!! کمک !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
hYper

!! کمک !!

پست توسط hYper » شنبه 6 فروردین 1390, 12:55 am

سلام
من رشته ام کاردانش هستش (برنامه نویسی)
و اعلان 2 تا از مهارت هام که رایانه کار 2 و برنامه نویسی رو به مدرسه ی شبانه ام دادم
و فقط مهارت رایانه کار درجه 1 مونده که مدرکش رو گرفتم ولی به مدرسه ندادم چون نمی خواستم دیپلمم کامل بشه و یکی از واحد هام رو ترم مهر نگه داشتم و نرفتم امتحان بدم که مشمول سربازی نشم چون پدر ام حدود 1 سال و نمیه دیگه میره توی 60 سال و چون من تک فرزند هستم معاف میشم ولی آخرین باری که پرس و جو کردم بهم گفتن که تو اون موقعه نمیشه واحدم رو نگه دارم و برای ترم خرداد 6 واحد دیگه هم بهم دادند که مشمول نشم ولی گفتند باید بیاری دیگه مدرک رایانه کار درجه 1 ات رو
و به من گفتند که دیپلمم برای تیر حاضر میشه .. البته بعد از تعطیلات مدرکم رو میرم میدم بهشون

من اجبارن تا وقتی که بابام 60 سالش بشه باید برم دانشگاه و میخواستم بدونم با توجه به اینکه تیر دیپلمه من صادر میشه چقدر وقت دارم تا اینکه ثبت نام کنم برای دانشگاه در حالی که مشمول سربازی نشم ؟!

حالا با این شرایط من چه جوری و کجا باید ثبت نام کنم چون اصلا نمی دونم چه جوری و کجا باید ثبت نام کن ؟!

بهم اینها رو پیش نهاد دادند :
بدون کنکور -> دانشگاه پیام نور
آزاد - علمی کاربردی
کاردانی پیوسته - ازاد

برای مقطع کارشناسی(فوق دیپلم ) باید مدرک پیش دانشگاهی رو داشته باشم ؟!
چون یکی بهم گفتم یک جا هست یه مبلغی رو میگیره و برای پیش دانشگاهی رد میکنه و میتونی کارشناسی ولی یکی از دوستام گفتش که وقتی بری دانشگاه اون وقت تمام اون درس هایی که توی پیش دانشگاهی هست رو پیش رو داری و به مشکل میخوری

یک جایی خوندم که همچنين دانش‌اموزان بزرگسال كه ديپلم تطبيقي هستند به شرط اينكه اولين ديپلم آنها يكي از ديپلمهاي رشته‌كامپيوتر باشد مي‌توانند در كارداني پيوسته دانشگاه آزاد بدون كنكور شركت كنند و با توجه به سطح معدل و ديگر شرايط به دانشگاه راه يابند !! این چه جوریهه ؟

یک سوال دیگه .. این معنی کاردانی و کاردانی پیوسته و کارشناسی و پودمانی رو میشه بگید ؟!

f.nik
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گیلان-لاهیجان
تماس:

Re: !! کمک !!

پست توسط f.nik » سه‌شنبه 9 فروردین 1390, 3:33 pm

hYper نوشته شده: یک سوال دیگه .. این معنی کاردانی و کاردانی پیوسته و کارشناسی و پودمانی رو میشه بگید ؟!
کاردانی یعنی فوق دیپلم دو نوع داریم:
کاردانی پیوسته = کسی که دیپلم کاردانش یا فنی وحرفه ای داره وقتی داره تو دانشگاه واسه کاردانی میخونه میشه پیوسته
کاردانی نا پیوسته = بچه های رشته های نظری وقتی تو کنکور فوق دیپلم قبول میشن

کارشناسی هم دو نوع داریم:
کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی)
پرسپولیس سرور استقلاله

hYper

Re: !! کمک !!

پست توسط hYper » چهارشنبه 10 فروردین 1390, 1:06 am

این دفترچه های کاردانی آزاد کی میاد ؟

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”