تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
kahroba
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرج

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط kahroba » جمعه 7 مرداد 1390, 8:18 pm

آقایونی که میگن اگه عمومی بالا باشه خیلی میتونه توی کنکور امسال تاثیر گذار باشه یعنی حدودا چند درصد؟؟؟

PrinceOfPersia
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: On the Earth ...

پست توسط PrinceOfPersia » جمعه 7 مرداد 1390, 8:18 pm

درود به دوستانی که کنکور دادن !

این پست رو بخونید شاید بکارتون بیاد.

دوستان من برام سوال شده چرا بعد از کنکور دنبال جواب صحیح می گردید یا در مورد درست و غلط بودن سوال ها بحث می کنید !?

بقول معروف : The Done is Done !

چیزی که مهمه اینه :
1- برید تابستون رو بگذرونید !
2- جواب‌‌ها که اومد ببنید نسبت به رتبتون نزدیک ترین جایی که می تونید برید کجاست !
3- اصلا سطح علمی رو در نظر نگیرید چون زیاد فرقی براتون نداره ، مسافت مهم ترین چیزه !
4- انقدر غصه نخورید که چی میشه ، یادتون باشه خدا بزرگه

// دقت کنید : اون سطح علمی که گفتم بین غیر انتفایی ها بود نه دولتی.

ترم آخر که بودم ، می خواستم خوب بخونم که تهران رجایی یا شمسی پور قبول شم دیدم سهمیه دولتی حذف شد.

اصلا نخوندم ....

ترم تابستون بودم ، بچه ها گفتن کارت ها امده ... گفتم کدوم کارت!؟ کارت کارشناسی ...
کارت رو گه گرفتم خوشحال شدم ، چون لازم نبود بخاطر کنکور برم تهران ... همین کرج کنکور دادم.

وقتی سوال‌ها رو گرفتم ، بیشتر خوشحال شدم ...
چون عمومی و تخصصی رو باهم دادن ...

خیلی خیلی Relax بودم ... چون نتیجه برام مهم نبود ...

تست ها رو زدم ، اونهایی که بلدم بودم رو زدم ...

یه واژه هم نخونده بودم

جواب که اومد ، فکر می کنید رتبم چند شد!؟
حدس بزنید!؟

رتبه نرم‌افزار 1153 و سخت افزار 1154

بدون خوندن

پس انقدر غصه نخوید که این شد و اون شد ....

تا اومدن جواب ها Relax باشید.

پی نوشت 1 :
رتبه من بدون زدن سوال های عمومی بود ...
// برگه خالی نها ... یه درصدی بود اون وسط ولی خیلی کم

پی نوشت 2 :
زبان انگلیسی و برنامه نویسی رو خوب زدم !

پی نوشت 3 :
خوشحالم که هیچوقت کنکور آزاد شرکت نکردم.

پی نوشت 4 :
خدا بزرگتر از اونی که فکرش رو می کنی ، بهش توکل کن بی جواب نمی مونی . ( البته انتظار نداشته باش که رتبه 10 هزارت بشه رتبه 1 ، چون هرکس اندازه زحمتی که کشیده و توانایی که داشته مزد می گیره )

پی نوشت 5 :
گشتم کارنامم رو پیدا کنم ، متاسفانه پیدا نکردم.
آخرین ویرایش توسط PrinceOfPersia در جمعه 7 مرداد 1390, 8:33 pm، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

سامان
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط سامان » جمعه 7 مرداد 1390, 8:19 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
سامان نوشته شده:
واضحه چون دوره کاردانیم تموم نشده بود و آزمایشی و بدون خوندن شرکت کردم...
اما باورتون نمی شه امسال آرزوی کنکور پارسالو داشتم
با اجازه از آقا محسن
فکر کنم منظور محسن جان اینه که درسته ظرفیت دانشگاه ها 20 هزار تا هست ولی همه بجه ها از رتبه 1 تا 20 هزار انتخاب دانشگاه نمی کنن مثلا یکی مثل من اگر مثلا رتبم بشه ده هزار کلا انتخاب دانشگاه نمی کنم چون می خوام حتما تهران یا نزدیک تهران برم
به خاطر همین کسایی که رتبشون بالاتر از 20 هزار شده می تونن جای من برن دانشگاه
اگر اشتباه گفتم بگید
کاملا درسته...
خیلی ها ممکنه جایی که دوست دارن قوبل نشنش نرن.
خیلی هام هنوز کاردئانیشون تمئوم نشده. و می خوان آزمایشی شرکت کنن
مرسی که جواب دادید دوستان عزیز...
الان متوجه شدم...
امسال خیلی سخت بود معارف شده بود فلسفه در حد کارشناسی ارشد
ادبیات باید دکتر باستانی رو می اوردی تا بگه منظور سوال چیه زبان خارجه شده بود ازمون تافل زبان تخصصی شده بود close quizeمدار منطقی همش تحلیل مدارات الکترونیکی بود دروس تخصصی که سخت ترسین سوالات در 20سال گذشته ساختمان داده ها سوال بود با دو تا جواب صحیح 6ماه درس خوندم با اونی که اصلا در س نخونده بود یکی شدم
منم واقعا شکه شدم...
من مطمئن بودم حداقل 70 درصد مدار منطقی رو میزنم و درسی بود که توش خیلی قوی بودم ولی اینطور که اینها سوال داده بودند فکر نکنم 20 درصد هم زده باشم... شاید کمتر... یعنی مسئله اینه که من تمام سوالات کنکور های سالهای قبل رو هم زده بودم... حتی یکی از اونها به این شکل نبود... حتی کنکور 88 که بچه ها میگفتند سخت بوده باز هم از این بهتر بود... نمیدونم حالا چکار کنم...
دروس تخصصی هم من 3 ماه داشتم ذخیره رو میخوندم و سیستم عامل و ساختمان داده رو برای اینکه برام خیلی سخت بود کمتر روش کار کرده بودم و با این حال توی کنکور فقط ساختمان داده بود که یکم قابل درک بود...
من نمیفهمم... آیا کار ما اشکالی داشته یا مشکل از اونهاست... آیا باید بیشتر میخوندم... باید کتاب دیگه ای رو میخوندم...

به هر حال من فقط سه تا درس رو خوب زدم که میدونم دوتاشون بالای 80 هست... ولی چه فایده... هر دو ضریب یک دارند...

نمیدونم با این وضع قبول میشم یا نه...
خیلی خوبه...
اصلا ضریب ملاکت نباشه.
تراز عمومی و تخصصی جدا از همه...
عمومی می کشتت بالا با این اوضاع تخصصی...
امسال با این اوضاع با برنامه نویسی و تخصصی بالای 30% می شه رتبه خیلی خوبی به دست آورد به شرط خوب زدن عمومی البته
پارسال هم همین طوری بود
مرسی دوست عزیز...

بهم امید دادید...
من واقعا لازم دارم قبول بشم... وضعیتم به شکل خاصی هست...

من حتی اگر ده هزار هم بیارم راضیم... با اون رتبه میتونم چالوس قبول بشم که شهر خودم هست...
بازم مرسی...

f.nik
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گیلان-لاهیجان
تماس:

پست توسط f.nik » جمعه 7 مرداد 1390, 8:20 pm

سوالات امسال از کودوم منابع طرح شده بود؟؟؟هرکی میدونه جواب بده
پرسپولیس سرور استقلاله

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 7 مرداد 1390, 8:25 pm

kahroba نوشته شده:آقایونی که میگن اگه عمومی بالا باشه خیلی میتونه توی کنکور امسال تاثیر گذار باشه یعنی حدودا چند درصد؟؟؟
تا اونجا که وقتی همه تخصصی کم زدن معلومه عمومی خوب بزنی جلو می افتی.
قیاس عمومی با تخصصی اشتباس.
هر درسی به جای خودش تاثیر گذاره.

الان نمونشو علی گفت...
پارسال تخصصی سخت شد برنامه نویسی و عمومی مهم شدن...
زبان پارسالم برای داوطلب عادی سخت بوده به نسبت و اگه می زدی خوب جلو می افتادی...

کارنامه زیر رو ببینید مال پارساله که تخصصی غیر استاندارد شد...

اصلا تخصصی و برنامه نویسی می شه گفت نزده...

اما چون جمع 3 درس عمومیش رو به بالای 100 رسونده که این مهمه
رتبه زیر 2000 آورده یعنر رتبه رجای قزوین...
که بعد از تهران همه می زنن رجای قزوین معمولا

این داوطلب زبانش قوی بوده و زبان پارسال سخت بوده بالای 70 فوق العاده بوده.
و این خییلی کمکش می کرده.
این داوطلب اگه تخصصی و برنامه نویسی رو 30% می زد رتبه تهران رو می آورد...
مدارم نزده خودتون اوضاع و اثر عمومی رو ببینید
پیوست‌ها
karnamekarshenasi.jpg
karnamekarshenasi.jpg (35.13 KiB) مشاهده 5425 مرتبه
آخرین ویرایش توسط Moh3n II در جمعه 7 مرداد 1390, 8:46 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » جمعه 7 مرداد 1390, 8:46 pm

دفترچه سوالات عمومی و تخصصی به دستم رسیده سعی میکنم تا امشب اسکن کنم و برای دانلود روی سایت قرار بدم
...

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 7 مرداد 1390, 8:50 pm

peyman نوشته شده:دفترچه سوالات عمومی و تخصصی به دستم رسیده سعی میکنم تا امشب اسکن کنم و برای دانلود روی سایت قرار بدم
ممنون آقا پیمان...

حالا این کارنامه رو ببینید...

جمع 3 درس عمومی بالای 100...

تخصصی و برنامه نویسی 30% کمدارم 40% واسه پارسال اصلا بالا نبود...
ببینید به چه رتبه ای رسیده...
پیوست‌ها
Mesina [33].jpg
Mesina [33].jpg (126.85 KiB) مشاهده 5420 مرتبه

PrinceOfPersia
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: On the Earth ...

پست توسط PrinceOfPersia » جمعه 7 مرداد 1390, 8:57 pm

من کارنامم رو پیدا نکردم ولی درصدهام اینطوری بود :

زبان عمومی : 55% ( حالا 5 تا بالا ، پایین )

زبان تخصصی : 44% ( نمیدونم چرا پایین شد !!! رو 90% حساب کرده بودم )

زبان برنامه نویسی سی ++ : 40% ( این رو هم روی 80 یا 90 حساب کرده بودم )

درس‌های تخصصی : حدودا شد 18% ، آره دقیقه 18%

ریاضی و آمار : 0 درصد ، دقت کنید 0 ، برگه خالی ندادم.

عمومی‌ها‌ رو هم بین 5 تا 20% زدم.

رتبه : 1153

پی نوشت :
این چیزی که می‌گم حساب کردم ، منظورم اینه که از نظر خودم درست بود ، با کلید‌های سازمان سنجش و استاد های گرامی کاری نداشتم.

parselearn

پست توسط parselearn » جمعه 7 مرداد 1390, 9:09 pm

kahroba نوشته شده:دوستان عزیز سوال عبارت پسوندی چندمی میشد من اولی رو زدم نگید که اشتباه بود که گریه ام درمیاد.
نميگم اشتباه بود. ولي من گزينه 4 رو زدم! شايد من اشتباه زدم naj

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 7 مرداد 1390, 9:11 pm

parselearn نوشته شده:
kahroba نوشته شده:دوستان عزیز سوال عبارت پسوندی چندمی میشد من اولی رو زدم نگید که اشتباه بود که گریه ام درمیاد.
نميگم اشتباه بود. ولي من گزينه 4 رو زدم! شايد من اشتباه زدم naj
عزیزان قبلا هم گفتیم دفترچه ها فرق داشت...
اگر خود جواب رو می تونید بگید بگید که ببینید کدوم رسته.
که همچین سوالی عمرا خو عبارت یاد آدم بمونه

sajad_68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sajad_68 » جمعه 7 مرداد 1390, 9:17 pm

eghbal_au نوشته شده:
sajad_68 نوشته شده:
eghbal_au نوشته شده:سلام به همه
من 6 تا سئال فقط تونستم از تخصصي ها بزنم لطفا اگه جواب صحيحشونو مي دونيد بفرماييد
1-(يك سوال سيستم بود كه تو كتاب آقاي مقسمي هم تستش عينا اومده بود )
وظايف مهم سيستم عامل يونيكس بر عهده كدومه ميشد ker-shell
2-بعد از پارگي داخلي كدام الگوريتم براي تخصيص مناسب تره زدم first fit چون از worst fit & best fit بهتره
3-بخشي كه داده ها رو توصيف مي كنه ميشد metasection
4-صورت سوال يادم ني ولي فك كنم اينجوري بود كه در كدوم موارد انتقال بدون دخالت cpu كه مي شد dma
5-تعريف disk cash كه زدم بخشي از حافظه اصلي كه بعضي صفحات ديسك را در خودش نگه مي دارد
6-علت پارگي خارجي من بعد از كلي فكر كردن فهميدم درج ركورد مي شه

دوستان اگه جواب صحيح اين سوال ها رو واقعا بلدن لطفا پاسخ بدن مرسي goll
من هم اینا رو زدم اگه شما درست زدین پس من غلط زدم
1-ker
2-bestfit
3-meta data
4-buffering
6-درج رکورد
7-درخت avl
8-single user رو هم یونیکس زدم تو یه جایی خونده بودم اول برای همین منظور ساخنه شده بوده بعد شده مولتی یوزر!!

دوستان خوشحال میشم نظرتون رو اعلام کنین.
سلام دوست عزيز رسي از جوابتون ولي يونيكس در كتابهاي مرجع به عنوان سيستم عامل تك كاربره ياد شده
و 4 بافرينگ نميشه لطفا به كتاب آقاي مقسمي صفحه 36 درس و كنكور سيستم عامل مراجعه شود البته بخشي از اون رو اينجا مي نويسم : در تكنيك دي.ام.اي داده ها بدو نظارت پردازنده منتقل مي شوند و نيازي به كنترل سي پي يو ندارد

اون تست kernel -shel هم در صفحه چهل و هفت از كتاب فوق تست نوزدهم عينا آورده شده

اون هم متا ديتا بود كه من به اشتباه نوشتم متا سكشن

و الگوريتم first fit هم به اين خاطر مي گم كه عينا تستش در صفحه صد و چهل و شش كتاب فوق سوال سي و سه آورده شده
اقا من صفحاتی که گفتین پیدا نکردم سیستم عامل کتاب من جدیده فرق میکنه؟؟

eghbal_au

پست توسط eghbal_au » جمعه 7 مرداد 1390, 9:41 pm

سلام دوست عزيز رسي از جوابتون ولي يونيكس در كتابهاي مرجع به عنوان سيستم عامل تك كاربره ياد شده
و 4 بافرينگ نميشه لطفا به كتاب آقاي مقسمي صفحه 36 درس و كنكور سيستم عامل مراجعه شود البته بخشي از اون رو اينجا مي نويسم : در تكنيك دي.ام.اي داده ها بدو نظارت پردازنده منتقل مي شوند و نيازي به كنترل سي پي يو ندارد

و الگوريتم first fit هم به اين خاطر مي گم كه عينا تستش در صفحه صد و چهل و شش كتاب فوق سوال سي و سه آورده شده[/quote]
اقا من صفحاتی که گفتین پیدا نکردم سیستم عامل کتاب من جدیده فرق میکنه؟؟[/quote]

كتاب آقاي مقسمي درس و كنكور سريع مفاهيم سيستم عامل
ناشر گسترش علوم پايه چاپ بيست و دوم ويرايش پنجم و همون صفحاتي كه گفتم دقيقا با همان شماره تست قيد شده

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تهران

پست توسط KuhyaR » جمعه 7 مرداد 1390, 9:54 pm

علی :

سلام چطوری پسر؟
خوشحالم میبینمت اینجا
راستی ممنون بابت درصدا goll

محسن :
ممنون بابت درصدا و کارنامه
مقایسه خوبی بود goll
..............................
در مورد سیستم های تک کاربره و چند کاربره : فصل اول از کتاب مقسمی، بخش تست هاش یونیکس رو چندکاربره معرفی میکنه
آخرین ویرایش توسط KuhyaR در جمعه 7 مرداد 1390, 9:55 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو
کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم

sajad_68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sajad_68 » جمعه 7 مرداد 1390, 9:54 pm

eghbal_au نوشته شده:سلام دوست عزيز رسي از جوابتون ولي يونيكس در كتابهاي مرجع به عنوان سيستم عامل تك كاربره ياد شده

و الگوريتم first fit هم به اين خاطر مي گم كه عينا تستش در صفحه صد و چهل و شش كتاب فوق سوال سي و سه آورده شده
اقا من صفحاتی که گفتین پیدا نکردم سیستم عامل کتاب من جدیده فرق میکنه؟؟[/quote]

كتاب آقاي مقسمي درس و كنكور سريع مفاهيم سيستم عامل
ناشر گسترش علوم پايه چاپ بيست و دوم ويرايش پنجم و همون صفحاتي كه گفتم دقيقا با همان شماره تست قيد شده[/quote]
ساختار سيستم عامل يونيكس
Kernel قلب سيستم عامل است ، سخت افزار را كنترل مي كند و بر اساس فرامين مختلف قسمتهايي از سيستم كامپيوتري را فعال و يا غير فعال مي سازد. تمام سيستمهاي عامل يك kernel دارند (اگر چه به اسامي ديگري ناميده مي شود)زماني كه شما فرمان LS را وارد مي كنيد (براي اينكه اسم فايل ها در يك زير فهرست راهنما را مشاهده كنيد).

Kernel به كامپيوتر فرمان مي دهد كه اسم فايل ها را از ديسك بخواند و آنها را روي صفحه نمايش دهد. وظايف ثابت سيستم عامل در هر ثانيه ممكن است چندين مرتبه لازم باشد.

براي مثال قسمتي از سيستم عامل كه درگير تغيير مسير از يك برنامه به برنامه ديگر است اشتراك زمان در هر ثانيه بارها نياز مي باشد. سيستم عامل تمام وظايفي را كه فوري مورد نياز است بطور ثابت در حافظه نگهداري مي كند . kernel در واقع قسمتي از سيستم عامل است كه بطور دائم در حافظه مقيم مي شود.

بسياري از وظايف سيستم عامل بندرت مورد استفاده قرار مي گيرد ، از قبيل توانايي انتقال اطلاعات از يك دستگاه به دستگاه ديگر .اين گونه وظايف بوسيله برنامه هاي سودمند مديريت مي شود.

اين برنامه ها بر اساس تقاضاي كاربران فراخواني مي شوند . در سيستم عامل يونيكس استفاده كنندگان مي توانند به سادگي برنامه هاي سودمند جديدي را نوشته و به سيستم اضافه نمايند.

در بسياري از سيستمهاي عامل ، kernel وظايف مختلفي را انجام مي دهد. در سيستم unix سعي بر اين بوده است كه kernel وظايف كمتري را انجام دهد و اغلب وظايف توسط برنامه هاي سودمند انجام شود.

وظايف هستة مركزي (kernel)

در سيستم يونيكس هر فرايند (process) يك برنامة در حال اجرا مي باشد.

وظايف هستة مركزي عبارتند از :

1-زمانبندي فرايندها

2-اختصاص حافظة اصلي

3-مديريت فضاي ديسك

4-نظارت بر انتقال داده ها بين حافظة اصلي و دستگاه هاي جانبي

5-امتياز دادن به تقاضاهاي بين حافظة اصلي و دستگاه هاي جانبي

هستة مركزي يونيكس از دو قسمت اصلي تشكيل شده است.

·بخش مديريت فرايند

·بخش مديريت دستگاه

بخش مديريت فرايند منابع را اختصاص داده ، فرايندها را زمانبندي كرده و تقاضا براي دريافت سرويس را اولويت بندي مي كند.

بخش مديريت دستگاه عمل نظارت بر انتقال داده ها بين حافظة اصلي و دستگاههاي جانبي را بر عهده دارد.

يكي از پيروزيهاي بزرگ سيستم يونيكس اين حقيقت است كه كامپيوترهاي متفاوت اغلب از بخش مديريت فرايند يكساني استفاده مي كند. بخش مديريت دستگاه براي يك كامپيوتر شامل تعدادي ماژول است (به ازاء هر نوع دستگاه جانبي يك ماژول تعريف مي شود) زماني كه دستگاه ورودي يا خروجي جديد به كامپيوتر وصل مي شود بايد يك پيمانه (ماژول ) جديد به بخش مديريت دستگاه اضافه گردد.
مفسر فرمان (shell)

براي استفاده از يونيكس، shell هاي گوناگوني وجود دارد و نوعاً bourne و cshell با سيستم يونيكس همراه هستند. بقيه shell ها را مي توان خريد و به سيستم اضافه نمود. استفاده از shell هايي كه داراي صفحه منو هستند راحت تر است.

در واقع shell يك رابطه ساده بين شما و كامپيوتر برقرار مي سازد. مشابه يك مفسر انسان كه بين دو انسان كلمات صحبت شده بين آنها را به زبان ديگري ترجمه مي كند ، shell واسطه اي است بين شما و kernel برنامه shell فرماني را كه شما صادر مي كنيد به زباني كه kernel مي فهمد ترجمه مي كند. Shell به kernel مي گويد كاري را كه شما خواسته ايد انجام دهد و از صحبت مستقيم شما با kernel جلوگيري مي كند.

سيستم يونيكس بطور فيزيكي از سيستمهاي عامل ميكروكامپيوترها بزرگتر است. يك سيستم يونيكس نوعاً تا هشت مگابايت از فضاي حافظة ديسك سخت را احتياج دارد و بعلت توانايي چند كاربري آن و همچنين مجموعه بزرگ برنامه ها ، كامپيوتر حداقل ده مگابايت ديسك سخت و يك پردازشگر 16 بيتي و يك مدير سيستم نياز دارد.

بر خلاف كامپيوترهاي شخصي كه هر كسي مسئول مستقيم شخصي خود است ،‌سيستم يونيكس معمولاً بوسيله چندين نفر استفاده مي شود. اكثر آنها مايلند وقت خود را صرف نگهداري يا مديريت سيستم خود نمايند. مدير سيستم درگير مديريت عمليات كامپيوتر ، ذخيره كردن اطلاعات روي ديسكهاي پشتيبان ، برقراري حساب جديد براي استفاده كنندگان و .. مي باشد.

سيستم يونيكس براي سازمانهايي كه مايلند هر كسي در ارتباط الكترونيكي با ديگر استفاده كنندگان باشد ايدة خوبي است. كامپيوترهايي كه بر اساس يونيكس هستند (unix base machine) هزينه كمتري از ميني كامپيوترها و سيستمهاي بزرگ كه بر اساس IBMو wang, xerox هستند ، دارند.

سيستمهاي بزرگ يونيكس مي توانند بيش از 50 نفر را به يكديگر مرتبط كنند. آنها مي توانند به راحتي اطلاعات را بين خود به اشتراك گذاشته و از بانكهاي اطلاعاتي بزرگ بصورت مشترك استفاده كنند. سيستم يونيكس اجازه نگهداري فايلهاي بسيار بزرگ را مي دهد. بنابراين مي توانيد كل يك كتاب را در يك فايل نگهداري نموده و در هر زمان كه مايل باشيد آنها را دستكاري كنيد.

به نظر بنده با این تفاسیر و تعاریفی که وجود داره همون ker جواب تست میشد تو همه سیستم عامل ها وظایف مهم رو ker انجام میده.

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تهران

پست توسط KuhyaR » جمعه 7 مرداد 1390, 10:00 pm

sajad-68

دقیقا متنی که گذاشتید صحیح هست
توی همین کتاب مقسمی اگه مراجعه کنید قسمت تست هاش جواب رو میرنه ker-shell و وقتی خودم تست رو زدم ker زدم ولی ذهنم برگشت به این سوال درونه کتاب مقسمی و گزینه ی ker-shell رو زدم

بنظرم زیاد سخت نگیرید
از اونجاهایی که طراح بی سواد هست، وکلیدش کاملا فرق داره
باید ببینید نتایج چی میشه و خود کلید خودشون بیاد bil:
روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو
کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم

قفل شده