آماده شدن برای کنکور بعد از 4سال

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
banizahra
محل اقامت: کوهبنان
تماس:

آماده شدن برای کنکور بعد از 4سال

پست توسط banizahra » چهارشنبه 13 مهر 1390, 4:38 pm

با سلام می خواستم برای کنکور 91 از نیمه مهرماه درس بخونم اما یعد از 4سال . سال اول رتبم خوب نبود نرفتم سال دوم رتبم 5775ولی نتونستم به دانشگاه برم چون مشکل خدمت سربازی داشتم 2سال سربازی بودم الا ن عزمم رو جزم کردم که بخونم اما بعضیا می گن دیگه نمی شه درس خوند می خواستم از شما کمک بگیرم

آواتار کاربر
ncs2008
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج سیتی
تماس:

Re: آماده شدن برای کنکور بعد از 4سال

پست توسط ncs2008 » چهارشنبه 13 مهر 1390, 6:10 pm

banizahra نوشته شده:با سلام می خواستم برای کنکور 91 از نیمه مهرماه درس بخونم اما یعد از 4سال . سال اول رتبم خوب نبود نرفتم سال دوم رتبم 5775ولی نتونستم به دانشگاه برم چون مشکل خدمت سربازی داشتم 2سال سربازی بودم الا ن عزمم رو جزم کردم که بخونم اما بعضیا می گن دیگه نمی شه درس خوند می خواستم از شما کمک بگیرم
دوست عزیز به نظر من همه این حرفا کشکه.همه چی به خود آدم بستگی داره اگه بخوای می تونی منم مثل تو رفتم خدمت اومدم 2 هفته خوندم و آبیک قبولیدم.قبول دارم سخته ولی باید قظیه نکشی تو خدمت رو بذاری کنار و بخونی بازم به نظر من علاوه بر سختیش یه حسن داره که شما که رفتی خدمت تازه قدر درس رو میدونی.منابع خواستی pm بده.
یک کیلو باش ولی مرد باش.نیم کیلو باش ولی آدم باش

قفل شده