بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
bijan.palik

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

پست توسط bijan.palik » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:11 pm

خیلی ممنون goli[/quote]

رتبه سخت افزار که خیلی خوب می شه و شانس قبولیت بسیار بالاست
رتبه نرم افزار دقیق نمی شه گفت
چون درصد خوب امسال زیاد داشتیم.
برای اطمینان از وضعیتت سوالتو از لینک امضای من از استاد بپرس عزیزم

از استادم پرسیدم
ممنون آقا محسن پارسال که نشد بخونم امسال شاید بتونم goll

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:11 pm

nima_91 نوشته شده:
Moh3n II نوشته شده:
bijan.palik نوشته شده:سلام آقا محسن و دوستتان عزیز
می خواستم بفرمایید رتبه من حدودا چند می شود ؟
کدام مراکز را پیشنهاد می کنید ؟
روانه سخت افزار شهر رضا چطور ؟ از روزانه و شبانه های دیگر هم بگویید که کدام می شود ؟
امسال:::
معارف : 33
ادبیات : 23
زبان عمومی : 30
ریاضی : 0
زبان تخصصی : 87
مدار : 10
برنامه نویسی : 37
تخصصی نرم افزار : 12
تخصصی سخت افزار : 10

پارسال با درصدهای زیر رتبه 1837 نرم افزار و 1080 سخت افزار شدم :
که نیم سال دوم غزالی و بعد از آن شبانه بجنورد قبول شده بودم که ثبت نام نکردم
پارسال::
معارف : -3
ادبیات : 7
زبان عمومی : 33
زبان تخصصی : 43
مدار : 17
برنامه نویسی : 33
تخصصی نرم افزار : 1.6
تخصصی سخت افزار : 0

خیلی ممنون goli

رتبه سخت افزار که خیلی خوب می شه و شانس قبولیت بسیار بالاست
رتبه نرم افزار دقیق نمی شه گفت
چون درصد خوب امسال زیاد داشتیم.
برای اطمینان از وضعیتت سوالتو از لینک امضای من از استاد بپرس عزیزم

سلام
من خیلی بد امتحان دادم خیلی بد
7 ماه زحمت کشیدم اما 2 روز قبل امتحان بستری شدم
تورو خدا یکی به من کمک کنه
من اگه مهر نرم دانشگاه حقوق پدرم که بهم میدن قطع میشه
تورو خدا بهم بگید غیرانتفاعی قبول میشم؟
من اهل کرمانشاه هم
شهر خودمون 4 تا غیر انتفاعی داره
خوب درصداتم که نگفتی
اما اگه اوضاع خیلی بده به فکر مراکز دور شمال و خراسان و ...اینجاها باید باشی منظورم تا 20000 هست.

خود کرمانشاه جهاد و زاگرس پارسال من 6000 هم دیدم زاگرش قبول شن.
اون 2تای دیگه رو نمی دونم
اما به هر حال باید انتخاب کنی
قبول هم نشی تکمیل ظرفیت شانس داری خوب
داداش محسن تورور خدا میشه تلفنی باهات صحبت کنم؟
بخدا ارم سکته میکنم
چند روزه نه خواب دارم نه خوراک

من نمی دونم چرا انقدر نگرانی...
می خوای با استاد عادلی نیا مشاوره کن لینکش تو امضای من هست
که آرومتر باشی

دوستان سلام وقت شما بخیر
در خصوص دانشگاه مجازی شیراز اطلاعاتی می خواستم لطفا" راهنمائی کنید:
1-نحوه تحصیل حضوری یا غیر حضوری است .
2-مدرک دانشگاه مجازی نسبت به سایر مدارک چه جایگاهی دارد.
3-از لحاظ محتوی و سطح علمی چگونه است .
4- چند ترم طول می کشد و هزینه های آن با آزاد چه فرقی میکند.
بنده ساکن کرمان هستم.
ممنون
نحوه تحصیل که غیر حضوریه...
از نظر سطح بخوای برو تو انجمن معرفی دانشگاه ها راجع بهش اطلاعات داریم.
هزینه شم در حد ازاده ترمی 1 تومن یه خورده بیشتر

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:12 pm

درود .
اول به جناب محسن خان خسته نباشيد كه جواب همه رو تا اونجايي كه بشه دادن.

من دوران كاردانيم رو شمسي پور بودم . من در مورد مكان قبلي صحبت ميكنم . فكر نكنيد اينجا مثل دانشگاه هاي تراز اول رشته هاي رياضي و... هست . محيطش براي من خيلي بد و كسل بود.
استاد هم خوب داره هم بد ولي فكر نكنيد زماني كه استاد خوب باشه هميشه حقتون رو ميده . چيزي كه ما رو بيشتر از همه چيز در كنار محيط اونجا اذيت ميكرد نوع نمره دادن بود . به طوري كه از ترم 2 به بعد ديگه دايورت كرديم و خودمونو راحت كرديم. bale

مزيتش تنها هزينه پايينش بود . ولي من حاضر هستم كه هزينه ازاد رو بدم ولي برم دانشگاه در كنار بچه هاي رياضي درس بخونم.

خدا شاهده نميخوام كسي رو گمراه كنم . من دقيقا درسم خرداد تموم شد و يك نفر كه ميدونم هر كي مياد شمسي پور مي شناستش ، اقباليان . كسي كه حتي شعور صحبت كردن با صداي آهسته رو هم نداره ازم دفاعيه گرفت . فقط اميدوارم تا اخر تحصيلتون گذرتون به اين آدم نيوفته . گير هاي الكي ميده . ادم ميخواد با كله بره تو ديوار khk:
جالبيش اين بود يه سري برنامه دوست مارو ديده بود ميگفت برو كد هاي اين عكس بكگراندتو بيار ببينم looc looc looc .

سر انتخاب واحد ، اين اغا ! ميومد براي بعضي ها انتخاب واحد مي كرد با اينكه كلاس پر بود . حالا نمي دونم دقيقا معيار اين كار چي بود . شايد با قيافه حال مي كرد شايدم با اينكه كسي بهش ميگفت مهندس . ما كه ميرفتيم كلا انگار با بقيه فرق داشتيم . البته خدا رو شكر تا اون جايي كه شد براي ما كاري انجام نداد و يه روزي تلافي تمام كار ها سرش در خواهد آمد ! tof:
در مورد استاد درس امار هم صحبت نكنم بهتره .

اين از تجربه هاي من بود . استاد عادلي نيا واقعا ادم خوبي هست. كسي كه به بچه ها خيلي كمك ميكنن. البته من هيچ وقت با ايشون كلاس درس ور نداشتم چون ميدونستم با اينكه خيلي خوب درس ميدن ولي سخت گيري هم دارن.
بيشتر درس ها رو با استاد جمالي پاس كردم . استاد خوبي هستن . با سلايق من بيشتر تطبيق داشت dan ولي فكر نكنيد اونم راحت ميگرفت.
اخر سر تمام حرف هاي منو خوندين ، من نه ميگم حتما نرين ،‌ نه ميگم حتما برين . تصميم گيري با خودتون هست . بشينيد 2*2 كنيد . منم اون موقع كاردانيم ميگفتن اينجا خيلي خوبه . البته اون موقع ما حق انتخاب آزاد هاي تهران رو نداشتيم، شايدم از همونا كه موجود بود ، بهتر بود .

حالا درصد هاي منو ببينيد. من از 7 8 تير درس خوندن رو شروع كردم. رفتم كتاب هاي استاد عادلي نيا رو گرفتم . يه مشاوره سريع هم به ما داد . دستش هم درد نكنه. dan

از خودم راضي هستم. نزديك 1 ماه و نيم خوندم و شما فكر كنيد وسط خوندن يكي هم بياد به پروژه و مستندات پروژه گير بده .

جمع تخصصي نزديك به 20 درصد.
برنامه نويسي حدود 50 درصد.
انديشه حدود 5 دصد .
ادبيات يكي زدم كلا تست سوالش غلط بود. dan
زبان عمومي نزديك 39 40 درصد.
زبان فني هم نزديك 55 % .
مدار ، سفيد . نميدونم ، من نتونستم از رو كتاب بخونم . به نظرم درسي بود كه نياز به كلاس داشت.
اين كه ميگم حدودا چون يادم نمياد بعضي ها رو زدم يا نه.

ميدونم با اين درصد ها علم و فرهنگ كه قبول نمي شم . ولي برام ديگه فرقي نداره چه 600 چه 1 تومن.

اقا محسن ، با اين درصد ها ازاد تهران شمال يا مراكز ديگه تهران قبول ميشم ؟
من اولويتم تهران هست . خونمون هم تهران هست . ازاد قزوين شنيدم خيلي خوب هست. سطحش خيلي بالاست . عكس هاشم ديدم خيلي عالي بود ولي فكر كنم يه 1 ساعت ونيم تو راه باشم .

همون طور كه يك نفر اينجا گفت ارزش موندن پشت اين كنكور نيست . منم تا اون جايي كه بشه ميخوام
قبول شم و سريع تر اين 2 سال هم تموم شه تا ببينم بعدش كار هست يا بريم از اينجا.

در مورد استخدام تو جايي هم من خودم فكر ميكنم به كسي كار ميدن كه كار بلد باشه . جدا از بعضي مسائل پارتي بازي اين ها كه وجود داره ولي براي يه استخدام يه كار تخصصي با حقوق معمولي بايد بلد باشي و مطمئن باشين كه تو هيچ كدوم از دانشگاه هاي فني ما چيزي ياد نخواهند داد جز يه سري درس تئوري و فرمول . خودتون بايد برين دنبابش يا كلاس هاي بيرون .

ولي من تمام حرف هامو زدم ،‌اگر ميدونستم سطح فني انقدر بد هست ، نميدونم مسئول رسيدگيش كي هست chak . يعني فقط رياضي ها جزء انسان هستند ! ميرفتم دبيرستان . با اينكه سخت ولي يه اميدي هست dan غير دانشگاه هاي تراز اول ها هم كلي جاي قابل تامل ديگه هم داره .

بدرود ، يا علي.
آخرین ویرایش توسط nIMa_aZx در یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:15 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

bijan.palik

پست توسط bijan.palik » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:13 pm

BIST نوشته شده:
روانه سخت افزار شهر رضا چطور ؟ از روزانه و شبانه های دیگر هم بگویید که کدام می شود ؟

خیلی ممنون goli
....

سلام اگه درصد هات دقیق همینا باشه ترازت میشه2148....با توجه به سال قبل رتبه زیر600
ااگه بشه چی مییییشه ممنون goll

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:18 pm

nIMa_aZx نوشته شده:درود .

من دوران كاردانيم رو شمسي پور بودم . من در مورد مكان قبلي صحبت ميكنم . فكر نكنيد اينجا مثل دانشگاه هاي تراز اول رشته هاي رياضي و... هست . محيطش براي من خيلي بد و كسل بود.
استاد هم خوب داره هم بد ولي فكر نكنيد زماني كه استاد خوب باشه هميشه حقتون رو ميده . چيزي كه ما رو بيشتر از همه چيز در كنار محيط اونجا اذيت ميكرد نوع نمره دادن بود . به طوري كه از ترم 2 به بعد ديگه دايورت كرديم و خودمونو راحت كرديم. bale

مزيتش تنها هزينه پايينش بود . ولي من حاضر هستم كه هزينه ازاد رو بدم ولي برم دانشگاه در كنار بچه هاي رياضي درس بخونم.

خدا شاهده نميخوام كسي رو گمراه كنم . من دقيقا درسم خرداد تموم شد و يك نفر كه ميدونم هر كي مياد شمسي پور مي شناستش ، اقباليان . كسي كه حتي شعور صحبت كردن با صداي آهسته رو هم نداره ازم دفاعيه گرفت . فقط اميدوارم تا اخر تحصيلتون گذرتون به اين آدم نيوفته . گير هاي الكي ميده . ادم ميخواد با كله بره تو ديوار khk:
جالبيش اين بود يه سري برنامه دوست مارو ديده بود ميگفت برو كد هاي اين عكس بكگراندتو بيار ببينم looc looc looc .

سر انتخاب واحد ، اين اغا ! ميومد براي بعضي ها انتخاب واحد مي كرد با اينكه كلاس پر بود . حالا نمي دونم دقيقا معيار اين كار چي بود . شايد با قيافه حال مي كرد شايدم با اينكه كسي بهش ميگفت مهندس . ما كه ميرفتيم كلا انگار با بقيه فرق داشتيم . البته خدا رو شكر تا اون جايي كه شد براي ما كاري انجام نداد و يه روزي تلافي تمام كار ها سرش در خواهد آمد ! tof:

اين از تجربه هاي من بود . استاد عادلي نيا واقعا ادم خوبي هست. كسي كه به بچه ها خيلي كمك ميكنن. البته من هيچ وقت با ايشون كلاس درس ور نداشتم چون ميدونستم با اينكه خيلي خوب درس ميدن ولي سخت گيري هم دارن.
بيشتر درس ها رو با استاد جمالي پاس كردم . استاد خوبي هستن . با سلايق من بيشتر تطبيق داشت dan ولي فكر نكنيد اونم راحت ميگرفت.
اخر سر تمام حرف هاي منو خوندين ، من نه ميگم حتما نرين ،‌ نه ميگم حتما برين . تصميم گيري با خودتون هست . بشينيد 2*2 كنيد . منم اون موقع كاردانيم ميگفتن اينجا خيلي خوبه . البته اون موقع ما حق انتخاب آزاد هاي تهران رو نداشتيم، شايدم از همونا كه موجود بود ، بهتر بود .

حالا درصد هاي منو ببينيد. من از 7 8 تير درس خوندن رو شروع كردم. رفتم كتاب هاي استاد عادلي نيا رو گرفتم . يه مشاوره سريع هم به ما داد . دستش هم درد نكنه. dan

از خودم راضي هستم. نزديك 1 ماه و نيم خوندم و شما فكر كنيد وسط خوندن يكي هم بياد به پروژه و مستندات پروژه گير بده .

انديشه حدود 5 دصد .
زبان فني هم نزديك 55 % .
مدار ، سفيد . نميدونم ، من نتونستم از رو كتاب بخونم . به نظرم درسي بود كه نياز به كلاس داشت.

ميدونم با اين درصد ها علم و فرهنگ كه قبول نمي شم . ولي برام ديگه فرقي نداره چه 600 چه 1 تومن.

من اولويتم تهران هست . خونمون هم تهران هست . ازاد قزوين شنيدم خيلي خوب هست. سطحش خيلي بالاست . عكس هاشم ديدم خيلي عالي بود ولي فكر كنم يه 1 ساعت ونيم تو راه باشم .

همون طور كه يك نفر اينجا گفت ارزش موندن پشت اين كنكور نيست . منم تا اون جايي كه بشه ميخوام

در مورد استخدام تو جايي هم من خودم فكر ميكنم به كسي كار ميدن كه كار بلد باشه . جدا از بعضي مسائل پارتي بازي اين ها كه وجود داره ولي براي يه استخدام يه كار تخصصي با حقوق معمولي بايد بلد باشي و مطمئن باشين كه تو هيچ كدوم از دانشگاه هاي فني ما چيزي ياد نخواهند داد جز يه سري درس تئوري و فرمول . خودتون بايد برين دنبابش يا كلاس هاي بيرون .

ولي من تمام حرف هامو زدم ،‌اگر ميدونستم سطح فني انقدر بد هست ، نميدونم مسئول رسيدگيش كي هست chak . يعني فقط رياضي ها جزء انسان هستند ! ميرفتم دبيرستان . با اينكه سخت ولي يه اميدي هست dan غير دانشگاه هاي تراز اول ها هم كلي جاي قابل تامل ديگه هم داره .

بدرود ، يا علي.

درصدات خوبه
با اینکه امسال سال اول ازاد و سراسری ترکیب شده و نمی شه دقیق راجع به آزاد چیزی گفت اما درصدات خوبه...
شانس شمسی پورم داریا دوباره poo poo poo

آواتار کاربر
maryam_k
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط maryam_k » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:22 pm

nima-91

قوچان تا 22هزار هم میگیره...

آخه ارزش نداره از کرمانشاه بیای قوچان اونم غیر انتفاعی......دانشگاش هم اصن خوب نیست.....

یه تالار ه کردنش دانشگاه......یه سلف نداره.....

به هرحال اگه رتبت خیلییییی بده و باید مهر بری دانشگاه بزن دیگه....

آزاد شهر خودتون شرکت نکردی؟؟؟

انقد هم نگران نباش....
من به روشن ترین کلمات پروردگار پناه آورده ام
نان و آرامش برای ملتم
صبوری، سکوت،گمنامی و هوا...
برای خودم!

و خوابی خوش
برای ِ همه عزیزانی که از اینجا رفته اند

سرپناه
بودنی
بوده ها

ای نجات دهنده بینا پس کی خواهی آمد

BIST
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط BIST » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:24 pm

BIST نوشته شده:

خیلی ممنون goli
....

سلام اگه درصد هات دقیق همینا باشه ترازت میشه2148....با توجه به سال قبل رتبه زیر600
. ببخشید ترازتم 2259برا نرم افزار درستش خودت از همین روش برا پارسالو حساب کن

nima_91
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nima_91 » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:27 pm

داداش محسن بخدا دارم گریه میکنم
تورو خدا شمارتو بهم بده عصری زنگ بزنم
هرطور بگی برات جبران میکنم
ازت خواهش میکنم

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:28 pm

Moh3n II نوشته شده:
nIMa_aZx نوشته شده:درود .

انديشه حدود 5 دصد .
زبان فني هم نزديك 55 % .

بدرود ، يا علي.

درصدات خوبه
با اینکه امسال سال اول ازاد و سراسری ترکیب شده و نمی شه دقیق راجع به آزاد چیزی گفت اما درصدات خوبه...
شانس شمسی پورم داریا دوباره poo poo poo
اره حتما ميام bale . دوست داشتم يه بار پاي درس دادن استاد عادلي نيا باشم ولي قسمت نبود dan
گفتيم ميريم كلاس كنكور كه اونم نرفتم dan
فكر نكنم ديگه در آينده بتونم. dan

نميشه من يه طوري انتخاب كنم كه مثلا 4 تا انتخاب اول رو مجاز شم بعد يكيش رو انتخاب كنم ؟
يعني مثلا شمسي پور انتخاب دوم باشه ، انتخاب بعديم مثلا قزوين باشه . بعد قزوين رو برم ؟ dan

يه نكته ، من شما رو تقريبا مي شناسم ولي شما من رو نه dan .

اقا راستي يكي امار اين غير انتفاعي صدرا رو داره ؟

كلا غير علم و فرهنگ ، دانشگاه هاي تاپشون dan كجاست ؟
آخرین ویرایش توسط nIMa_aZx در یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:40 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

MAHANOMAH
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MAHANOMAH » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 3:40 pm

سلام مجدد

دو تا سوال دارم:

لطفا 10 دانشگاه خوب رو برای 10 انتخاب اول بگید.
از همه لحاظ، هم از لحاظ علمی هم محیط هم شهر و ...
اول روزانه بعد شبانه.

اینو بگید تا بعد سوال دوم رو بپرسم.

ممنون

nima_91
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nima_91 » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 4:09 pm

دوستان کسی میتونه کمکم کنه چطور رتبمو حساب کنم؟
خواهش میکنم

آواتار کاربر
a.bakzadeh
کاربر ساده
کاربر ساده

نظر خواهی در مورد روزبه زنجان

پست توسط a.bakzadeh » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 4:20 pm

سلام دوستانی که درباره روزبه زنجان اطلاعات دارن ممنون میشم اگه لطف کنن و بگن
مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز، غافل از اين كه نه آزادی در تابوت جای مي گيرد و نه عشق مرزی می شناسد. «ارنستو چه گوارا»

hamid88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamid88 » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 4:40 pm

سلام دوستان

استان اصفهان دولتی فقط شهرضا را دارد ! ( تقریباً چه رتبه ای می خواهد)

نظرتان در مورد دانشکده های غیر انتفاعی صفاهان ، چهلستون ، جهاد ،سپاهان و اشرفی چیست و چه رتبه ای می خواهند؟؟؟

انتخاب آزاد کی هست؟؟

oksian143

پست توسط oksian143 » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 4:54 pm

سلام
خسته نباشید
خواهش میکنم پاسخ منو بدید با این درصد ها میتونم دولتی قبول شم یا بذارم سال دیگه
اندیشه 50درصد
ادبیات70درصد
زبان عمومی 10درصد
زبان تخصصی 10 درصد
مدار 40درصد
برنامه4-درصد
دروس تخصصی 35 درصد
تو را خدا جواب بدیددددددد. gld gld

آواتار کاربر
mmiinnoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mmiinnoo » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 5:11 pm

سلام من این درصد ها را زدم
مدار تقریبا 70%
زبان برنامه نویسی 92% (همه را درست زدم فقط یکیش غلط بود)
دروس تخصصی حدود 60%
آمار فکر کنم 20%
معارف حدود 30%
ادبیات 4%
زبان تخصصی و عمومی هم سفید(وقت برای عمومی ها کم آوردم)
با این اوصاف (و در نظر گرفتن اینکه درصدها تقریبی است ) آیا امکان قبولی من در دوره روزانه دانشگاه شریعتی تهران وجود داره.
من ساکن تهرانم و قصد دارم فقط دانشکده شریعتی (روزانه) و احتمالا شبانه شریعتی را انتخاب کنم و سراغ غیر انتفاعی نرم به نظرتون کار درستیه(خواهشا جواب بدید)

قفل شده