مشکل در ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ramtin_SS

مشکل در ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری !!

پست توسط Ramtin_SS » چهارشنبه 31 خرداد 1391, 5:59 pm

سلام ... دوستان این داستان دفترچه ی ثبت واسه سراسری و آزاد چیه ؟!!
من امروز کارت رو گرفتم که رمز 7 رقمی داره اونم رفتم تو قسمت ثبت نام که لینک دیگه هم نبود وارد کردم و وارد فرم پر کردن شدم که به نظر میاد فرم واسه دانشگاه آزاد هست !!!

و در قسمت http://www1.sanjesh.org/regsearch/ci_se ... cod_moass/ برای سرچ محل اخد مدرکم هرچی سرچ میکنم آموزشکده دولتی شهید رجایی لاهیجان که کاردانی رو گرفتن نمیاره !!!

چیکار کنم دوستان ؟!!

بعد اونایی که آزاد هستند از کدوم لینک ثبت نام میکنند ؟!!!

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: مشکل در ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری !!

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 31 خرداد 1391, 7:21 pm

Ramtin_SS نوشته شده:سلام ... دوستان این داستان دفترچه ی ثبت واسه سراسری و آزاد چیه ؟!!
من امروز کارت رو گرفتم که رمز 7 رقمی داره اونم رفتم تو قسمت ثبت نام که لینک دیگه هم نبود وارد کردم و وارد فرم پر کردن شدم که به نظر میاد فرم واسه دانشگاه آزاد هست !!!

و در قسمت http://www1.sanjesh.org/regsearch/ci_se ... cod_moass/ برای سرچ محل اخد مدرکم هرچی سرچ میکنم آموزشکده دولتی شهید رجایی لاهیجان که کاردانی رو گرفتن نمیاره !!!

چیکار کنم دوستان ؟!!

شما اگر دانشگاه ازاد می خوای بری باید یه کارت مخصوص ازاد رو می خریدی و تیکش رو بزنی
آموزشکده ام فقط مهماش هست بقیه اش می شه سایر.
همیشه همین طوریه

Ramtin_SS

پست توسط Ramtin_SS » چهارشنبه 31 خرداد 1391, 11:02 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
Ramtin_SS نوشته شده:سلام ... دوستان این داستان دفترچه ی ثبت واسه سراسری و آزاد چیه ؟!!

چیکار کنم دوستان ؟!!

شما اگر دانشگاه ازاد می خوای بری باید یه کارت مخصوص ازاد رو می خریدی و تیکش رو بزنی
آموزشکده ام فقط مهماش هست بقیه اش می شه سایر.
همیشه همین طوریه
من میخوام سراسری امتحان بدم و کارت مخصوص سراسری هم دارم ولی موقع وارد کردن اطلاعات

مثل همون سرچ آموزشکده ایی که توش مدرک گرفتم رو نشون نمیده !! من چه کدی رو باید وارد کنم؟!!

-----------------

بعد یه سوال دیگه ای هم که واسه کسایی که کارت آزمون آزاد میگرن و کدشون 7 رقم هست از این لینکی که ما سراسری ها وارد میشم واسه ثبت نام وارد که نمیتونن بشن درسته ؟ لینک دیگه ایی هم تو سنجش من ندیدم که بشه کد 7 رقمی وارد کرد ...؟!!!

mahdi5121
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahdi5121 » پنج‌شنبه 1 تیر 1391, 6:20 pm

سلام...
من کاردانی رشته ام،نرم افزار بود حالا باید کادر شماره ی 21 (رشته ی تحصیلی-فوق دیپلم) رو بزنم "مجموعه کامپیوتر/کلیه گرایش ها"؟
همچنین کادر شماره ی 24 (رشته ی امتحانی) رو بزنم "مجموعه کامپیوتر/کلیه گرایش ها" یا "برنامه نویسی کامپیوتر" ؟
من هنوز نمره ی بعضی از درسام نیومده اما اگه قبول بشم اگه واحد جدید بهم نخوره، دیگه تموم می شه حالا سال و ماه اخذ مدرک رو چی بزنم؟
ممنون...

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 1 تیر 1391, 7:16 pm

mahdi5121 نوشته شده:سلام...
من کاردانی رشته ام،نرم افزار بود حالا باید کادر شماره ی 21 (رشته ی تحصیلی-فوق دیپلم) رو بزنم "مجموعه کامپیوتر/کلیه گرایش ها"؟
همچنین کادر شماره ی 24 (رشته ی امتحانی) رو بزنم "مجموعه کامپیوتر/کلیه گرایش ها" یا "برنامه نویسی کامپیوتر" ؟
من هنوز نمره ی بعضی از درسام نیومده اما اگه قبول بشم اگه واحد جدید بهم نخوره، دیگه تموم می شه حالا سال و ماه اخذ مدرک رو چی بزنم؟
ممنون...

ببین کد رشته ما همون کامپیوتر نرم افزار - سخت افزار یعنی 2107 هست
کد رشته امتحانی هم 210 هست کامپیوتر - نرم افزار سخت افزار
دیگه باید پیش بینی کنی که همه رو قبولی چون یکیشم بیافتی باید تابستون پاس کنی پس بزن همون شهریور

Pelok60
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط Pelok60 » پنج‌شنبه 1 تیر 1391, 9:15 pm

[q_بعد یه سوال دیگه ای هم که واسه کسایی که کارت آزمون آزاد میگرن و کدشون 7 رقم هست از این لینکی که ما سراسری ها وارد میشم واسه ثبت نام وارد که نمیتونن بشن درسته ؟ لینک دیگه ایی هم تو سنجش من ندیدم که بشه کد 7 رقمی وارد کرد ...؟!!![/quote]

ترخدا به اين سوال جواب دقيق بدين من فقط ميخوام ازاد شركت كنم!!!!! fekr naj nar

information
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط information » پنج‌شنبه 1 تیر 1391, 10:18 pm

Pelok60 نوشته شده:[q_بعد یه سوال دیگه ای هم که واسه کسایی که کارت آزمون آزاد میگرن و کدشون 7 رقم هست از این لینکی که ما سراسری ها وارد میشم واسه ثبت نام وارد که نمیتونن بشن درسته ؟ لینک دیگه ایی هم تو سنجش من ندیدم که بشه کد 7 رقمی وارد کرد ...؟!!!

ترخدا به اين سوال جواب دقيق بدين من فقط ميخوام ازاد شركت كنم!!!!! fekr naj nar[/quote]
اول باید کد سراسری بزنی بعد که وارد شدی برای ثبت نام می پرسه علاقه مند به شرکت در آزمون آزاد تیک را فعال می کنی بعد رمز آزاد را وارد میکنی.
لطف الهی بکند کار خویش
مژده ی رحمت برساند سروش

........................................................................
سه زن در دنیا زیباترینند:
.
.
.
.
.
مادرم، انعکاس تصویرش در آینه، و سایه اش....

قفل شده