مدرک آزاد یا علمی کاربردی؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
یسنا

مدرک آزاد یا علمی کاربردی؟

پست توسط یسنا » دوشنبه 5 فروردین 1387, 1:41 pm

با عرض سلام و تبریک به مناسبت سال نو :
دوستان از اینکه تاپیک جدید زدم عذر میخوام ولی مجبور شدم چون به علت شلوغی سایر تاپیکها نتونستم جواب سوالم را بگیرم
دوستان لطفا راهنمایی کنید که از لحاظ مدرک دانشگاه آزاد بالاتر و بهتر است یا دانشگاه علمی کاربردی ؟ چون من هم دانشگاه آزاد گرمسار قبول شدم و هم دانشگاه علمی کاربردی سمنان خودم هم ساکن سمنان هستم ضمنا مدرک دانشگاه آزاد گرمسار علمی کاربردی است و برای دانشگاه جامع مهندسی نرم افزار با توجه به اینکه من در آزاد گرمسار ثبت نام کردم و شهریه ی این ترم را هم پرداخت کردم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: مدرک آزاد یا علمی کاربردی؟

پست توسط farshidshd » دوشنبه 5 فروردین 1387, 8:22 pm

یسنا نوشته شده:با عرض سلام و تبریک به مناسبت سال نو :
دوستان از اینکه تاپیک جدید زدم عذر میخوام ولی مجبور شدم چون به علت شلوغی سایر تاپیکها نتونستم جواب سوالم را بگیرم
دوستان لطفا راهنمایی کنید که از لحاظ مدرک دانشگاه آزاد بالاتر و بهتر است یا دانشگاه علمی کاربردی ؟ چون من هم دانشگاه آزاد گرمسار قبول شدم و هم دانشگاه علمی کاربردی سمنان خودم هم ساکن سمنان هستم ضمنا مدرک دانشگاه آزاد گرمسار علمی کاربردی است و برای دانشگاه جامع مهندسی نرم افزار با توجه به اینکه من در آزاد گرمسار ثبت نام کردم و شهریه ی این ترم را هم پرداخت کردم
علمی کاربردی سمنان برو مدرکش بهتره

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده