دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

پست توسط shell69 » شنبه 2 اردیبهشت 1391, 9:15 pm

sky.star نوشته شده:آقا محسن خیلی ممنون . خیلی بهمون روحیه دادی

بچه ها یه سوال : به نظر شما خلاصه نویسی خوبه یا نه؟ شما موقع درس خوندن خلاصه نویسی هم می کنید؟
خلاصه نویسی که نه. ولی نکاتی که میدونم یادم میره رو تو یه دفتر یادداشت میکنم
فرمولارو هم همینطور goli

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » شنبه 2 اردیبهشت 1391, 9:19 pm

MeLiSa64 نوشته شده:خیلی ممنون آقا محسن بابت راهنماییتون
توی این مدرسان مزخرف که ما هیچی به معلوماتمون اضافه نشد و فقط وقت و هزینمون تلف شد
برای آزمون هاشون 250000 تومان پول بی زبون ازمون گرفتن که حتی بابتش یه برنامه آزمون هم ندادن تا بتونیم بفهمیم برای آزمون چی باید خوند.
تماس گرفتم با مهندس اکبرپور (برای LearnSalami و گروهشون) دیدم خوشبختانه کلاسای کد 2 تخصصیشون هنوز شروع نشده و عمومی ها هم همینطور
می گفتن که پارسال با همین گروه تو دانشکده ولیعصر با اسم بسیج دانشجویی کلاس تشکیل دادن و کلی رتبه 1 رقمی و 2 رقمی داشتند و ضمنا از مهندس عادلی نیا هم خیلی تعریف کردن
سایتشونم نگاه کردم دیدم با گفته هاشون تطبیق داره
تازه با وجود کیفیت آموزشی که دارن هزینه هاشوم نسبت به مدرسان نصف هست
فقط چون کلاً تبلیغی ندارن ما نمی شناختیموشون و گول تبلیغ تلویزیون و خوردیم و رفتیم مدرسان که کتابا و کلاساش مزخرف هستن
از دوستامم که دارن اونجا می رن پرسیدم خییلییی راضی بودن. میگفتن اونجا مطالب رو یه جوری با روش های خاصشون به دانشجو می گن که همه می فهمن و کلی هم تست زده می شه
تصمیم گرفتم کلاسها و آزمونهای تابای LearnSalami رو ثبت نام کنم
شمام برام دعا کنین که ایشاا... نتیجه بگیرم
سلام عزیزم
جدا بهتون مباحث رو ندادن؟ looc من که الان مدرسان شریف هستم از اسفند ماه ثبت نام کردم مباحث رو هم هفته اول اسفند بهمون دادن. آزمون اولیش ک راضی بودم. چون سوالات از رو خوده کتاباش نبود.(مثل قلمچی dan ) سوالاتو عوض کرده بود و خیلی مفهومی آورده بود. قلمچی یا آزمون رایگان گذاشته بود انقد سطح سوالاتش پایین بود که من خندم گرفت رو جلسه. حتی دروس تخصصی هم نداشت.فوق العاده بچگانه بود dan ولی من به شخصه از مدرسان راضیم. نظم دارن goll خیلی تعجب کردم به شما مباحث ندادن!!! من شهرستانم. ولی فک کنم شما تهران باشید. واقعا کارشون شرم آور بوده اگه سرفصل بهتون ندادن fekr

آواتار کاربر
MeLiSa64
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط MeLiSa64 » شنبه 2 اردیبهشت 1391, 10:46 pm

shell69 نوشته شده:
MeLiSa64 نوشته شده:خیلی ممنون آقا محسن بابت راهنماییتون
توی این مدرسان مزخرف که ما هیچی به معلوماتمون اضافه نشد و فقط وقت و هزینمون تلف شد
برای آزمون هاشون 250000 تومان پول بی زبون ازمون گرفتن که حتی بابتش یه برنامه آزمون هم ندادن تا بتونیم بفهمیم برای آزمون چی باید خوند.
تماس گرفتم با مهندس اکبرپور (برای LearnSalami و گروهشون) دیدم خوشبختانه کلاسای کد 2 تخصصیشون هنوز شروع نشده و عمومی ها هم همینطور
می گفتن که پارسال با همین گروه تو دانشکده ولیعصر با اسم بسیج دانشجویی کلاس تشکیل دادن و کلی رتبه 1 رقمی و 2 رقمی داشتند و ضمنا از مهندس عادلی نیا هم خیلی تعریف کردن
سایتشونم نگاه کردم دیدم با گفته هاشون تطبیق داره
تازه با وجود کیفیت آموزشی که دارن هزینه هاشوم نسبت به مدرسان نصف هست
فقط چون کلاً تبلیغی ندارن ما نمی شناختیموشون و گول تبلیغ تلویزیون و خوردیم و رفتیم مدرسان که کتابا و کلاساش مزخرف هستن
از دوستامم که دارن اونجا می رن پرسیدم خییلییی راضی بودن. میگفتن اونجا مطالب رو یه جوری با روش های خاصشون به دانشجو می گن که همه می فهمن و کلی هم تست زده می شه
تصمیم گرفتم کلاسها و آزمونهای تابای LearnSalami رو ثبت نام کنم
شمام برام دعا کنین که ایشاا... نتیجه بگیرم
سلام عزیزم
جدا بهتون مباحث رو ندادن؟ looc من که الان مدرسان شریف هستم از اسفند ماه ثبت نام کردم مباحث رو هم هفته اول اسفند بهمون دادن. آزمون اولیش ک راضی بودم. چون سوالات از رو خوده کتاباش نبود.(مثل قلمچی dan ) سوالاتو عوض کرده بود و خیلی مفهومی آورده بود. قلمچی یا آزمون رایگان گذاشته بود انقد سطح سوالاتش پایین بود که من خندم گرفت رو جلسه. حتی دروس تخصصی هم نداشت.فوق العاده بچگانه بود dan ولی من به شخصه از مدرسان راضیم. نظم دارن goll خیلی تعجب کردم به شما مباحث ندادن!!! من شهرستانم. ولی فک کنم شما تهران باشید. واقعا کارشون شرم آور بوده اگه سرفصل بهتون ندادن fekr

شهرستان رو چون نمیدونم نمیتونم دربارش نظر بدم. ولی اینجا که اینجوری بود و تا جایی که یکی از دوستامم صداش دراومد و رفت پیش خود مهندس تبریزیان اعتراض کرد
ضمناً توی شهرستان ها کلاً دور دست مدرسان و پارسه و ماهان هست. چون اثری از موسسات عادلی نیا و مقسمی و سلامی و اکبرپور و شیرافکن و ... نیست برای رقابت کیفی
ولی من حتی برای مطمئن شدن رفتم تو سایت ماهان و پارسه تهران دیدم اینا هم یه سری استاد مشترک داشتند که می شد سلامی و جمعدار و اکبرپور و هوشیاری و رضوانی و رازقندی البته پارسه که دیگه امسال کلاس نداره و در کل قیمتشون خیلی بیشتر از موسسات عادلی نیا و سلامی بود. آقای عادلی نیا و مقسمی هم با همه کیفیتشون فقط تو موسسه خودشون درس میدن و نبودنشون توی موسسات دیگه به معنی کیفیت پایین تدریسشون نیست. این چیزیه که مطالب بچه های اینجارو هم که خوندم تایید کنندش بود.
ترجیح دادم با همین استادا تو جاهای ارزون تر ثبت نام کنم
لینک ماهان : http://mahan.ac.ir/showpages/48
لینک پارسه : http://www.parsehportal.com/index.php?o ... temid=1612
لینک اندیشه اساتید : www.asatidiran.ir
لینک سلامی و اکبرپور : www.learnsalami.com
لینک مقسمی : http://www.kavoshgaran.ac.ir/upload_ima ... _18198.pdf
سایت گروه آموزشی مهندس سلامی - مهندس اکبرپور
http://learnsalami.com

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط elikap » شنبه 2 اردیبهشت 1391, 11:53 pm

سلام بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم که ممنون میشم کمکم کنین. مشکلمم اینه که برام مقدور نیست توی کلاسای کنکور شرکت کنم و وقتی میام اینجا و میبینم خیلیا توی کلاسای استادهای معروف و آزمونای استاندارد و... هستن از دلشوره تا مرز روانی شدن پیش میرم! gld احساس میکنم از همه عقبم... ما کرج هستیم و اینجا هیچ موسسه ای آزمون های به درد بخور نگذاشته و نمیتونم تا تهران بیام و به آزمونای آنلاینی هم که تابا گذاشته زیاد خوشبین نیستم. به نظر شما چیکار میتونم بکنم؟ خیلی حالم گرفته ست ger
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 12:41 am

elikap نوشته شده:سلام بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم که ممنون میشم کمکم کنین. مشکلمم اینه که برام مقدور نیست توی کلاسای کنکور شرکت کنم و وقتی میام اینجا و میبینم خیلیا توی کلاسای استادهای معروف و آزمونای استاندارد و... هستن از دلشوره تا مرز روانی شدن پیش میرم! gld احساس میکنم از همه عقبم... ما کرج هستیم و اینجا هیچ موسسه ای آزمون های به درد بخور نگذاشته و نمیتونم تا تهران بیام و به آزمونای آنلاینی هم که تابا گذاشته زیاد خوشبین نیستم. به نظر شما چیکار میتونم بکنم؟ خیلی حالم گرفته ست ger
منم کلاس نمیرم چون اولآ اعتقاد ندارم دومآ شهرستانیم تهران نیستم
نگران نباش مهمترین کسی که میتونه بهت کمک کنه تو کنکور موفق بشی خودتی سعی کن با برنامه ریزی بخونی مهمترین مزیت کلاس اینه که یه نظمی به درس خوندنت میده که یکم همت کنی اونم حله

تنها کاری که باید من و تو اینجا بکنیم اینه که به اینایی که میرن کلاس استرس وارد کنیم و جا داره اینجا بگم که اونایی که کلاس میرید رتبه یک نشید واقعآ باید از خودتون خجالت بکشید
از یک سال قبل میخونید
کلاس میرید
آزمون میرید
آخرشم رتبه 2و3 رقمی بیارید واقعآ خجالت آوره
داداش فک کنم استرسه الان داره وارد میشه
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

Moon2

پست توسط Moon2 » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 1:15 pm

سلام
ببخشيد ميخواستم بدونم براي دروس عمومي رشته نرم افزار كامپيوتر و
همچنين درس زبان تخصصي از چه كتاب هايي ميتونم استفاده كنم كه تو اين زمينه ها بهتر باشه؟
و اينكه طي 4 ماه باقيمونده تا كنكور به نظر شما روزي چند ساعت براي درس خوندن كافيه؟
از لطفتون ممنونم.

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 1:55 pm

Meti نوشته شده: منم کلاس نمیرم چون اولآ اعتقاد ندارم دومآ شهرستانیم تهران نیستم
نگران نباش مهمترین کسی که میتونه بهت کمک کنه تو کنکور موفق بشی خودتی سعی کن با برنامه ریزی بخونی مهمترین مزیت کلاس اینه که یه نظمی به درس خوندنت میده که یکم همت کنی اونم حله

تنها کاری که باید من و تو اینجا بکنیم اینه که به اینایی که میرن کلاس استرس وارد کنیم و جا داره اینجا بگم که اونایی که کلاس میرید رتبه یک نشید واقعآ باید از خودتون خجالت بکشید
از یک سال قبل میخونید
کلاس میرید
آزمون میرید
آخرشم رتبه 2و3 رقمی بیارید واقعآ خجالت آوره
داداش فک کنم استرسه الان داره وارد میشه
ممنون الان حالم یخورده بهتر شد! امیدوارم شما بشی رتبه یک و منم بشم رتبه دو که همه ببینن بدون کلاس و آزمون میشه چه کرد! rgs

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 2:01 pm

Moon2 نوشته شده:سلام
ببخشيد ميخواستم بدونم براي دروس عمومي رشته نرم افزار كامپيوتر و
همچنين درس زبان تخصصي از چه كتاب هايي ميتونم استفاده كنم كه تو اين زمينه ها بهتر باشه؟
و اينكه طي 4 ماه باقيمونده تا كنكور به نظر شما روزي چند ساعت براي درس خوندن كافيه؟
از لطفتون ممنونم.
سلام راجع به اینکه چه کتاب هایی می تونید بخونید توی این قسمت منابع معرفی شدن.

آواتار کاربر
navid-pc

پست توسط navid-pc » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 9:06 pm

بر و بچ عزیز یه چیز خوب برای همه دارم !

از اونجایی که هم برای خودم پیش میاد و هم میدونم که برای خیلی از دوستان این موضوع هست :
که خیلی از نکات اساسی رو فراموش میکنن توی همه درسا و باعث استرس و اتلاف وقت میشه !! ger

یه نرم افزاری پیدا کردم و تست کردم ، هم نسخه موبایل هم کامپیوتر ، که میتونین باهاش فلش کارت درست کنید ، و طی فاصله های زمانی معینی ( با یه روش ثابت شده ی علمی ) نکات رو مرور کنید . rgs

من خودم چند وقتیه دارم برای حفظ لغات ( مخصوصا توی درس انگلیسی ) ازش استفاده میکنم و فوق العاده اس به نظر خودم ! str:

سرعت خوندن رو خیلی افزایش میده go: واقعا نمیدونم اگه نبود چجوری میشد اینهمه نکته و لغت رو روی کاغذ مینوشتم و میخوندم ktb: est

حالا دیگه هرجا که باشم حتی توی رخت خواب 10 دقیقه قبل از خواب مرور میکنم به سرعت و میذارم کنار و میخوابم !

دوستان اگه تقاضا هست بگن تا آپلود کنم goll
قصه اینجاست چه اندازه کبوتر باشی ...

آواتار کاربر
navid-pc

پست توسط navid-pc » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 9:12 pm

90مریم نوشته شده:آموزش تصویری ساختمان داده
http://s1.picofile.com/file/7360891505/ ... i.exe.html
این فایل سال پیش قبل از کنکور واقعا به من کمک کرد و در فهم مفاهیم خیلی تاثیر گذار بود.
ساختمان داده رو خیلی ساده و تصویری آموزش میده
حتما این فایل رو دانلود کنید
موفق باشید goli
مرســــــــــــی خیلی جالب و مفید بود goll bil:
قصه اینجاست چه اندازه کبوتر باشی ...

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 9:30 pm

برای دروس عمومی من انتشارات ساکو رو پیشنهاد می کنم که کتاب هاش خیلی خوب هست.

دوستانی که کلاس نمی رن سعی کنن آزمونهای موسسات دیگه مثل همین ازمون های تابا رو گیر بیارن و بزنند حداقل
از لطفتون ممنونم.
فعلا بین 5 تا 7 ساعت خیلی خوبه.
روزی 2 تا درس تخصصی و یک عمومی

آواتار کاربر
MeLiSa64
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط MeLiSa64 » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 11:40 pm

من هم با نظر آقا محسن موافقم
به نظر من آدم چه کلاس بره چه نتونه یا نخواد بره خوبه که توی آزمون خودشو محک بزنه تا بفهمه که نسبت به رقباش کجای کاره
چون مهم ترین مطلب اینه که آدم جایگاهش رو بین رقباش تشخیص بده تا بتونه سرعت و کیفیت خوندنش رو از رو وضعیتش بهتر مدیریت کنه
باز با نظر آقا محسن موفقم و فکر میکنم آزمون های تابا خیلی خوب هست. با توجه به مشاوره ای که گرفتم فهمیدم بچه های موسسه اندیشه اساتید (عادلی نیا) که پسرن و LearnSalami (سلامی و اکبرپور) که دخترن تقریباً همه جزو تاپ ها هستن و اگه آدم دنبال یه محک خوب هست رقابت با اینا که وضعیت خوبی دارن خیلی موثرتر هست تا یه سری بچه های نخونده که رتبه آوردن بینشون به آدم روحیه الکی میده

اینم لینکش : http://www.learnsalami.com/news/show_detail.asp?id=182
اینم سرفصلاش : http://www.learnsalami.com/news/show_detail.asp?id=192
اینم هست : http://asatidiran.ir/news/detail.asp?id=271

امیدوارم بتونم اینجا به دوستای خوبم که برام راهنمای خوبی بودن قدم کوچیکی بردارم و همه با هم امسال یه نتیجه خییییلییییی خوب رو بگیریم
سایت گروه آموزشی مهندس سلامی - مهندس اکبرپور
http://learnsalami.com

آواتار کاربر
mmrrss
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mmrrss » یک‌شنبه 3 اردیبهشت 1391, 11:54 pm

navid-pc نوشته شده:بر و بچ عزیز یه چیز خوب برای همه دارم !

از اونجایی که هم برای خودم پیش میاد و هم میدونم که برای خیلی از دوستان این موضوع هست :
که خیلی از نکات اساسی رو فراموش میکنن توی همه درسا و باعث استرس و اتلاف وقت میشه !! ger

یه نرم افزاری پیدا کردم و تست کردم ، هم نسخه موبایل هم کامپیوتر ، که میتونین باهاش فلش کارت درست کنید ، و طی فاصله های زمانی معینی ( با یه روش ثابت شده ی علمی ) نکات رو مرور کنید . rgs

من خودم چند وقتیه دارم برای حفظ لغات ( مخصوصا توی درس انگلیسی ) ازش استفاده میکنم و فوق العاده اس به نظر خودم ! str:

سرعت خوندن رو خیلی افزایش میده go: واقعا نمیدونم اگه نبود چجوری میشد اینهمه نکته و لغت رو روی کاغذ مینوشتم و میخوندم ktb: est

حالا دیگه هرجا که باشم حتی توی رخت خواب 10 دقیقه قبل از خواب مرور میکنم به سرعت و میذارم کنار و میخوابم !

دوستان اگه تقاضا هست بگن تا آپلود کنم goll
سلام
لطف کنید و لینک دانلود رو بذارید
ممنون

Moon2

پست توسط Moon2 » دوشنبه 4 اردیبهشت 1391, 6:11 pm

از دوستان عزيزم elikap و Moh3n.Cinema خيلي ممنونم كه منو راهنمايي كردن.
اميدوارم كه همه امسال قبول بشيم . :wink:

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 4 اردیبهشت 1391, 7:11 pm

MeLiSa64 نوشته شده:من هم با نظر آقا محسن موافقم
به نظر من آدم چه کلاس بره چه نتونه یا نخواد بره خوبه که توی آزمون خودشو محک بزنه تا بفهمه که نسبت به رقباش کجای کاره
چون مهم ترین مطلب اینه که آدم جایگاهش رو بین رقباش تشخیص بده تا بتونه سرعت و کیفیت خوندنش رو از رو وضعیتش بهتر مدیریت کنه
باز با نظر آقا محسن موفقم و فکر میکنم آزمون های تابا خیلی خوب هست. با توجه به مشاوره ای که گرفتم فهمیدم بچه های موسسه اندیشه اساتید (عادلی نیا) که پسرن و LearnSalami (سلامی و اکبرپور) که دخترن تقریباً همه جزو تاپ ها هستن و اگه آدم دنبال یه محک خوب هست رقابت با اینا که وضعیت خوبی دارن خیلی موثرتر هست تا یه سری بچه های نخونده که رتبه آوردن بینشون به آدم روحیه الکی میده

اینم لینکش : http://www.learnsalami.com/news/show_detail.asp?id=182
اینم سرفصلاش : http://www.learnsalami.com/news/show_detail.asp?id=192
اینم هست : http://asatidiran.ir/news/detail.asp?id=271

امیدوارم بتونم اینجا به دوستای خوبم که برام راهنمای خوبی بودن قدم کوچیکی بردارم و همه با هم امسال یه نتیجه خییییلییییی خوب رو بگیریم

آقا محسن معمولا درست می گه چون شاگرد استادی چون مرد بزرگ عادلی نیا بوده dan
موفق باشید.
اون برنامه ای که گفتم در راهه.
دیروز با استاد عادلی نیا جلسه داشتیم

قفل شده