زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
saeed17
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خراسان شمالی

زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد

پست توسط saeed17 » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 6:54 pm

1.سلام، الان دفترچه انتخاب رشته غیرانتفایی ها و دولتی اومده، دفترچه آزاد حدودا کی میاد که بتونیم بزنیم؟
2.بعدش الان پذیرش نیمسال دوم تودولتی و غیرانتفایی خیلی کم هست،اصولا آزاد هم به همین شکل خواهدبود؟
3. و اینکه مثل اینکه آزاد ترم اول رو مرخصی میده (درسته؟ ) ، یعنی کسایی که امسال بهمن تموم میکنن میتونن در آزاد نیمسال اول ها رو انتخاب کنن و درصورت قبولی شهریه رو واریز کنن و مرخصی بگیرن و از بهمن وارد بشن؟
گره افتاده در کارم ، به خودکرده گرفتارم
به جز درد و فرو رفتن ، چه راهی پیش و رو دارم

M4JHooL

Re: زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد

پست توسط M4JHooL » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 10:02 pm

منم دقیقا همین سوال رو دارم:
دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی واسه آزاد کی میاد؟؟؟
قضیه 2300 تومن واسه غیر انتفایی چیه؟؟ یکی شفاف سازی کنه من چجوری باس پول رو بریزم؟؟ ktb:
با تشکر

آواتار کاربر
p-a-r-i-s-a
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد

پست توسط p-a-r-i-s-a » شنبه 11 شهریور 1391, 9:15 pm

سلام تاریخ رو که اعلام کردن 12 شهریور goll

من یه سوال دارم واسه همین انتخاب رشته دانشگاه آزاد اول اینکه من دو تا جا رو بیشتر توی سراسری نمیتونستم انتخاب کنم یه دانشگاه که یکیش روزانه و یکی شبانه از بین 50 تا اولویت این که یه جورایی پر.. ger ger ger ger بگذریم که حالا نیمه متمرکز هس و آزمون عملی هم دارم fekr fekr و از بین این همه آدم تهرانی فقط 30 نفر میگیرن dava dava dava

این که هیچ nar:

حالا که انتخاب رشته آزاد از فردا صبح هستش ger: اگه باز حرفشون 2 تا نشه من میتونم انتخاب رشته کنم دیگه؟؟؟ fekr اعلام علاقه مندی هم کردم ssb:
دیگه اینکه هر دانشگاهی رشته گرافیک کارشناسی ناپیوسته نداره ger ger ger یعنی تا جایی که من سرچ کردم و پرسیدم یه دونه دانشگاه آزاد قیامدشته ktb:
میخوام بپرسم دوستان آیا میشناسید دانشگاهی که رشته گرافیک مقطع کارشناسی ناپیوسته داشته باشه؟؟حتی المقدور واحدهای دانشگاه آزاد داخل تهران یا کرج ger ger
ممنون میشم goll

قفل شده