با این وعض بخدا فقط و فقط دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
behrozkn

با این وعض بخدا فقط و فقط دانشگاه آزاد

پست توسط behrozkn » سه‌شنبه 17 آبان 1390, 2:37 am

سلام دوستان من کاردانی برق از دانشگاه آزادو دارم و میخوام امسال کارشناسی شرکت کنم.گله من به این دلیله که یه چند ماهی تو اینترنت و دوستان و اساتید چیز هایی رو شنیدم.راستش دیروز دفترچه سراسری 90رو دانلود کردم و وقتی نگاه به لیست دانشگاه هاشون کردم دیدم 95 درصد دانشگاه هاشون مخصوصا برای رشته خودم که برق قدرت است غیر انتفاعی هستش یعنی دولتی نداریم و فقط یکی تو همین تهران که شهید رجایی بود که اونم دیگه پذیرش نمیکنه. بعدش نشستم با خودم گفتم خداییش من که از دانشگاه آزاد راضیم نه تو روند تدریسش کم میذاشت نه تو سیستم آزمایشگاهیش و از همه مهمتر هیچ کس و ارگانی جرات دخالت در امور دانشگاه آزادو نداره و حالا اینو میخوام بگم حالا شما برو دانشگاه دولتی(خودم با چشم خودم دیدم)هیچ عزت و احترامی به دانشجو نمیذارن.همه چی زوری .به طور عمد دروسه انتخابی تو حذف میکنن با این که مجاز برای انتخابش هستی.
حالا اینو که میدونین که برای کاردانی به کارشناسی دولتی هامون پس همین سه چهار تا آموزشکده هامون هستن که نمیدونم رفتید یا نه یه مدرسه رو کردن دانشگاه.((مخلط نیست))))) khk:
و از همه مهمتر اینه که هی از این وزارت خونه به اون وزارت خونه پاسش میدن dava (اینگار اخه) est که در حال حضر واگذار کردن به وزارت علوم. nisdh
آقایون و خانم ها نظر شخصی خودم sbl
من حاضرم شهریه خداتت تومن دانشگاه آزادو بدم ولی تو همچین دانشگاهی دولتی درس نخونم
الانم دارم قشنگ درس میخونم تادانشگاه مورد علاقم که دانشگاه آزاد واحد تهران سخته قبول شم و با افتخار درس بخونم.
yes: shad rgs danesh
از دوستان خواهش میکنم او نایی که همین چیزی رو که من حس کردم اوناهم فهمیدن نظراتشونو بذارن goll

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

Re: با این وعض بخدا فقط و فقط دانشگاه آزاد

پست توسط amino » سه‌شنبه 17 آبان 1390, 8:17 pm

behrozkn نوشته شده:سلام دوستان من کاردانی برق از دانشگاه آزادو دارم و میخوام امسال کارشناسی شرکت کنم.گله من به این دلیله که یه چند ماهی تو اینترنت و دوستان و اساتید چیز هایی رو شنیدم.راستش دیروز دفترچه سراسری 90رو دانلود کردم و وقتی نگاه به لیست دانشگاه هاشون کردم دیدم 95 درصد دانشگاه هاشون مخصوصا برای رشته خودم که برق قدرت است غیر انتفاعی هستش یعنی دولتی نداریم و فقط یکی تو همین تهران که شهید رجایی بود که اونم دیگه پذیرش نمیکنه. بعدش نشستم با خودم گفتم خداییش من که از دانشگاه آزاد راضیم نه تو روند تدریسش کم میذاشت نه تو سیستم آزمایشگاهیش و از همه مهمتر هیچ کس و ارگانی جرات دخالت در امور دانشگاه آزادو نداره و حالا اینو میخوام بگم حالا شما برو دانشگاه دولتی(خودم با چشم خودم دیدم)هیچ عزت و احترامی به دانشجو نمیذارن.همه چی زوری .به طور عمد دروسه انتخابی تو حذف میکنن با این که مجاز برای انتخابش هستی.
حالا اینو که میدونین که برای کاردانی به کارشناسی دولتی هامون پس همین سه چهار تا آموزشکده هامون هستن که نمیدونم رفتید یا نه یه مدرسه رو کردن دانشگاه.((مخلط نیست))))) khk:
و از همه مهمتر اینه که هی از این وزارت خونه به اون وزارت خونه پاسش میدن dava (اینگار اخه) est که در حال حضر واگذار کردن به وزارت علوم. nisdh
آقایون و خانم ها نظر شخصی خودم sbl
من حاضرم شهریه خداتت تومن دانشگاه آزادو بدم ولی تو همچین دانشگاهی دولتی درس نخونم
الانم دارم قشنگ درس میخونم تادانشگاه مورد علاقم که دانشگاه آزاد واحد تهران سخته قبول شم و با افتخار درس بخونم.
yes: shad rgs danesh
از دوستان خواهش میکنم او نایی که همین چیزی رو که من حس کردم اوناهم فهمیدن نظراتشونو بذارن goll
سلام عزیزم نظراتت خیلی محترمه و کامل . منم نظره خودمو میگم :
من دوسال کاردانیمو دانشگاه ازاد بودم . توی این مدت بدترین رفتار ممکن با من شد چه از نظره استاد و چه کارمندان که ترکوندن و چه حتی حراست. طوری شد که من بدترین دوران زندگیمو گذروندم و گور بابای اینجور دانشگاه مختلط بودن .
بخوام یه مثال برات بزنم برای فارغ التحصیلی من اقدام کردم هیچ مدرکی مبنی بر این که من توی این واحد درس خوندم نبود یعنی به من میگفتن تو اصلا دانشجوی اینجا نیستی تنها چیزی که تونست دانشجو بودن منو ثابت کنه نمرات توی سیستم دانشگاه بود . حتی فرم کاراموزی و پروژم هم نبود . که 3 هفته دقیقا خواهش و تمنای این کارمند و اون کارمند و بکون که تازه کپی مدارکتو بهت بدن با بدترین لعن ممکن با من رفتار شد توی این 3 هفته .و بماند
اما برای کارشناسی من غیر انتفاعی رجای قزوین قبول شدم از تهران میرم قزوین . و ازاد هم رتبه ی 29 شدم و هر اولویتی دوست داشته بودم میتونستم برم اما گفتم کلامم بیفته دانشگاه ازاد برش نمیدارم . اما خوشبختانه میبینم که برای شما همچین اتفاقی نیفتاده . و دیدم پول دانشگاه ازاد و ندارم ترمی فقط 560 تومن شهریه ثابت بدم . الان توی غیرانتفاعی 480 تومن ثابت و 17 واحدم شده
و اتفاقا دانشکده ما مختلطه حالا شاید اموزشکده های دیگه اینجوری نباشه . و من توی این دانشکده هیچ حراستی ندیدم و یکبار هم تا به امروز برای ورود به دانشگاه کارت نشون ندادم و توی ازاد به کارتی که خودشونم داده بودن اعتماد نداشتن
من این حرفهارو نزدم که بگم ازاد بده و غیرانتفاعی خوبه . قرض فقط صحبت با هم بود . امیدوارم هرجا هستی موفق باشی
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

قفل شده