کاردانی نرم افزار به کارشناسی مدیریت بازرگانی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
yazdani

کاردانی نرم افزار به کارشناسی مدیریت بازرگانی

پست توسط yazdani » سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 9:49 am

Ba salam

Kommmmak
chejuri mishe az reshte narm afzar (kardani) , raft reshteye Karshenasi modiriyat bazargani???
daneshgahe gheyre entefayeeeee ya elmi karbordi

I'm waiting for your kind response

آواتار کاربر
MaryT

Re: kardani narm afzar be karshenasi modiriyat bazargani

پست توسط MaryT » سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 7:55 pm

yazdani نوشته شده:Ba salam

Kommmmak
chejuri mishe az reshte narm afzar (kardani) , raft reshteye Karshenasi modiriyat bazargani???
daneshgahe gheyre entefayeeeee ya elmi karbordi

I'm waiting for your kind response
سلام
امکان تغییر رشته هست، منم چون رشته کاردانیمو دوست نداشتم همین کارو کردم. هم میتونی تو آزمون سراسری شرکت کنی (برای گروه مدیریت -کارشناسی ناپیوسته- دانشگاه دولتی پذیرش نداره و فقط غیرانتفاعی ها پذیرش دارن) هم آزاد، فقط باید برای امتحانش منابع همون مدیریت بازرگانیو بخونی.
یه چیز دیگه اینکه بعد از قبولی باید یه سری دروس جبرانی رو پاس کنی . شاید یه ترم بیشتر از معمولش طول بکشه ، تعداد واحدای جبرانی هم تو دانشگاه ها ی غیرانتفاعی با هم فرق میکنه ولی فکر نمیکنم کلا از 20 واحد بیشتر باشه.

asal1390
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کاردانی نرم افزار به کارشناسی مدیریت بازرگانی

پست توسط asal1390 » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 9:42 am

سلام دوستای خوب
من امسال کارشناسی بازرگانی قبول شدم .البته رشته کاردانیم سخت افزارکامپیوتر بود. رتبم هم خوب بود. شدم 21 rgs ولی از اونجایی که هیچ دانشگاه روزانه ایی وجود نداشت مجبور شدم برم غیر انتفاعی والبته تنها غیر انتفاعی تهران دانشگاه ارشاد دماوند بود.
لطفا بهم بگید این دانشگاه چه جور دانشگاهیی هست و استاداش چطورن ؟ اینم بگم که واحد دختراش تو تهران هست و واحد پسرا تو دماوند

قفل شده