سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط ali11 » جمعه 7 بهمن 1390, 1:07 pm

kamal نوشته شده:سلام
کسی می دونه کلاسهای علمی و کاربردی تو آخر هفتس یا طول هفته و استاداش با آدم کنار می یان بعضی کلاسها رو نری و از نظر جو و مرتب بودن و کلاس و نمره چطوره؟؟
چون آزاد قبول شدم و می خوام اگر علمی و کابردی قبول شم تصمیم بگیرم
سلام دوست عزیز معمولا کلاسها در طول هفته برگزار میشه ولی بازم بستگی به انتخاب واحدت داره استاداش هم چون معمولا شاغلین هم در علمی کاربردی زیاد هستن سعی می کنند با دانشجو ها راه بیاند و هوای دانشجو رو داشته باشند کلاسها رو میشه بپیچونی مگه اینکه استادش گیر باشه مثلا برای بعضی درسها یه سری افراد در طول ترم سه جلسه هم نمی امدند ولی کسی کارشون نداشت و حذف نمی شدند اکثریت استادها خوب نمره میدن و سخت گیر نیستن ولی خودت هم باید بخونی به نظرم ازاد اگرچه امکاناتش بهتر از علمی کاربردی هستش ولی من چون قبلا علمی کاربردی بودم با انجا بیشتر حال میکنم موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:
STUDY while others are sleeping
مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند

negi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط negi » جمعه 7 بهمن 1390, 10:46 pm

vip3x نوشته شده:سلام دوستان
طي مكاتبه اي كه با سنجش انجام دادم اين جواب رو به من دادن پس فعلا دلتون رو خوش نكنيد:
((((( با سلام نتایج نیمه دوم بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر )))))

مگه نگفتن 7تا 9بهمن میادش!!! ای بابا سکته رو زدیم دیگه
به سرنوشت بگویید:
اسباب بازی هایت بی‌جان نیستند
آدمند، می شکنند، آرامتر

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » شنبه 8 بهمن 1390, 3:27 pm

negi نوشته شده:
طي مكاتبه اي كه با سنجش انجام دادم اين جواب رو به من دادن پس فعلا دلتون رو خوش نكنيد:
((((( با سلام نتایج نیمه دوم بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر )))))

اين خبر كه گفتن 7 تا 9 بهمن ماله روز بعد از امتحانه-من چند روز پيش باهاشون مكاتبه كردم و نيمه دوم بهمن رو بهم گفتند،در ضمن براي جواب تكميل ظرفيت سراسري ها هم پرسيدم كه گفتند نيمه اول بهمن مياد.يعني همين روزاست كه جواب تكميل ظرفيت ها هم بياد.به هر حال خدا ازشون نگذره.من يكي كه دارم از استرس مي ميرم.
تو متن زير به جمله اي كه مشخص كردم توجه كنيد كه نوشته ديروز:

{{{{{{{{{{{{{

پذیرش 61هزار نفر/
نتایج آزمون ترمی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی تا 9بهمن اعلام می شود
نتایج کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی اوایل بهمن ماه با پذیرش 61 هزار نفر اعلام می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، با برگزاری کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی نتایج نهایی این آزمون 7 تا 9 بهمن ماه سال جاری اعلام می شود.

در دوره کارشناسی پیوسته علمی کاربردی 3 هزار و 764 نفر شرکت کردند که از این تعداد یک هزار و 746 نفر زن و 2 هزار و 18 نفر مرد بوده اند.

همچنین در دوره کارشناسی ناپیوسته 136 هزار و 656 نفر داوطلب شرکت کرد که از این تعداد 56 هزار و 223 نفر زن و 8 هزار و 433 نفر مرد بوده اند.

به گزارش مهر، در کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی که روز گذشته برگزار شد، 61 هزار نفر پذیرش می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

}}}}}}}}}}}}}

NewUser
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NewUser » شنبه 8 بهمن 1390, 4:29 pm

vip3x نوشته شده:
negi نوشته شده:

اين خبر كه گفتن 7 تا 9 بهمن ماله روز بعد از امتحانه-من چند روز پيش باهاشون مكاتبه كردم و نيمه دوم بهمن رو بهم گفتند،در ضمن براي جواب تكميل ظرفيت سراسري ها هم پرسيدم كه گفتند نيمه اول بهمن مياد.يعني همين روزاست كه جواب تكميل ظرفيت ها هم بياد.به هر حال خدا ازشون نگذره.من يكي كه دارم از استرس مي ميرم.
تو متن زير به جمله اي كه مشخص كردم توجه كنيد كه نوشته ديروز:

{{{{{{{{{{{{{

پذیرش 61هزار نفر/
نتایج آزمون ترمی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی تا 9بهمن اعلام می شود
نتایج کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی اوایل بهمن ماه با پذیرش 61 هزار نفر اعلام می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، با برگزاری کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی نتایج نهایی این آزمون 7 تا 9 بهمن ماه سال جاری اعلام می شود.

در دوره کارشناسی پیوسته علمی کاربردی 3 هزار و 764 نفر شرکت کردند که از این تعداد یک هزار و 746 نفر زن و 2 هزار و 18 نفر مرد بوده اند.

همچنین در دوره کارشناسی ناپیوسته 136 هزار و 656 نفر داوطلب شرکت کرد که از این تعداد 56 هزار و 223 نفر زن و 8 هزار و 433 نفر مرد بوده اند.

به گزارش مهر، در کنکور کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی که روز گذشته برگزار شد، 61 هزار نفر پذیرش می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

}}}}}}}}}}}}}
چه خبره آخه؟ با دست هم پاسخنامه ها رو صحیح کرده بودن تا الان نتایج رو باید اعلام می کردن. شما کی مکاتبه کردین؟ما که هرچی زنگ میزنیم تلفن آزاد نمیشه
آخرین ویرایش توسط NewUser در شنبه 8 بهمن 1390, 6:25 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » شنبه 8 بهمن 1390, 5:15 pm

سلام همه همه بچه های منتظر
اینم پاسخ مکاتبه من با سنجش

عنوان درخواست اعلام نتایج آزمون علمی کاربردی
تاريخ ارسال جواب 1390/11/08-12:56
پاسخ با سلام داوطلب گرامی: اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا و از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 1:35 am

بابا زخممون کردن...ااااااااااه اون از تکمیل ظرفیت اینم از علمی کاربردی---ازاد که پولیه سریع جوابشو زدن

kamran666

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

پست توسط kamran666 » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 5:55 pm

سلام منم از سیستم پرسش پاسخ سایت سنجش که پرسیدم اینا جواب دادن

عنوان درخواست اعلام نتايج
تاريخ ارسال جواب 1390/11/09-12:54
پاسخ با سلام نیمه دوم بهمن اعلام می شود با تشکر
ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

kamran666

پست توسط kamran666 » یک‌شنبه 9 بهمن 1390, 6:10 pm

در خصوص ثبت نام آزاد هم مشکلی نیست من آزاد تهران شمال قبول شدم از دانشگاه پرسیدم گفت اشکالی نداره شما که منتظر جوابین صبر کنید 29و30بهمن ثبت نام با تاخیر انجام بدین. dan dan اما خودمونیم فکر کردن قراره فضا پیما بفرستن کره مریخ زورشون میاد اعلام کنن.دانشگاه آزاد با علمی کاربردی کنکورش با فاصله 1هفته برگزار شد چطوره اونا میتونن اعلام کنن اما این نه؟روزگار غریبست........... ger ger ger ger ger ger

آواتار کاربر
Ehsanjahan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Ehsanjahan » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 9:27 pm

با سلام
ببخشید دوستان یک سوالی داشتم می خواستم بدونم آیا اگر من علمی کاربردی قبول شدم می تونم درس هایی که در ترم 1 غیر انتفاعی پاس کردم تطبیق بدم آیا شرایط خاصی داره
با تشکر

amvag

پست توسط amvag » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 10:35 pm

قبلا گفته بودند اوایل بهمن اعلام میشود اگر کسی اطلاع پیدا کرد همینجا بذاره تا بقیه هم بفهمند
goll goll goll goll goll goll goll goll goll goll goll

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ali11 » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 10:37 pm

Ehsanjahan نوشته شده:با سلام
ببخشید دوستان یک سوالی داشتم می خواستم بدونم آیا اگر من علمی کاربردی قبول شدم می تونم درس هایی که در ترم 1 غیر انتفاعی پاس کردم تطبیق بدم آیا شرایط خاصی داره
با تشکر
ببین دوست من معمولا درسهایی رو که بالای دوازده پاس کرده باشی رو ازت قبول می کنند فکر نکنم گیر بدهند موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:
STUDY while others are sleeping
مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند

poroshat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط poroshat » سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 11:51 pm

ali11 نوشته شده:
Ehsanjahan نوشته شده:با سلام
با تشکر
ببین دوست من معمولا درسهایی رو که بالای دوازده پاس کرده باشی رو ازت قبول می کنند فکر نکنم گیر بدهند موفق باشی goll
سلام دوست عزیز
منم شرایطم مثل شماست زنگ زدم دانشگاه گفت باید شهریه ثابت رو بدی تا ما انصرافتو بدیم و نمراتتو واست ثبت کنیم که ببری واسه تطبیق
درسای بالای 12 هم تطبیق میخوره

NewUser
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NewUser » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 10:27 am

نتایج احتمالا 25 بهمن به بعد میاد nar:

آواتار کاربر
sarabano
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarabano » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 10:52 am

25 بهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! چه کسی کجا گفته آیا؟؟
بابا اعلام کنید من قبول نشدم . کار و زندگی دارم . برنامه ریزی به روش خودم دارم ktb: ktb: ktb: ger
به سلامتی کلاغ که آزادی رو به زیبایی ترجیح داد.

poroshat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط poroshat » چهارشنبه 12 بهمن 1390, 11:01 am

NewUser نوشته شده:نتایج احتمالا 25 بهمن به بعد میاد nar:
کی گفت 25 بهمن به بعد؟؟؟
واییییییییی من باید برم غیرانتفاعی انتخاب واحد منتظر نتیجه ام
چه گیر افتادیم با این سنجش

قفل شده