moh3n II نوشته شده:
jafaripur نوشته شده:

اندیشه = 35
ادبیات = 6.6
زبان عمومی = 35
زبان تخصصی = 73.3
مدار = 37.7
برنامه سازی = 40
دروس تخصصی = 16.6
من خوی هستم .
من نمی دونم خوی کجا می شه
حالا شما که همه دولتی هارم زدی...
با اینکه من مخالف راه دور رفتن واسه این دولتی هام
ولی شانس شبانه وجود داره
خوی میشه شمال غرب بالای دریاچه ارومیه .
مثلاً می شه وسط ارومیه و تبریز .
شهر ما این رشته غیرانتفاعی نداره تبریز یا جای دور دیگه واسم فرقی نداره , هر کدو برم باید بمونم واسه همین جاهای دور رو هم زدم .

آواتار کاربر
neda52
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط neda52 » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 2:55 pm

shahram88 نوشته شده:
neda52 نوشته شده:
neda52 نوشته شده:سلام من اصلا سوالمو اینجوری میپرسم استاد رتبمو تخمین زدن گفتن زیر 8000 میشم یکی دوتا از دوستان تخمین زدن شدم 10000 حالا بین این رتبه ها از بین مراکز غیر انتفاهی شمال و اصفهان بهترین انتخابم کدوم مراکز میتونه باشه که به رتبم بخوره توروخدا جواب بدین من هنوز نتونستم انتخاب شهر کنم fekr

به جز 2و3 موسسه شمال آمل و علوم فنون در بیه شمال شانس قبولی داری
ولی نزدیکتر بهتره
همونطوری که دوستان گفتن
مراکز قزوین و ساوه و قم
رتبه من به ساوه و قزوین نمیرسه قم فقط غیر انتفاهی شهاب خوبه که اونم رتبم نمیرسه
میشه جواب پیاممو بدین راجع به تکمیل ظرفیت پرسیدم
انقد من سوال پرسیدم میترسم لغو عضویتم کنید dan[/quote ]

اصفهان هم بعضی مراکز شانس داری اما مراکز خوب رتبه بالا میخواد ، حالا بستگی به علاقه خودت داره که بخوای کجا بری تکلیفتو با خودت مشخص کن که اول اصفهان بعد شمال یا بالعکس .
شمال چون مراکز غیرانتفاغیش زیاده ، هر جایی به جز شمال _ آمل و علوم فنون_بابل حتما قبولی ، من زیاد شناخت ندارم ولی با توجه به رتبه ها فکر کنم موسسه آمل _ آمل ، طبرستان چالوس یکم بهتر از بقیه باشه . زیاد هم موسسه ها با هم فرقی ندارن ، ولی شانس قبولی تو اینا صد در صده اما اصفهان 70 درصد

مرسی از راهنماییت

آواتار کاربر
farzadprogram
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farzadprogram » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:04 pm

farzadprogram نوشته شده:دوستان من ایوانکی رو زدم به نظرتون شانس قبول شدن دارم ؟؟؟
درصد هام هم نسبتا پایین حساب کنید .
جواب منم بدین ممنون میشم .

آواتار کاربر
barabox
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط barabox » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:09 pm

آقا محسن راسته كه طرفيت پر ميشه اگه انتخاب دير بزنيم

مثلا رتبه من بخوره به خيام

بعد من بزنم چند تا شبانه و چند روزانه بعد خيام

تا برسه به خيام مپر ميشه؟
راسته اين حرف

اگه اينطوريه كه سريع اولويت رو عوض كنم

مگه قبولي براساس رتبه نيست پس پرشدن طرفيت ديگه چه صيغه ايه!!

بدجور ميترسماا khk:

hadi7

پست توسط hadi7 » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:11 pm

Moh3n II نوشته شده:
خوب ازدواج اصولا آدمو عقب می اندازه.
عجب حرفی زدیااااا ger:

به نظر من بعد ازدواج تازه شروع پیشرفته چون یه پشتیبان گرم و نزدیک همراهته!!
من شخصا همه برنامه هام بعد ازدواجه dan

hich
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hich » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:19 pm

با نظرت موافقم آقا محسن اما از یه طرفم توی این جامعه ی بی قانون و بی حد و مرز راضیم و اصلا مانع پیشرفتم نشده. من به واسطه ی شغلم واقعا نمی تونم برم به هر حال ممنون از راهنماییاتون .

hich
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hich » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:21 pm

واقعا پشتم گرمه

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:40 pm

با نظرت موافقم آقا محسن اما از یه طرفم توی این جامعه ی بی قانون و بی حد و مرز راضیم و اصلا مانع پیشرفتم نشده. من به واسطه ی شغلم واقعا نمی تونم برم به هر حال ممنون از راهنماییاتون .
به هرحال منم برات ارزوی موفقیت دارم
اما الکی دیگه منتظر نمون.
2روز قزوین رفتن شاید بیارزه به اینکه زودتر از این کارشناسی راحت شی... کارم که همیشه هست
ابرار و آل طه رم بزن امید به اینکه همین تهران باشی
دیگه اگر نشد برای آزاد بری دیگه.
من هنوز می گم قزوین بری بد نمی شه.
باز هم هرجور خودتون صلاح می دونید
عجب حرفی زدیااااا

به نظر من بعد ازدواج تازه شروع پیشرفته چون یه پشتیبان گرم و نزدیک همراهته!!
من شخصا همه برنامه هام بعد ازدواجه
اون پشتیبان از ازدواج به بعد همرات نیست که...از قبلشم همراهته.
بهتره بگی وجود یه عشق باعث دلگرمی و اینهاست...
وگرنه قبل ازدواج دستت خیلی بازتره واسه خیلی چیزا...

حالا بگذریم می تونیم بعد کنکور تو انجمن ازاد راجع به این موضوع بحث کنیم.
الان جاش و وقتش نیست dan dan dan

آقا محسن راسته كه طرفيت پر ميشه اگه انتخاب دير بزنيم

مثلا رتبه من بخوره به خيام

بعد من بزنم چند تا شبانه و چند روزانه بعد خيام

تا برسه به خيام مپر ميشه؟
راسته اين حرف

اگه اينطوريه كه سريع اولويت رو عوض كنم

مگه قبولي براساس رتبه نيست پس پرشدن طرفيت ديگه چه صيغه ايه!!
نه عزیزم طبق رتبه شما اینا پر می شن.
وقتی می رسن به انتخاب رشته تو می بینن کدوم رتبه ش پر نشده و از بالا به پایین اونجا قبول می شی.
در هر صورت رتبه تو هرچقدر بشه تو زودتر از نفراتی که رتبه پایین تری از تو دارند قبول می شی
خود سنجش هم باهرا گفته انتخاب شهر علاقه ایه...

hich
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hich » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:46 pm

توکل بخدا
پس با تخصص و تجربه ت و شرایط من یه لیست اولویت از تهران و رجا قزوین بهم میدی؟ لطفا fekr

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 3:53 pm

hich نوشته شده:توکل بخدا
پس با تخصص و تجربه ت و شرایط من یه لیست اولویت از تهران و رجا قزوین بهم میدی؟ لطفا fekr
خوب با توجه به اینکه شرایطت ویژه اس و حتی الامکان باید تهران باشی
آل طه رم بزن

شریعتی روزانه و شبانه
علم و فرهنگ
ابرار
آل طه
رجا قزوین
غیاث الدین آبیک
دهخدا قزوین
غزالی قزوین

بعد دیگه می شه کوثر و کاسپین و بقیه قزوینها که تفاوت زیادی ندارند

اما اگر رتبه زیر 2000 باشه تا همون غیاث الدین قطعا قبولی

اینم بگم با خانواده راجع به قزوین رفتن مشورت کن حتما...نگی بعدا محسن مارو فرستاد قزوین...
من از نظر اینکه گفتم دیگه وقتتو تلف نکنی زودتر بری سر کلاس
گفتم بزن قزوین
نظر نهایی با خودته. bil:

آواتار کاربر
I R A J

پست توسط I R A J » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 4:02 pm

سلام دوستان... اینا درصد های شاهکار منه!! ger khk: رتبم حدودا" زیر1700 میشه.. به نظرتون انتخاب رشتم درسته؟! دوستان اگر اشکالی توی ترتیب انتخابام هست بهم بگید؟! کدوم موسسه قبول میشم؟!

معارف:30
ادبیات:30
زبان:25
ریاضی:7تا زدم که درست یا غلط بودنش رو هنوز ندیدم...
زبان تخصصی:30
مدار:25
برنامه سازی:0
نرم افزار:حدود27

1روزانه شمسی پور
شبانه رجایی
شبانه شمسی پور
روزانه بیرجند
روزانه آموزشکده اراک
روزانه شهر رضا
علم و فرهنگ
صدرا