تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
behzad70

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط behzad70 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:09 pm

sahar25 نوشته شده:چظوری باید قیامدشت رفت حالا خطی داره؟
آره از 3 راه افسریه خطی داره

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:12 pm

FRooZaN نوشته شده:
alireza_n نوشته شده:
اولا مطمئن باشید که که 4 ترم تموم نمیکنید واسه اینکه حداقل 12 واحد پیش بهتون میخوره
چرا از چیزی که اطلاع ندارید میگید؟
اگه معدل بالای 14 باشه 72 الی 74 واحد
اگه معدل پایین 14 باشه 24 واحد پیش میخورید
از اونجايي كه ميدونم خيلي سختگيري ميكنن اكثر دوستانم 5ترمه تموم كردن البته با ترم تابستوني.
فارق التحصيل شدن از دانشگاه ازاد كاملا برعكس وروديش سخته.

موفق باشيد
به خود شخص بستگی داره کسایی که کاردانی به کارشناسی هستن تجربه دارن و میدونن چی کار کنن
اصلآ هم به سطح دانشگاه ربط نداره به خود فرد ربط داره من ترم اول و دوم تو دماوند معدل کلم 12 بود از ترم سه شروع کردم که آخر با معدل کل 17 اومدم بیرون
بعضی ها هم مثلآ میرن تهران جنوب و جاهای سطح بالا مغرور میشن و حالا حالا میمونن اونجا

شمایی که مطلع هستید باید به عرضتون برسونم که
از معدل های زیر 14 اطلاع ندارم چقدر پیش می خورن اما من که معدلم 16 بود ترم پیش دانشگاه آزاد کرج قبول شدم اون موقع شهریش 521 بود. به ما اجباری 12 واحد پیش خورد که هزینه اون ترم 890 تومن شد (واسه رشته کامپیوتر) با احتساب 12 واحد پیش و دروس باقیش یادم نیست چون نرفتم. حالا حساب کن ببین 4 ترمه تموم میشد یا نه
رفیق من شهر قدس میره و اصلآ پیش بهش نخورده .....
درض من خیلی بهتر از علمی کاربردی و غیر انتفاعی هم امکانات بعدشم اینکه روی مدرکت میززن دانشگاه نه اینکه بزنن موسسه یا دانشکده

behyal
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behyal » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:15 pm

FRooZaN نوشته شده:
behyal نوشته شده:سلام به دوستانی که آزاد قبول شدن قصد ندارم نا امیدتون کنم اما موارد زیر رو بدونید بد نیست.

دوستان با شهریه ثابت 573 تومان پول یه پراید رو بذارید کنار واسه تحصیل.جدی میگم میگید نه؟
اولا مطمئن باشید که که 4 ترم تموم نمیکنید واسه اینکه حداقل 12 واحد پیش بهتون میخوره. دوما دانشگاه آزاد خیلی سخت گیری میکنه و کیلویی نمره نمیده (واسه اینکه پول بگیره از شما یا بابای بدبختتون). سوما ترمی شیرین حداقل 1،100،000 تومان بذارید کنار واسه انتخاب واحد (ما که غیر انتفاعی قبول شدیم شهریه ثابت 209 تومن و شهریه متغیر 266 تومان واسه 20 واحد درسی که عملی نداشت به جز یک درس تربیت بدنی متحمل شدیم شما که جای خود دارید)
دوستانی که غیر انتفاعی نزدیک شهرشون قبول نشدن یا نرفتن به امید اینکه ارزش آزاد از غیر انتفاعی بیشتره کلاه گشادی سرشون رقته واسه اینکه وقتی شما میری جایی مصاحبه خیلی خیلی به ندرت پیش میاد که بگن کجا مدرک گرفتی.بیشتر روی مهارت های شخصی تون حساب باز میکنند.(دوست من مدرک دیپلم داره تو پارس خودرو بخش انفورماتیک کار میکنه چرا؟واسه اینکه تخصصش تو نتورک خیلی بالاست و از مهندس های اون شرکت بیشتر سرش میشه)

در نتیجه به امید سطح دانشگاه نباشید خودتون باید تلاش کنید
دوست عزيز منم بخاطر همين موضوع نميرم .با اينكه خداروشكر خانوادم توانايي پرداخت دارن و علاقمند هستن كه ادامه تحصيل بدم اما من واقعا زورم مياد پول مفت بدم دست اينا dan
تازه بعدشم بايد بيكار بشينم خونه يا اينكه حالا اگه خيلي شانس بيارم چندرغاز بياد كف دستم.اين پول ميتونه سرمايه م باشه.
من از شهريه هاي دانشگاه علمي كاربردي خيلي خبر ندارم اما فكر ميكنم كمتر باشه و سطح علمي بالايي هم داره +استادهاي خوب .منتظرم كه دفترچش بياد.
سلام
شما که مشکل مالی نداری برو آزاد
زیاد روی علمی کاربردی حساب باز نکن چون قبول شدنش سخته به خاطر سهمیه شاغل و اینکه آزمون هاش استاندارد نیست من که برنامه نویسی فول بودم تو آزمون 88 کم اوردم به خاطر اینکه فکر کنم از سوال 3 به بعد وارد مباحث شی گرایی شده بود اونم چه شی گرایی باید مخ بودی حل میکردی

Maloos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Maloos » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:17 pm

Maloos نوشته شده:
Maloos نوشته شده:بچه ها دانشگاه خمینی شهر چه جور جاییه؟ لطفا بهم بگید. من اونجا قبول شدم gld

تو رو خدا یکی جواب منو بده. خواهش میکنم ger ger ger ger

چرا هیجکس جواب منو نمیدههههههههههههههههههههههههههههههه
لطفا بهم جواب بدید. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگید خمینی شهر دانشگاه خوبییه؟ با اینکه من آبادانیم ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

behyal
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behyal » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:21 pm

رفیق من شهر قدس میره و اصلآ پیش بهش نخورده .....
درض من خیلی بهتر از علمی کاربردی و غیر انتفاعی هم امکانات بعدشم اینکه روی مدرکت میززن دانشگاه نه اینکه بزنن موسسه یا دانشکده
شاید دانشگاه آزاد کرج واسه خودش یه چنین جریانی رو گذاشته که به قول خودش کلاس بذاره یا کاری کنه که ما 5 ترمه (اگه تونستیم) تموم کنیم.
در ثانی شما باقی مواردی که گفتم رها کردین چسبیدین به بی ارزش ترینش

masoudyd

پست توسط masoudyd » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:26 pm

دوستان با اومدن جواب من مشکل پیدا کردم
من غیرانتفاعی آبا ابیک(نزدیک قزوین) قبول شدم )بین غیرانتفاعی های دیگه ضعیف تره)و ثبت نام کردم و 500 تومن دادم ger
حالا دانشگاه ازاد واحد کرج قبول شدم خودم هم ساکن کرج هستم tof: البته دانشگاه آبیک سرویس واسه کرج هم داره

به نظرتون کدوم رو برم -علمی خیلی برام مهمه که ارشد قبول شم
لطفا همه نظر بدید تا من بهترین تصمیم رو بگیرم dan

behyal
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behyal » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:30 pm

masoudyd نوشته شده:دوستان با اومدن جواب من مشکل پیدا کردم
من غیرانتفاعی آبا ابیک(نزدیک قزوین) قبول شدم )بین غیرانتفاعی های دیگه ضعیف تره)و ثبت نام کردم و 500 تومن دادم ger
حالا دانشگاه ازاد واحد کرج قبول شدم خودم هم ساکن کرج هستم tof: البته دانشگاه آبیک سرویس واسه کرج هم داره

دوست من آبا بود زیاد راضی نبود همش مینالید از پرسنل و مدیر اونجا شما هم که ثبت نام کردی چه میشه گفت با توجه به اینکه کرجی همون آزاد رو میرفتی اگه توانایی شو داری

khorshid1367
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khorshid1367 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:34 pm

دوستان من توی ثبت نام آزمون اشتباهی زدم کاردانی پیوسته هستم در حالی علمی کاربردی خوندم و کاردانی ناپیوسته است (تازه فهمیدم !!!) و رشته ام هم کامپیوتر فناوری اطلاعات هست .حالا چی میشه ؟ ممکنه ثبت نام نکنن برای اینکه مغایرت داره اطلاعاتم ؟؟!!! nar khk: چی کار کنم ؟ آخه تو شرایط ثبت نام نوشته باید (- ضمناً در هنگام ثبت نام بايد نوع فوق ديپلم قبول شدگاني كه در دوره هاي كارداني پيوسته، مراكز آموزش ضمن خدمت آموزش و پرورش و دانشسراهاي سابق ( نه تربيت معلم ) فارغ التحصيل شده اند دقيقاً با مندرجات صفحه ( 4) و ( 5 ) و همچنين جدول شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي آزمون كارشناسي ناپيوسته مطابقت داشته باشد در غيراينصورت از آنان ثبت نام به عمل نخواهد آمد)

حالا چی کار کنم ؟؟

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Facebook
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:35 pm

Maloos نوشته شده:
Maloos نوشته شده:
Maloos نوشته شده:بچه ها دانشگاه خمینی شهر چه جور جاییه؟ لطفا بهم بگید. من اونجا قبول شدم gld

تو رو خدا یکی جواب منو بده. خواهش میکنم ger ger ger ger

لطفا بهم جواب بدید. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگید خمینی شهر دانشگاه خوبییه؟ با اینکه من آبادانیم ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

دوست خوبم به نظرت این همه راه بری تا اصفهان برای آزاد به صرفه هست ؟
اگه خانمی که باید هزینه 200 تا 300 تومنی خابگاه رو هم بدی یا شاید بیشتر هر ترم واسط 1600 تا 1700 در میاد اصلا به صرفه نیست .
شاید بهمن باز ورودی بگیره آزاد شما به نظر من اصلا صلاح نیست این همه خرج کنی من امسال با کمی خوندن آبادان قبول شدم با رتبه 35 .بچه اهوازم .اهواز کارشناسی نداره .بازم زورم میاد چون هزینه ها خیلی میره بالا
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

behyal
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behyal » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:38 pm

khorshid1367 نوشته شده:دوستان من توی ثبت نام آزمون اشتباهی زدم کاردانی پیوسته هستم در حالی علمی کاربردی خوندم و کاردانی ناپیوسته است (تازه فهمیدم !!!) و رشته ام هم کامپیوتر فناوری اطلاعات هست .حالا چی میشه ؟ ممکنه ثبت نام نکنن برای اینکه مغایرت داره اطلاعاتم ؟؟!!! nar khk: چی کار کنم ؟ آخه تو شرایط ثبت نام نوشته باید (- ضمناً در هنگام ثبت نام بايد نوع فوق ديپلم قبول شدگاني كه در دوره هاي كارداني پيوسته، مراكز آموزش ضمن خدمت آموزش و پرورش و دانشسراهاي سابق ( نه تربيت معلم ) فارغ التحصيل شده اند دقيقاً با مندرجات صفحه ( 4) و ( 5 ) و همچنين جدول شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي آزمون كارشناسي ناپيوسته مطابقت داشته باشد در غيراينصورت از آنان ثبت نام به عمل نخواهد آمد)

حالا چی کار کنم ؟؟
دانشگاه آزاده نترس همین که جیبتو ببینن دهنشون بسته میشه و بند و تبصره عوض میشه

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:42 pm

masoudyd نوشته شده:دوستان با اومدن جواب من مشکل پیدا کردم

من از موسسه خبری ندارم اما دانشگاه آزاد کرج دانشگاه خوبیه سطح علمی خوبی داره.من خودم شخصا آزاد رو به غیر انتفاعی درجه 2 ترجیح دادم .موسسه که درجه 2 باشه نه امکانات داره نه اساتید خوب نه سطح علمی .اگر اون غیر انتفاعی که میگید توی حومه شهرت درجه 1 باشه شک نکن غیر انتفاعی رو برو اگه درجه 2 یا 3 باشه اصلا بدردت نمی خوره.صادقانه گفتم .

آواتار کاربر
yosefi1988
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمون خدا

پست توسط yosefi1988 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:47 pm

شهریه کارشناسی کامپیوتر چقدره
همیشه تنهایی , توانایی می آورد.

تراختور محبوب دلها

http://ab1group.mihanblog.com

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:49 pm

yosefi1988 نوشته شده:شهریه کارشناسی کامپیوتر چقدره
http://pubr-azmoon.com/archive/pdf/2011 ... 031216.pdf

Juventus FC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Juventus FC » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:50 pm

الآن سایت آزمون دات کام را چک کردم نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته اومده ، یعنی برای کارشناسی ناپیوسته هم تکمیل ظرفیت میاد؟ یا کنکوری چیزی دوباره برگزار میشه ؟

من اینجا که قبول شدم نمیخوام برم !!!!!!!

cd2012
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cd2012 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:51 pm

[/quote]

دوست خوبم به نظرت این همه راه بری تا اصفهان برای آزاد به صرفه هست ؟
اگه خانمی که باید هزینه 200 تا 300 تومنی خابگاه رو هم بدی یا شاید بیشتر هر ترم واسط 1600 تا 1700 در میاد اصلا به صرفه نیست .
شاید بهمن باز ورودی بگیره آزاد شما به نظر من اصلا صلاح نیست این همه خرج کنی من امسال با کمی خوندن آبادان قبول شدم با رتبه 35 .بچه اهوازم .اهواز کارشناسی نداره .بازم زورم میاد چون هزینه ها خیلی میره بالا[/quote]

دقیقا منم اهوازم آبادان قبول شدم.بازم زورم میاد برم کاش اهواز کارشناسی را میورد.فککنم اهواز کارشناسی پیوسته نرم افزار هم نداشته باشه.اما بازم آزاد ارزش د اره نسبت به غیرانتفاعی که میگن اندازه کودکستان اونم با این قیمتا looc خوابگاهشون 250تومن شهریه 500تومن چه خبره اونم واسه یه مدرک غیر انتفاعی.البته اعتراف میکنم که اگه غیر انتفاعی اهواز قبول میشدم میرفتم فقط فققط بخاطر راهش .اما اگه آزاد اهوازم این رشته را داشته ب.د آزاد میرفتم .الانم تنها مشکلم راه همین.دوستان فاصله اهواز تاآبادان چقدره؟

قفل شده