سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
live32
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط live32 » سه‌شنبه 23 بهمن 1386, 5:50 pm

در ضمن من هم یک ایمیل براشون فرستادم و سوال کردم که ببینم ما که 10 اسفند امتحانمون هست چجوری میشه ، حالا ببینیم چی جواب میدن ( البته اگر جواب بدن )

با سلام
تشکر از شما اگه خبری شد به من هم اطلاع دهید

آواتار کاربر
meisam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تبریز
تماس:

خیلی بد شانسی

پست توسط meisam » چهارشنبه 24 بهمن 1386, 2:50 pm

باید بری از فرماندهتون خاهش کنی تا بهت مرخصی بده . حتما با خودت یه چیزی مدرکی ببر تا اون موقع به فرماندهتون نشون بدی تا دلش به رحم بیادو مرخصی بده . :cry: :cry:

Ramin

Re: خیلی بد شانسی

پست توسط Ramin » چهارشنبه 24 بهمن 1386, 3:48 pm

meisam نوشته شده:باید بری از فرماندهتون خاهش کنی تا بهت مرخصی بده . حتما با خودت یه چیزی مدرکی ببر تا اون موقع به فرماندهتون نشون بدی تا دلش به رحم بیادو مرخصی بده . :cry: :cry:
اگر اینجوری باشه که خیلی بده ، ولی فکر نمیکنم دیگه انقدر دل سنگ باشن که با آینده ماها بازی کنند ، البته وقتی به زور میبرنمون پس به زور هم از کنکور محروممنون میکنند و به زور هم آیندمون خراب میشه و .........
امیدوارم که اینطور نباشه .

live32
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط live32 » چهارشنبه 24 بهمن 1386, 8:13 pm

خدا کنه تهران اموزشی بیوفتیم وگرنه نمی شود امتهان داد چون کارت چهرشنبه پنجشنبه می دهند دوستان که اول اسفند اعزام هستند ایا برگه سفید گرفتن اگه کد اموزشی اعلام کنند ممنون می شوم اخه واسه من هنوز نیامده

تاريخ توزيع كارت و برگزاري آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1386 اعلام شد
سازمان سنجش آموزش کشور - 23/11/86

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته سال 1386 دانشگاه جامع علمي – كاربردي در روز جمعه 10/12/86 برگزار خواهد شد.
كارتهاي ورود به جلسه آزمون داوطلبان براساس اطلاعيه اين سازمان كه در سایت سازمان و نشريه پيك سنجش منتشر مي‌گردد، در روزهاي چهارشنبه 8/12/86 و پنج شنبه 9/12/86 توزيع خواهد شد.

http://82.99.202.130/Jame/1386/861123_01.php

Ramin

پست توسط Ramin » چهارشنبه 24 بهمن 1386, 8:51 pm

live32 نوشته شده:خدا کنه تهران اموزشی بیوفتیم وگرنه نمی شود امتهان داد چون کارت چهرشنبه پنجشنبه می دهند دوستان که اول اسفند اعزام هستند ایا برگه سفید گرفتن اگه کد اموزشی اعلام کنند ممنون می شوم اخه واسه من هنوز نیامده

تاريخ توزيع كارت و برگزاري آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1386 اعلام شد
سازمان سنجش آموزش کشور - 23/11/86

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته سال 1386 دانشگاه جامع علمي – كاربردي در روز جمعه 10/12/86 برگزار خواهد شد.
كارتهاي ورود به جلسه آزمون داوطلبان براساس اطلاعيه اين سازمان كه در سایت سازمان و نشريه پيك سنجش منتشر مي‌گردد، در روزهاي چهارشنبه 8/12/86 و پنج شنبه 9/12/86 توزيع خواهد شد.

http://82.99.202.130/Jame/1386/861123_01.php
دوست عزیز سوالهای سربازی رو اگه میشه تو قسمت خودش مطرح کنید ولی حالا چون اینجا پرسیدید جواب میدم ، ولی سوالهای سرباری رو لطف کنید تو قسمت مشکلات سربازی مطرح کنید ، کارت سفید احتمال زیاد هفته دیگه بیاد ، چون معمولا هفته قبلش میاد من که قرار بود دی برم رفتم دوماه عقب انداختم ، افتاده بودم 02 نیرو زمینی ، نمیدونم ایندفعه کجا بیوفتم .

SHELBY
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHELBY » پنج‌شنبه 25 بهمن 1386, 1:26 am

سلام
هيچ مرجعي نميتونه و نه اجازه داره جلوي شمارو براي شركت در كنكور هر دانشگاهي بگيره.
اين قانون تمام پادگانهاي كشور هستش.اگر كسي باهاتون مخالفت كرد يا لجبازي كه نميزارم يا مرخصي براي كنكور نميديم !!!! بدون هيچ ترديدي به بازرسي پادگان برين و مطلب رو به اونجا بگيد.
اونا خودشون گوش طرفو ميپيچونن.
هر سربازي ميتونه بره امتحان بده و اگر قبول شد بهش مرخصي و مغافيت موقت ميدن.
نگران نباش موفق باشي

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 25 بهمن 1386, 12:48 pm

SHELBY نوشته شده:سلام
هيچ مرجعي نميتونه و نه اجازه داره جلوي شمارو براي شركت در كنكور هر دانشگاهي بگيره.
اين قانون تمام پادگانهاي كشور هستش.اگر كسي باهاتون مخالفت كرد يا لجبازي كه نميزارم يا مرخصي براي كنكور نميديم !!!! بدون هيچ ترديدي به بازرسي پادگان برين و مطلب رو به اونجا بگيد.
اونا خودشون گوش طرفو ميپيچونن.
هر سربازي ميتونه بره امتحان بده و اگر قبول شد بهش مرخصي و مغافيت موقت ميدن.
نگران نباش موفق باشي
دوست عزیز بعضی جاها ممکنه اینطور باشه ولی بعضی جاها حتی به بازرسی هم بگی کاری نمیتونی بکنی
مثلا من که تبریز همه کاردانی هارو به عجب شیر میدن بدون استثناء :cry: :cry: خود شما هم و همه ایران هم میدونه اونجا وضعش چطوره اونجا نمیدن حالا بیا و به بازرسی بگو اونجا کاری نمیشه کرد و بعضی جاها هم مثل عجب شیر
تو رو به خدا دعا کنید قبول بشم و الا باید برم عجب شیر که همه میدونن معروف به "خر بیار آدم ببر " هستش
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
meisam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تبریز
تماس:

خیلی ترسیدی

پست توسط meisam » شنبه 27 بهمن 1386, 8:51 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
من دوره آموزشی عجب شیر بودم نترس خیلیم سخت نیست یعنی اونجا میگفتن نسبت به

جند سال پیش خیلی راحت شده و دیگه اذیت نمی کنن . فقط هفته اول سخته بقیش عشق و حال

Ramin

Re: خیلی ترسیدی

پست توسط Ramin » شنبه 27 بهمن 1386, 9:10 pm

meisam نوشته شده::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
من دوره آموزشی عجب شیر بودم نترس خیلیم سخت نیست یعنی اونجا میگفتن نسبت به

جند سال پیش خیلی راحت شده و دیگه اذیت نمی کنن . فقط هفته اول سخته بقیش عشق و حال
پس میثم جون بیا تو بخش سربازی کمی از تجربیاتت استفاده کنیم :D

musicjet
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط musicjet » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 10:01 pm

دوستان شما برای علمی کاربردی معارف چی میخونین؟

Ramin

پست توسط Ramin » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 10:11 pm

musicjet نوشته شده:دوستان شما برای علمی کاربردی معارف چی میخونین؟
بهترین منبع به نظر من کتاب عمومی مدرسان شریف هست .

musicjet
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط musicjet » دوشنبه 29 بهمن 1386, 1:38 am

منظورم اینه که انتشارات نهاد رهبری رو فقط بخونم یا جفتشو؟ مثل آزاد!!

maryam
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط maryam » دوشنبه 29 بهمن 1386, 7:44 pm

musicjet نوشته شده:منظورم اینه که انتشارات نهاد رهبری رو فقط بخونم یا جفتشو؟ مثل آزاد!!
براي آزمون علمي كاربردي فقط از انتشارات نهاد رهبري سوال مياد !

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » سه‌شنبه 30 بهمن 1386, 12:43 am

maryam نوشته شده:
منظورتون همون قسمت دوم کتاب گسترش علوم پایه هستش؟
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

maryam
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط maryam » سه‌شنبه 30 بهمن 1386, 1:13 am

saeid نوشته شده:
maryam نوشته شده:
منظورتون همون قسمت دوم کتاب گسترش علوم پایه هستش؟
گسترش علوم پايه فقط يك كتاب مخصوص دانشگاه سراسري و علمي كاربردي داره ، كتاب مخصوص دانشگاه آزاد كه مربوط به انتشارات سمت ميشه جداگانه چاپ شده !

شما اگه روي جلد كتاب رو ببينين _چاپ 86_ روي جلد دقيقا قيد شده "مخصوص دانشگاه سراسري و علمي كاربردي"

قفل شده