سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 10:20 am

زندگی نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان

اما در مورد سوالات علمی کاربردی باید بگم تخصصی هاش بسیار سخت بود اگه خوب به سوالات نگاه کنید این سوالات در سطح کارشناسی ارشد بود نه در سطح کارشناسی ناپیوسته سوالات آزاد خیلی آسون تر بود.فقط خدا بهمون رحم کنه
از بچه هایی که اهل تبریز هستند لطفا یک نفر بگه بهترین کلاسهای کنکوری که در تبریز وجود داره مال کدوم موسسه هستش .واستاداشون کیا هستن خیلی مهمه من میخوام از فرودرین خودم رو برای سراسری آماده کنم. ممنون میشم جواب بدید
با سلام
بچه تبريز بودي و نميگفتي :wink:
بهترين كلاس ديباگران يا همون مجتمع فني تهران شعبه تبريز آدرسش هم برو شعبه آبرسان داخل كوچه يه نبشش ساندويچ هاني يه نبشش هم فكر كنم بانك ملي كلاسهاي كنكور كامپيتور اونجا برگزار ميشه
اونجا هم بدك نيست چون به غير از اين ديگه موسسه نيست كه براي كارداني به كارشناسي كلاس بر گزار كنه يدونه هم استاد شير افكن با نام موسسه شير افكن هستش كه توصيه ميكنم نري يك روز از تهران ميياد همه كلاسهارو تشكيل ميده ميره همه ميگن آشغال هستش كلاسها
اگه هم ميخواهيي به ديباگران بري فقط دكتر كريم پور براي ساختمان و برنامه نويسي و دكتر سليمي براي رياضي اينا عالي هستش دكتر سعيدي براي سيستم عامل و ذخيره ميياد هم خوب نيست هم خوب هست اگه يه دور خونده باشي اين درسها برات مفيد هستش اما كلا يكمي خوب نيست
اگه بازم راهنمايي خواستي بگو ميگم
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 10:32 am

با اين حساب من گند زدم پس :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 10:38 am

اينو ببينين!!!!!!!!!!!
يه گند ديگه از سازمان رنجش

http://82.99.202.139/e_answering/user/a ... ode=238189

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 10:55 am

kanan نوشته شده:
nazi111 نوشته شده:ظاهرا اکثر بچه ها برنامه نویسی خوب نزدن :(

اگه اینطور باشه شانس قبولیم زیاده چون بقیه رو خوب زدم :D
خوش به حال شما و ساير دوستان من كه هيچي نزدم گفتم ديگه اگه 2+2 ميدادن ميگفتم 5
شما دوستان كه ميگين اين سوال اشتباه بود يا اون يكي اصلا نميدونم چنين سوالي بود يا نه
عين مني!! :cry: :cry:

دانشجوی ارشد نرم افزار

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط زندگی » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 12:02 pm

kanan نوشته شده:

اما در مورد سوالات علمی کاربردی باید بگم تخصصی هاش بسیار سخت بود اگه خوب به سوالات نگاه کنید این سوالات در سطح کارشناسی ارشد بود نه در سطح کارشناسی ناپیوسته سوالات آزاد خیلی آسون تر بود.فقط خدا بهمون رحم کنه
از بچه هایی که اهل تبریز هستند لطفا یک نفر بگه بهترین کلاسهای کنکوری که در تبریز وجود داره مال کدوم موسسه هستش .واستاداشون کیا هستن خیلی مهمه من میخوام از فرودرین خودم رو برای سراسری آماده کنم. ممنون میشم جواب بدید
با سلام
بهترين كلاس ديباگران يا همون مجتمع فني تهران شعبه تبريز آدرسش هم برو شعبه آبرسان داخل كوچه يه نبشش ساندويچ هاني يه نبشش هم فكر كنم بانك ملي كلاسهاي كنكور كامپيتور اونجا برگزار ميشه
اونجا هم بدك نيست چون به غير از اين ديگه موسسه نيست كه براي كارداني به كارشناسي كلاس بر گزار كنه يدونه هم استاد شير افكن با نام موسسه شير افكن هستش كه توصيه ميكنم نري يك روز از تهران ميياد همه كلاسهارو تشكيل ميده ميره همه ميگن آشغال هستش كلاسها
اگه هم ميخواهيي به ديباگران بري فقط دكتر كريم پور براي ساختمان و برنامه نويسي و دكتر سليمي براي رياضي اينا عالي هستش دكتر سعيدي براي سيستم عامل و ذخيره ميياد هم خوب نيست هم خوب هست اگه يه دور خونده باشي اين درسها برات مفيد هستش اما كلا يكمي خوب نيست
دوست عزیز ممنون که جواب دادی . فقط یه کم بیشتر توضیحات بدید ممنون میشم چون میخوام هزینه ای هنگفتی بدم شوخی نیست .هم باید خونه بگیرم هم بخونم و........
من اهل تبریز نیستم اهل یکی از شهرستان های کوچک دور و بر هستم میخوام بیام تبریز خونه بگیرم و درس بخونم .یعنی اگه علمی کاربردی قبول نشم میخوام این این کار رو بکنم.
باز هم ممنون :oops: :oops:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 12:08 pm

farshidshd نوشته شده:اينو ببينين!!!!!!!!!!!
يه گند ديگه از سازمان رنجش

http://82.99.202.139/e_answering/user/a ... ode=238189

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: این دیگه حسابی منو نا امید کرد.

خودمونیم عجب سوتی دادن هااااااااااااااااااااااا :wink:
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

ali_gtp
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_gtp » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 1:34 pm

اينم درصدهاي احتمالي من: (چون ممکنه سوال اشتباه داشته باشم)

عمومي:

معارف:20
ادبيات:35
زبان:70
رياضي:0

-----------------------------

تخصصي:

برنامه سازي:5 (ترسيدم بيشتر بزنم. همينم ممکنه...)
ساختمان:86
ذخيره:33
زبان تخصصي:50 (يعني وقت نکردم وگرنه بيشتر مي زدم)

نظراتون رو برام بگين ببينم اميدي هست؟
ممنون از لطف شما...

-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
يکي جواب منو بده بابا قبول ميشم يا نه؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 1:45 pm

زندگی نوشته شده:
kanan نوشته شده:

با سلام
دوست عزیز ممنون که جواب دادی . فقط یه کم بیشتر توضیحات بدید ممنون میشم چون میخوام هزینه ای هنگفتی بدم شوخی نیست .هم باید خونه بگیرم هم بخونم و........
من اهل تبریز نیستم اهل یکی از شهرستان های کوچک دور و بر هستم میخوام بیام تبریز خونه بگیرم و درس بخونم .یعنی اگه علمی کاربردی قبول نشم میخوام این این کار رو بکنم.
باز هم ممنون :oops: :oops:
اگه اهل شبستر يا نزديك باشي تيكمه داش و از اينا كه خونه گرفتن نميخواد
اگه ميخواهي اينجا تبريز خونه اينا بگيري فقط دكتر كريم پور و دكتر سلمي چرا ميخواهي خونه بگيري گرونه فكر رفت و برگشت از اون ارزون و با صرفه باشه فقط هفته يك جلسه تشكيل ميشه يعني تو يك ماه 4 جلسه براي 4 جلسه ميخواهي خونه بگيري
حالا يادم اومد بيا تبريز ببين نصف كلاس ها رد نشدن
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
saba
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tabriz
تماس:

پست توسط saba » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 2:11 pm

استاد کریم پور که فقط از دیباگران تامین میشه بدترین آدمی که تا کنون دیدم.

خدا لعنتش کنه برای ما برنامه ریزی کرد و قرار بر این شد که برای ما ساختمان داده ها، برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس بگه و خانم محترمش هم برنامه نویسی پاسکال و سیستم عامل.

طبق این برنامه وقتی که پولشونو از بابت کلاسهای ساختمان و سیستم و پاسکال گرفتن، با عنایت به اینکه متوجه شدن که سیستم عامل حذف شده، دیگه کلاس سی و سی پلاس پلاس را تشکیل ندادن و دستمونو گذاشتن توی پوست گردو.

و این بود داستان ما (یعنی من و دوستانم که حدود 8 نفر میشیم) که موندیم دست این استاد پول دوست.

اگر خودتون بخونین بهتر از هر کلاس دیگری هستش اگر می خوای هزینه بزاری و سرمایه گذاری کنی فقط کتاب تست بخر و تست بزن.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 5:47 pm

با سلام
saba جان من نميدونم چرا اينطوري كردن اقاي كريم پور درسته خالي بنده حي ميگه ميرم استراليا و از اين حرفها ولي براي ما قرار بود فكر كنم 30 ساعت بود كه بيش از 50 ساعت كلاس تشكيل داد ما از بهمن شروع كرديم با هفته يك جلسه بعد عيد شد 2 جلسه در هفته 2 هفته مونده بود به امتحان كلاس تمام شد براي همون من قبول نشدم اصلا وقت نكردم درس ها رو دوباره مرور كنم يه جزوه 200 صفحه اي به ما براي ساختمان داده گفت كريم پور كه من خودم بازم به اون جزوه نگاه ميكنم و چنان نكاتي رو گفتن كه حتي تو كتاب مقسمي و پارسه هم نيست من فقط تست از روي كتاب مقسمي ميزنم خانمشون هم نميدونم از كي سيستم عامل ميگن دكتر سعيدي فكر كنم از اون بهتر باشه چون سعيدي دكتره خانمشون ليسانس :?: :roll: :roll:
واقعا من مونده چرا اينطوري كردن :shock: :shock:
البته saba جان هر كسي يه نظر داره ممكنه حرفه شما هم درست باشه چون يه نوع كلاه برداري ميشه طبق گفته شما
اگر خودتون بخونین بهتر از هر کلاس دیگری هستش اگر می خوای هزینه بزاری و سرمایه گذاری کنی فقط کتاب تست بخر و تست بزن.
موافقم :wink:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
saba
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tabriz
تماس:

پست توسط saba » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 6:20 pm

یکی از بچه ها توی همون کلاس کنکور(کلاس کنور جهاد دانشگاهی) قبلاٰ دانشجوی همین دکتر کریم پور بودمی گفت همچین درس میده که خدای همون درس میشی، روی همین تبلیغات ما هم اومدیم ثبت نام کردیم. رفتیم کلاس، اولین جلسه اومد برنامه ریزی برامون کرد منم گفتم که چون رشتم کامپیوتر نیست در واقع از مرحله حدود 2سالی عقبم برام قابل استفاده هست یا نه که گفتش آره.

اوایل یعنی 1 جلسه ی 3 ساعته خوب درس داد بعدش اومد توی کلاس از روی همون جزوه ی 200 صفحه ایش می خوند بعدش می گفت: یه روز توی خونه نیشسته بوم داشم تخمنه می خوردم که تیفونم زنگ زند تیلیفونم برداشتم گفتم کیسته گفت دوحدور (دکتر) عیسی زاده استه، دیگه کلاس رفت. این کلاس کنکوره الان دکتر کریم پور هستش.

کلاس فعلی ساختمان داده که 2 جلسه هم تشکیل شده، دیباگران، دکتر کریم پور، جمعه ها ساعت 2 تا 4.

Linda

پست توسط Linda » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 6:51 pm

سلام
اینم درصدای احتمالی من
ادبیات : 100
معارف : 50
زبان عمومی : 70
ریاضی : 0
-----------------------------------------
ذخیره : 70
ساختمان : 50
زیان : 50
برنامه نویسی : 10
-------------------------------------
با این درصدا امیدی دارم یا نه
درضمن ادمین محترم با هر کدوم از بچه ها که در توانش هست لطف کنه جوابای دقیقو بذاره تا همه از سر در گمی در بیایم هممون
ممنون از همه
به امید موفقیت همه

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 8:16 pm

با سلام
آره saba جان دوست شما راست گفته واقعا فوق العاده تدريس مي كنند براي ما جزوه نداشت از كتاب مقسمي و پارسه و نميدونم نويسندش كيه انتشارات نص از اين 3 كتاب به اضافه نكاتي كه خودش ميگفت
اگه تو كلاسهاي آقاي كريم پور بشيني بعد از اينكه خونه رسيدي يه دور جزوه اون جلسه بخوني 100 تا تست اون جلسه بزني 80 تا درست ميزني
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط زندگی » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 8:18 pm

سلام خدمت همه

ممنون که با توضیحات لازم جواب بنده رو دادید.خیلی خیلییییییییییییییییییییی ممنونم
من چند نکته رو عرض میکنم که خیلی مهمه.
من تو درسهای تخصصی نسبتا خوب هستم و کتابهای تست زیاد کار کردم .ولی باید این رو یاد آور بشم که از سال 86 کنکور سراسری منظورم هستش نحوه طرح سوالات برنامه نویسی ، ساختمان داده و یه کمی ذخیره عوض شده و میتونم با جرات بگم سوالات خیلی سخت شده من تست های از سال 1375 تا 1384 رو کار کردم برای کنکور 1386 ولی وقتی رفتم سر جلسه کنکور کلا قفل کردم. وباید یادآور بشم به علت تغییر در نحوه سوالات الان کتابها به درد نمیخورن و باید در نوشتن کتابها تجدید نظری بشه یعنی این نظر منه و حتما باید بری کلاس همین کنکور علمی کاربردی این گفته منو تایید میکنه.خوب نمیگم نمیشه خودت خوند ولی دیگه احتیاج به کلاس داری کنکور دانشگاه زاد خیلی راحت بود ولی من خودم میدونم جاهای ست ها رو اشتباه زدم به همین خاطره قبول نشدم .الان که مگید کلاسها در تبریز به درد نمیخوره و من باید فکر چاره باشم مجبورم یه برنامه ریزی کلی انجام بدم.

آواتار کاربر
hekmat
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

پست توسط hekmat » یک‌شنبه 12 اسفند 1386, 9:58 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز
اولا یه سلام مخصوص خدمت همشهری های بسیار عزیزم منم تبریزیم و برای آزاد به مجتمع فنی دیباگران تهران رفتم و شاگرد دکتر کریم پور بودم استاد بدی نیست ضمنا دکتر سعیدی به نظر من استاد خیلی خوبیه
موفق باشید دوستان عزیز مخصوصا همشهری های گرامی (عزیز همشهریلر همیشه ساغ قالاسوز) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
خدایا چنان کن که سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاینده و سرافراز باشید حکمت

قفل شده