تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
behnamjdd
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط behnamjdd » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 2:24 pm

alireza_n نوشته شده:
pink20 نوشته شده:این ازمون فقط برای جاماندگان برگذار میشه ؟
یا اونایی که شهریور شرکت کردن باز هم می تونن شرکت کنن ؟؟؟ sanj: ktb:

همه
در ضمن شهریه ثابتش میره رو 630
فکر نمی کنم شهریه ثابت بره بالا
چون معمولا شهریه ها هر سال گرون میشه نه هر ترم

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 2:33 pm

behnamjdd نوشته شده:
alireza_n نوشته شده:
pink20 نوشته شده:این ازمون فقط برای جاماندگان برگذار میشه ؟
یا اونایی که شهریور شرکت کردن باز هم می تونن شرکت کنن ؟؟؟ sanj: ktb:

همه
در ضمن شهریه ثابتش میره رو 630
فکر نمی کنم شهریه ثابت بره بالا
چون معمولا شهریه ها هر سال گرون میشه نه هر ترم
اصلآ ربطی به سال نداره
کلآ 10 % به شهریه های ورودی جدیدی ها اضافه میشه

pink20

پست توسط pink20 » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 4:38 pm

شهر خودمون قبول بشیم شهریه رو یه کار می کنیم..
مهم شهر خودمونه..
من شهریور نیشابور قبول شدم ..
اما نرفتم
فقط مشهد می خوام..
اما باید این دفعه خخخخخیلی بخونم rooz khk:

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 7:07 pm

sahar25 نوشته شده:رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی این دانشگاه برای دومین بار پیاپی خبر داد و گفت: کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بار دیگر برگزار می شود.

عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: ما دوباره می خواهیم کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) دانشگاه آزاد را برگزار کنیم اما زمان ثبت نام هنوز قطعی نشده و به زودی اعلام می شود.

وی درباره زمان برگزاری این آزمون برای جاماندگان، گفت: زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی اواخر پاییز و یا اوایل دی ماه سال جاری خواهد بود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی درباره علت تکرار برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد، خاطر نشان کرد: به این علت که امسال تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته را تغییر داده بودیم داوطلبان گلایه کردند بنابراین کنکور کارشناسی ناپیوسته بدون هیچ تغییری برای جاماندگان بار دیگر برگزار می شود.

سجادی جاغرق، زمان اعلام ثبت نام و ظرفیت پذیرش را به بعد از اتمام بررسیهای لازم در این باره موکول کرد.

به گزارش مهر، پیش از این کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه 18 شهریورماه برگزار شد.

این در حالیست که مرکز آزمون دانشگاه آزاد، این کنکور را در سنوات گذشته در فصل پاییز برگزار می کرد.
بهترین خبری که این چند وقت شنیدم بود.

بچه ها یه سوال اساسی: من اگر همین کنکوری که الان صحبتش شد شرکت کنم (یعنی فرض کنیم قبول شدگان این کنکور دوم نیمه دوم یعنی ترم بهمن میتونن برن سر کلاس) و قبول بشم,بعد تا یک سال میتونم نرم دیگه. اینکه درش حرفی نیست. حالا سوال من اینجاست :

اگر کنکور نیمه دوم رو قبول شدم,میتونم برم رزرو کنم اون یک ترم رو (ترم بهمن رو) و بعد تابستون مجدد کنکور بدم و اگر جای بهتری قبول شدم اون رو برم؟ قضیه از این قراره که من کاردانیم هنوز مونده. حالا میخوام برای بهمن یه دانشگاهی که تراز کمتر داره رو بزنم و اون رو داشته باشم,از اونور تابستون تهران شمال رو بزنم. حالا اگر رزرو کنم کارشانسیم رو میتونم تابستون دوباره شرکت کنم و جای بهتر رو (اگر قبول شدم) برم؟

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 8:38 pm

20:30 هم اعلام کرد.
فقط بچه ها ثبت نام که شروع شد حتما اینجا بگید یه وقت جا نمونیم.

behnamjdd
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behnamjdd » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 9:17 pm

konkoorkk نوشته شده:
sahar25 نوشته شده:رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی این دانشگاه برای دومین بار پیاپی خبر داد و گفت: کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بار دیگر برگزار می شود.

عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: ما دوباره می خواهیم کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) دانشگاه آزاد را برگزار کنیم اما زمان ثبت نام هنوز قطعی نشده و به زودی اعلام می شود.

وی درباره زمان برگزاری این آزمون برای جاماندگان، گفت: زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی اواخر پاییز و یا اوایل دی ماه سال جاری خواهد بود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی درباره علت تکرار برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد، خاطر نشان کرد: به این علت که امسال تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته را تغییر داده بودیم داوطلبان گلایه کردند بنابراین کنکور کارشناسی ناپیوسته بدون هیچ تغییری برای جاماندگان بار دیگر برگزار می شود.

سجادی جاغرق، زمان اعلام ثبت نام و ظرفیت پذیرش را به بعد از اتمام بررسیهای لازم در این باره موکول کرد.

به گزارش مهر، پیش از این کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه 18 شهریورماه برگزار شد.

این در حالیست که مرکز آزمون دانشگاه آزاد، این کنکور را در سنوات گذشته در فصل پاییز برگزار می کرد.
بهترین خبری که این چند وقت شنیدم بود.

بچه ها یه سوال اساسی: من اگر همین کنکوری که الان صحبتش شد شرکت کنم (یعنی فرض کنیم قبول شدگان این کنکور دوم نیمه دوم یعنی ترم بهمن میتونن برن سر کلاس) و قبول بشم,بعد تا یک سال میتونم نرم دیگه. اینکه درش حرفی نیست. حالا سوال من اینجاست :

اگر کنکور نیمه دوم رو قبول شدم,میتونم برم رزرو کنم اون یک ترم رو (ترم بهمن رو) و بعد تابستون مجدد کنکور بدم و اگر جای بهتری قبول شدم اون رو برم؟ قضیه از این قراره که من کاردانیم هنوز مونده. حالا میخوام برای بهمن یه دانشگاهی که تراز کمتر داره رو بزنم و اون رو داشته باشم,از اونور تابستون تهران شمال رو بزنم. حالا اگر رزرو کنم کارشانسیم رو میتونم تابستون دوباره شرکت کنم و جای بهتر رو (اگر قبول شدم) برم؟

داداش یه چند صفحه قبل رو بخون
الکی خودتو واسه تهران شمال به آب و آتیش نزن

اصلا قابله مقایسه حتی با اسلامشهر هم نیست
ترازش هم بالاست

اگه مطمئنی با تراز بالای 6500 قبول میشی فقط تهران جنوب

behnamjdd
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behnamjdd » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 9:20 pm

بچه ها یه سوال

ممکنه یه سری دانشگاه ها تو آزمون بهمن نباشند ؟
مثلا دانشگاه قیامدشت نزدیک 200 تا دانشجو واسه آزمون قبلی گرفته

امکان داره تو لیست نباشه ؟ ger:

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 9:36 pm

داداش یه چند صفحه قبل رو بخون
الکی خودتو واسه تهران شمال به آب و آتیش نزن

اصلا قابله مقایسه حتی با اسلامشهر هم نیست
ترازش هم بالاست

اگه مطمئنی با تراز بالای 6500 قبول میشی فقط تهران جنوب
تهران شمال چون ترازش 300 (الی 500) تا کمتر از جنوب هست راحت تر میشه قبول شد. من سوالم رو برای همین پرسیدم. که ببینم اگر بشه این کنکور بهمن رو یه جایی که مطمئنم قبول میشم (مثل رودهن-قزوین-کرج و ..) بزنم و بعد اون یک ترم رو رزرو کنم,اون وقت تابستون با خیال راحت تهران شمال (یا جنوب) رو بزنم و اگر قبول شدم اون رو برم.

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 10:44 pm

ولی از حق نگذریم انصافا تهران شمال اساتید خوبی داره
هر چقدر برخود مسولین بد بود از اینطرف اساتید خوش برخورد و با دانشی داره
اولش تو ذوقم خورد ولی الان که سر کلاسها رفتم و اساتید و دیدم خیلی راضیم از اینکه تهران شمال میرم.

Juventus FC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Juventus FC » سه‌شنبه 19 مهر 1390, 11:32 pm

فوق العادست rgs rgs rgs rgs rgs

قول میدم این دفه گند نزنم bale bale

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » چهارشنبه 20 مهر 1390, 8:50 am

بچه ها برای 2 چیز دعا کنید :

1: کنکور به آسونی تابستون باشه و سختش نکرده باشن.
2: ترازها به توپی تابستون باشه و بالا نرفته باشن.

sahar25
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط sahar25 » چهارشنبه 20 مهر 1390, 12:37 pm

کسی میدونه کارشناسی ناپیوسته هنر به غیر از قیامدشت دیگه کجا هست که نزدیک تهرانه؟

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » چهارشنبه 20 مهر 1390, 1:00 pm

sahar25 نوشته شده:کسی میدونه کارشناسی ناپیوسته هنر به غیر از قیامدشت دیگه کجا هست که نزدیک تهرانه؟
پرند گرافیک داره ولی اگر گرایش دیگه ای از هنر دنبالش هستید نمیدونم

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » چهارشنبه 20 مهر 1390, 1:17 pm

رتبه بندی دانشگاه های ایران در جهان به همراه رنگینگ
جالبه بدونید اصلآ موسسات غیر انتفاعی رتبه جهانی نداره ..... حتی شمسی پور که خیلی کشته مرده داره

http://www.4icu.org/ir/

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » چهارشنبه 20 مهر 1390, 1:27 pm

alireza_n نوشته شده:رتبه بندی دانشگاه های ایران در جهان به همراه رنگینگ
جالبه بدونید اصلآ موسسات غیر انتفاعی رتبه جهانی نداره ..... حتی شمسی پور که خیلی کشته مرده داره

http://www.4icu.org/ir/
این که به نظر زیادم معتبر نمیاد
یعنی میخوای بگی دانشگاه شریف تو ایران رتبه 17 ؟؟؟
خیلی بخوایم رتبه کمی بدیم بهش دیگه حداقل جز 5 تا دانشگاه برتر ایران نه 17 !!!

قفل شده