دانشگاه علمی کاربردی روی دانشگاه آزاد رو سفید کرده!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
sepehr302
کاربر ساده
کاربر ساده

دانشگاه علمی کاربردی روی دانشگاه آزاد رو سفید کرده!!!

پست توسط sepehr302 » شنبه 23 بهمن 1389, 9:58 am

من چقدر خوشحال بودم دانشگاه قبول شدم زنگ زدم دانشگاه گفتن ۱۲۵ هزار تومن پول خوابگاه برای هر ترم و ۳۵۰ هزار تومن شهریه ترم اول که میشه نزدیک ۵۰۰ هزار تومن به غیر از خرج خودم تازه شروع ترم هم از دو سه روز بعد از ثبت نام هست در صورتی که دانشگاه آزاد شهر خودمون ترم اول بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومن میشه با این احوال مگه دیوونم برم تو شهر غریب دو برابر هم خرج کنم . اصلا مردشور یه همچین دانشگاهی رو ببرن .
از من میشنوید شما هم یه تحقیق بکنید krn:

sepehr302
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دانشگاه علمی کاربردی روی دانشگاه آزاد رو سفید کرده!!!

پست توسط sepehr302 » شنبه 23 بهمن 1389, 10:06 am

من دانشگاه علمی کاربردی بشروییه رشته تعمیر خودرو قبول شدم چون بالا یادم رفت بگم گفتم یه وقت گیج نشید :grin:

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: یه جایی زیر این اسمون آبی(البته شب ها زیر آسمون مشکی)
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » شنبه 23 بهمن 1389, 10:43 am

یعنی همه ی علمی کاربردی ها اینقدر شهریشون بالاس؟ fekr
توی دفتر چه ثبت نام که شهریه ها را مناسب نوشته بود.یعنی بیشتر از اونی که تو دفترچه نوشتن میگیرن؟ looc nar:
آرامتر سکوت کن
صدای بی تفاوتی هایت آزارم میدهد . . .

sepehr302
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sepehr302 » شنبه 23 بهمن 1389, 10:55 am

mojtaba4270 نوشته شده:یعنی همه ی علمی کاربردی ها اینقدر شهریشون بالاس؟ fekr
توی دفتر چه ثبت نام که شهریه ها را مناسب نوشته بود.یعنی بیشتر از اونی که تو دفترچه نوشتن میگیرن؟ looc nar:
اونی که تو دفترچه هست متغیره همون جا هم نوشته اصلا شما فرض کن ۳۰۰ تومن ولی ترمای بعد بیشتر میشه تازه تو دفترچه اگه نگاه کنی اکثرا یا خوابگاه نداره یا پولیه خیلی کم پیدا میشه خوابگاه داشته باشه .
شماره دانشگاهها رو که توی دفترچه نوشته همین الان بردار زنگ بزن ببین چی میگه ؟
خبرش رو هم بزار
موفق باشی goll

sepehr302
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sepehr302 » شنبه 23 بهمن 1389, 11:16 am

بچه ها به خدا قصد من این نیست که تو دل شماها رو خالی کنم فقط چون خودم خیلی ضدحال خوردم این پست رو درست کردم تا شما هم برید تحقیق کنید
امیدوارم شرایط دانشگاه شما مثل مال من نباشه به هر حال خبر بدید
دعام کنید goll goll goll

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » شنبه 23 بهمن 1389, 12:02 pm

من همین الان زنگ زدم ولی متاسفانه تا زنگ زدم به هیچ کدوم از سوالای من جواب ندادن fekr و فقط گفت که من همینو میدونم که زمان ثبت نام از 11/27 تا 11/30 هست nar:
من رشته گیاهان دارویی در دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی شیراز قبول شدم. danesh ظمنا این دانشگاه خوابگاه هم داره bale
شما اطلاعاتی در مورد این دانشگاه و کلا رشته های کشاورزی دارین که شهریش چقدری هست؟ krn:

موفق باشین goll
آرامتر سکوت کن

sepehr302
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sepehr302 » شنبه 23 بهمن 1389, 2:38 pm

mojtaba4270 نوشته شده:من همین الان زنگ زدم ولی متاسفانه تا زنگ زدم به هیچ کدوم از سوالای من جواب ندادن fekr و فقط گفت که من همینو میدونم که زمان ثبت نام از 11/27 تا 11/30 هست nar:
من رشته گیاهان دارویی در دانشگاه علمی کاربردی جهاد کشاورزی شیراز قبول شدم. danesh ظمنا این دانشگاه خوابگاه هم داره bale
شما اطلاعاتی در مورد این دانشگاه و کلا رشته های کشاورزی دارین که شهریش چقدری هست؟ krn:

موفق باشین goll
اینطوری که من حساب کردم شهریه ترم اولت حدودا 250 -60 تومن میشه اگه تا حالا نرخش بالاتر نرفته باشه البته امیدوارم خوابگاهش پولی نباشه .که اگه نباشه خیلی هم خوبه
بهت نگفتن پولیه یا نه؟

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » شنبه 23 بهمن 1389, 3:34 pm

sepehr302 نوشته شده:
mojtaba4270 نوشته شده:من همین الان زنگ زدم ولی متاسفانه تا زنگ زدم به هیچ کدوم از سوالای من جواب ندادن fekr و فقط گفت که من همینو میدونم که زمان ثبت نام از 11/27 تا 11/30 هست nar:

موفق باشین goll
اینطوری که من حساب کردم شهریه ترم اولت حدودا 250 -60 تومن میشه اگه تا حالا نرخش بالاتر نرفته باشه البته امیدوارم خوابگاهش پولی نباشه .که اگه نباشه خیلی هم خوبه
بهت نگفتن پولیه یا نه؟
شما شهریه ثابت و متغیر را حساب کردین که شده 250؟ توی خود دفترچه که نوشته شهریه ثابت 97 هزار تومنه.فکر نکنم اینقدر هایی که میگی بشه fekr
متاسفانه من به خاطر همین خوابگاه و شهریه زنگ زدم که جوابم را ندادن gld nar:
آرامتر سکوت کن

sepehr302
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sepehr302 » شنبه 23 بهمن 1389, 3:57 pm

mojtaba4270 نوشته شده:
sepehr302 نوشته شده:

موفق باشین goll
بهت نگفتن پولیه یا نه؟
شما شهریه ثابت و متغیر را حساب کردین که شده 250؟ توی خود دفترچه که نوشته شهریه ثابت 97 هزار تومنه.فکر نکنم اینقدر هایی که میگی بشه fekr
متاسفانه من به خاطر همین خوابگاه و شهریه زنگ زدم که جوابم را ندادن gld nar:
میدونم عزیزم شهریه ثابت کشاورزی 97 تومنه ولی من با پول واحدهای ترم اول حساب کردم .
نرخ درسها رو که نوشته خودت بشین حساب کن ترم اول فکر نکنم بشه بیشتر از 16 واحد برداری که با اون ۹۷ تومن میشه یه چیزی تو همون مایه ها . البته من منظورم از متغیر نرخ واحدها هم بود .
ولی بازم میگم اگه خوابگه مجانی باشه یا نرخش زیاد نباشه بازم مال شما خیلی خوبه ولی اگه خوابگاهتون مثل دانشگاه من باشه همون آزاد بری به نفعته goll

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » شنبه 23 بهمن 1389, 4:27 pm

متاسفانه من به خاطر همین خوابگاه و شهریه زنگ زدم که جوابم را ندادن gld nar:[/quote]

میدونم عزیزم شهریه ثابت کشاورزی 97 تومنه ولی من با پول واحدهای ترم اول حساب کردم .
نرخ درسها رو که نوشته خودت بشین حساب کن ترم اول فکر نکنم بشه بیشتر از 16 واحد برداری که با اون ۹۷ تومن میشه یه چیزی تو همون مایه ها . البته من منظورم از متغیر نرخ واحدها هم بود .
ولی بازم میگم اگه خوابگه مجانی باشه یا نرخش زیاد نباشه بازم مال شما خیلی خوبه ولی اگه خوابگاهتون مثل دانشگاه من باشه همون آزاد بری به نفعته goll[/quote]

ممنون.تلفنی که بهم جواب ندادن.میرم خود دانشگاه میپرسم و نتیجشو بهت خبر میدم.
ولی اینجوری که خودم حساب کردم هرچی باشه از دانشگاه ازاد هم بهتره و هم هزینش کمتر میشه goll
آرامتر سکوت کن

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”